Şimdi Ara

iPhone 5 kablo -PC Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar , kablom bozulmuştu yenı bır kablo aldım orjınal kablo ustunde yazılar ve serı numarasıda varda telefonu bağlıyorum pc ye yaklasık 5-10 dk sonra bağlantı gıdıyor sarj da olmuyor telefon nedenı nedır ? yakın zamanda bılgısayarı da formatlamıstım telefonu ılk defa taktım bugun ama bu sorun var nedenı nedır Bılen yaşayan varmıdır ? Konu kırlılıgı yapmak ıstemezdım fakat bulamadım aynı zamanda onemlı bır konuda acıkcası

• Nereden aldınız kabloyu orjinal mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid

Nereden aldınız kabloyu orjinal mi?

Turkcell TİMden aldım aslında tereddüt ettim çünkü apple kutusunda değildi ama kendı kablomla karsılastırdım ustunde yazıları serı numarası olunca bı de uyarı vermeyınce aldım . Iade edebılırım kablodan şüphelenmeye başladım açıkcası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knocknight

quote:

Turkcell TİMden aldım aslında tereddüt ettim çünkü apple kutusunda değildi ama kendı kablomla karsılastırdım ustunde yazıları serı numarası olunca bı de uyarı vermeyınce aldım . Iade edebılırım kablodan şüphelenmeye başladım açıkcası

İade edin onu.

Ya apple store'dan alın yada apple onaylı markalardan.
  • quote:

quote:

quote:

İade edin onu.

Ya apple store'dan alın yada apple onaylı markalardan.

Hocam ttec alacaktım uyarı verıyor dıye tereddutte kaldım ılerde sorun olur vs dıye . İade edebılırsem Pupa dan alıcam Eski Kablomu denedım kopma olmadı . Daha sonra tekrar yenıyı denedım sımdı bunda da sorun olmuyor anlamadım kı

• Yeni aldığının üstünde ne yazıyor, markası var mı?
  • quote:

Yeni aldığının üstünde ne yazıyor, markası var mı?

Hocam Kulaklık Kutusu tarzı bırseydı kutusu on tarafı seffaf arkası kartonlu bı kutu ORIGINAL yazıyor marka olarak yoktuda defalarca sormama rağmen orjınal dedıgıne guvendım bırde TİM bayisi + üstünde seri numarasına kadar kablonun ustunde kı yazı da var Designed by Apple in california Assembled in china ve bır de serı numarası yazıyor kablonun ustunde orjınalındekı gıbıı.
  • İlginçmiş, bence siz yinede her ihtimale karşı iade edip yenisini isteyin ve orada bi deneme yapın.
  • quote:

İlginçmiş, bence siz yinede her ihtimale karşı iade edip yenisini isteyin ve orada bi deneme yapın.

Hocam Butun Ayrıntılara baktım cakma ve orjınal arasında . Hıc bır sorunu yok gozukuyor telefon kılıtlıyken bağlamıştım acaba guven veya guvenme yı secmedıgım ıcın kendısı baglantıyı kesmıs olabılır mı hocam ?
  • quote:

quote:

İlginçmiş, bence siz yinede her ihtimale karşı iade edip yenisini isteyin ve orada bi deneme yapın.

Hocam Butun Ayrıntılara baktım cakma ve orjınal arasında . Hıc bır sorunu yok gozukuyor telefon kılıtlıyken bağlamıştım acaba guven veya guvenme yı secmedıgım ıcın kendısı baglantıyı kesmıs olabılır mı hocam ?

Keşke başta söyleseydiniz bunu

Büyük ihtimalle o yüzden bağlantı kesilmiştir, Bir kaç deneme daha yapın sorun olmazsa rahatlıkla kullanabilirsiniz

• quote:

quote:

quote:

Keşke başta söyleseydiniz bunu

Büyük ihtimalle o yüzden bağlantı kesilmiştir, Bir kaç deneme daha yapın sorun olmazsa rahatlıkla kullanabilirsiniz

Bayadır takılı sorun Olmadı sanırım o yuzden oldu hocam :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.