Şimdi Ara

Iphone 5 mi yoksa Samsung Note 2 mi alsam (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
11.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: menesozun

iPhone 5 tavsiye ederim.

Yanlış anlamayın ama ben zaten kullandığı ürünü ÖNERMEYEN kimseye rastlamadım. Valla helal olsun demek ki herkes doğru tercihler yapabiliyor. Peki öyleyse şimdi , ben samsung kullandım memnun kalmadım, diyenler, o zaman bunu samsung tavsiyesi isteyenlerin sayfasına gidip belirtti mi, yoksa o zamanda SAMSUNG güzel iyi hoş diye mi tavsiye verdiler :D Burası için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın. Bu söylediğime paralel olarak şimdi samsung sayfasında böyle bir soru soralım, orada da SAMSUNG diyecekler, SONY sayfasında Sony derler vs.vs. .)
  • Ben yaşım büyük olmamasına rağmen samsungun hem bada hem de android işlemli üstün telefonlarını kullandım (S3 wawe 3) fakat cidden iphone bir başka.
  • quote:

Ben yaşım büyük olmamasına rağmen samsungun hem bada hem de android işlemli üstün telefonlarını kullandım (S3 wawe 3) fakat cidden iphone bir başka.

Bana kalırsa NOTE 2-Iphone 5 kıyaslaması yanlış olur. Çünkü PERFORMANS'dan ziyade , NOTE 2 Düşünen adam ekran'ın büyüklüğünü 1.KRİTER olarak almış olması lazım,Benim gibi. Şimdi bu durumda IPHONE 5, 2 kat daha hızlı olsa ne farkeder ki? Ben böyle düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARCadaS

quote:

Ben yaşım büyük olmamasına rağmen samsungun hem bada hem de android işlemli üstün telefonlarını kullandım (S3 wawe 3) fakat cidden iphone bir başka.

Bana kalırsa NOTE 2-Iphone 5 kıyaslaması yanlış olur. Çünkü PERFORMANS'dan ziyade , NOTE 2 Düşünen adam ekran'ın büyüklüğünü 1.KRİTER olarak almış olması lazım,Benim gibi. Şimdi bu durumda IPHONE 5, 2 kat daha hızlı olsa ne farkeder ki? Ben böyle düşünüyorum.

Tabiki sonuçta bir telefon kendi segmentinde kıyaslanmalı telefonu kullanan kişinin amacına baglı bence telefon dediğin tek elle tutulcak rahatça kontrol ediceksin ve istedigin gibi kontrol ediceksin NOTE2 s2 s3 s4 ekranları bana fazla büyük geliyor hoşlanmıyorum. Ama renkler ve zevkler tartışılmaz yani dilediğini alırsın ama bence iPhone al.

• quote:

quote:

quote:

Tabiki sonuçta bir telefon kendi segmentinde kıyaslanmalı telefonu kullanan kişinin amacına baglı bence telefon dediğin tek elle tutulcak rahatça kontrol ediceksin ve istedigin gibi kontrol ediceksin NOTE2 s2 s3 s4 ekranları bana fazla büyük geliyor hoşlanmıyorum. Ama renkler ve zevkler tartışılmaz yani dilediğini alırsın ama bence iPhone al.

Son cümlenizin yanıtını vermiştim. Yani şahsen iphone 5 alma niyetim yok. Ekran küçük. Ekran tercihim olmasa Arc s kullanmaya devam ederim. Bu fazlasıyla yetiyor.

Ama aynı şekilde ekran tercihi olmayanların iphone ile note 2 arasında kalmaları yanlış. S3 Xperia z veya diğer telefonlar ile kıyaslama yapması daha doğru olur. Note 2 başka birşey. Zaten en büyük farkı EKRAN. O yüzden özelliğe bakmıyorum bile.

Ayrıca kısa bir süre önce 3000 küsürden satılıp su anda 1600-1800 liraya düşen telefonu alırken insanın içinin bir cız etmesi lazım bence:l

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Son cümlenizin yanıtını vermiştim. Yani şahsen iphone 5 alma niyetim yok. Ekran küçük. Ekran tercihim olmasa Arc s kullanmaya devam ederim. Bu fazlasıyla yetiyor.

Ama aynı şekilde ekran tercihi olmayanların iphone ile note 2 arasında kalmaları yanlış. S3 Xperia z veya diğer telefonlar ile kıyaslama yapması daha doğru olur. Note 2 başka birşey. Zaten en büyük farkı EKRAN. O yüzden özelliğe bakmıyorum bile.

Ayrıca kısa bir süre önce 3000 küsürden satılıp su anda 1600-1800 liraya düşen telefonu alırken insanın içinin bir cız etmesi lazım bence:l

Ben yillarca iphone kullandim..en son cihazim 4s di..benim note 2 alma sebebim sarjin uzun gitmesiydi ama aldiktan sonra o kadar cok sevdim ki cihazi...sarj mukemmel..cihaz stabil..donma kitlenme kesinlikle yok..market gayet yeterli..hele buyuk ekran gercekten bambaska birsey..esimin iphone u elime digimda 2 dk sabredebiliyorum o kucuk ekrana..ama tek elle kullanmak biraz zor...su an birisi deseki iphone 5 ile takas yapalim kesinlikle yuzune bile bakmam..sarji aksami gormeyen cihazi ben ne yapayim..bir ferrariniz var diyelim ama benzininiz zirt pirt bitiyor..ne anladim benim ferrarim olmasindan gibi bir sey...

• quote:

quote:

Kesinlikle katılıyorum. Bir insan nasıl 4" ve 5.5" ekranlı cihaz arasında kalabiliyor anlamıyorum. Çünkü ikisinden biri o kişi için kesinlikle rahatsız edici olacaktır.

Kendi adıma konuşmak gerekirse asla ama asla Apple bile çıkarsa 5.5" büyüklüğünde ekrana sahip bir cihazı sürekli yanımda taşımak için almayacağım. Benim gözümde iphone 5 bile boy olarak sınırlara ulaşmış durumda iken note 2 gibi ekrana sahip tabletimsi bir cihazı asla tercih etmem.

• Note 2'yle konuşan birini gördüğümde tableti suratına tutmuş gibi geliyor.

• pil süresi sizin için önemli gözüküyor
    bence Note II alın şarjı cidden uzun gidiyor ipod touch 5'i satmayıp ios'in nimetlerinden faydalanırsınız
    ayıca ipod 5'in tasarımı çok hoş ve mavisi çok tatlı
  • ip 5 derim
  • Bende yorumlarınıza binayen samsung almaya karar verdim. :) Yalnız Note 2 hakikaten büyük ve tek el kullanımı zor gözüküyor. S3 veya Note 2 alacağım.Karar veremedim. Alma aşamasında gözümü karartıp birini tercih edeceğim artık yapacak birşey yok. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.