Şimdi Ara

Iphone 5 jailbreak sonrası 3g sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Jailbreak yaptıktan bi kaç saat sonra 3g kullanamıyorum. 3g simgesi var fakat internete, whatsapp veya başka birşeye giremiyorum. Wifi dan oluyor ama. Sizce ne yapmalıyım. Çözüm var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: support79

Jailbreak yaptıktan bi kaç saat sonra 3g kullanamıyorum. 3g simgesi var fakat internete, whatsapp veya başka birşeye giremiyorum. Wifi dan oluyor ama. Sizce ne yapmalıyım. Çözüm var mı ?

Yaptın ama hangi tweakleri kurdun? 3G'i nereden açıyorsun? Öncesinde data'yı açıyor musun?
  • Accelerate, Activator, Bitesms, Phone buzzer yükledim sadece. Birden oldu ilk yaptığımda kullanabiliyodum. Önce Hücresel veri sonra 3g açıyorum her zaman yaptığım gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi support79 -- 5 Şubat 2014; 0:31:41 >
  • myfranco kullanıcısına yanıt
    Ne yapmalıyım sizce? Kullanamıyorum 3G'i şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: support79

Accelerate, Activator, Bitesms, Phone buzzer yükledim sadece. Birden oldu ilk yaptığımda kullanabiliyodum. Önce Hücresel veri sonra 3g açıyorum her zaman yaptığım gibi.

Çok ilginç. Tweakler alakalı değil zaten. Acaba operatörle ilgili bir sorun mu var?
  • Multitaskı kapat. Cihazı kapat. Cihazı aç. Sorun düzelir muhtemelen.

Olmazsa da tweakları son yüklediğinden itibaren sırayla silerek dene. Çakışma yapıyor olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.