Şimdi Ara

iphone 5 ortam sesi duyma!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

genel iphone 5 konusu altına yazdım ancak kimse cevap vermeyince konu açmak zorunda kaldım,,

kullanıyorum telefon çaldığında meşgule attığımda telefonda açılmış gibi 00.00 yazıp bulunduğum ortamın sesini duyuyorum bu iphone 5 in genel bir sorunumudur? Cihaz garantili genel bir arıza değilse garantiye vericem..birde telefon çalıp teli meşgule alıp daha sonra aynı numarayı aramak istediğimde seste robotlaşma oluyor…

• aynı sorun bendede var hocam ..
  • bende de bu sorun var
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametgfb34

Arkadaşlar merhaba,

genel iphone 5 konusu altına yazdım ancak kimse cevap vermeyince konu açmak zorunda kaldım,,

kullanıyorum telefon çaldığında meşgule attığımda telefonda açılmış gibi 00.00 yazıp bulunduğum ortamın sesini duyuyorum bu iphone 5 in genel bir sorunumudur? Cihaz garantili genel bir arıza değilse garantiye vericem..birde telefon çalıp teli meşgule alıp daha sonra aynı numarayı aramak istediğimde seste robotlaşma oluyor…

İp5l lerde fazladan mikrofon var sesi iyi duymanız için ondan dolayı oluyor kendi sesinizi duyuyorsunuz herkeste o sorun var yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı sorun bendede var
  • Bende hat ile alakali bir sorun diyordum,iphone 5 ler kendi aralarinda HD gorusme sagliyormuş bunuda dipnot olarak ekleyeyim dedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karacaardıç -- 16 Mart 2013; 0:08:14 >
  • Bende de oluyor bahsettiğiniz sıkıntı. Hatta bazen görüşme başladı sanıp konuşmaya başlıyorum..
  • Bunun bir cozumu yokmu banada oluyor

• Bu sorunu yaşamadım. merak ettim
  • bende de var sorun, ilk saniyeler bi ses geliyodu bende hatla alakali saniyodum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu sorun yazilimsal bir sorun ozman ortam sesini sadece mesgule attigimizda duyuyorsak genel bir sıkıntı olarak gözüküyor..

• hoparlör ile arayıp karşı taraf çağrımı meşgule verdiğinde telefondan saçma sapan sesler geliyor ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ofulanbe -- 17 Mart 2013; 9:39:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_7

Bende hat ile alakali bir sorun diyordum,iphone 5 ler kendi aralarinda HD gorusme sagliyormuş bunuda dipnot olarak ekleyeyim dedim :)

Hd görüşme diye birşey şöyle var.

Turkcell kullanan ıkı ip5 için geçerli.
    Farklı öperatör kullansa bile ficetime üzerinden yapılan ses aktarımı hd.
    3.parti uygulama ile sesli görüşme hd kalitesinde.
  • Bu sorun bende de var. Ben Turkcell'den dolayı oluyor sanıyordum da cihaz kaynaklı demek ki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbahadir07

quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_7

Bende hat ile alakali bir sorun diyordum,iphone 5 ler kendi aralarinda HD gorusme sagliyormuş bunuda dipnot olarak ekleyeyim dedim :)

Hd görüşme diye birşey şöyle var.

Turkcell kullanan ıkı ip5 için geçerli.
    Farklı öperatör kullansa bile ficetime üzerinden yapılan ses aktarımı hd.
    3.parti uygulama ile sesli görüşme hd kalitesinde.

Hat ceksinde HD Kalsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.