Şimdi Ara

Iphone 5 garanti sorgulatma 'değiştirilmiş bir ürünün seri numarası'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihazı garantiye gönderdim, daha öncede yazmıştım buraya.
    Seri numarası ile Apple Destekte sorgulattıığım da 'Ne yazık ki bu, değiştirilmiş bir ürünün seri numarası. Lütfen bilgilerinizi kontrol edin ve seri numaranızı yeniden girin. Bilgileriniz doğruysa, bize ulaşmanız gerekebilir.' diye bir yazı çıkıyor. süreci yaşayan arkadaşlar, sizce cihaz değişmiş olabilir mi? yardımlar için teşekkürler

• somenights S kullanıcısına yanıt
    up
  • uppp
  • somenights S kullanıcısına yanıt
    cihazın değiştirilmiş ve garanti bilgileri de değiştirilen cihaza aktarılmış hayırlısı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasahinemre

cihazın değiştirilmiş ve garanti bilgileri de değiştirilen cihaza aktarılmış hayırlısı olsun

teşekkür ederim
  • benim aldığım ikinci el Iphone usorgulattım ve değiştirilmiş oalrak görünüyor. Bu nasıl oluyor ? şuan elimdeki telefonun garantisi yoıkmudur.
  • bende iphone 6 plus aldırdım kardeşime rusyadan 2. El
    Ondada imei sorgulaması yapınca aynı yazı çıktı. Bu kullanım için sıkıntı teşkil edecek bir durummu? Telefonu kardeşim rusyada kullanıyor yarında geri dönecek türkiyeye, bir sıkıntısını görmedi.zaten bir garanti beklentimde yok ama buraya geldiğinde kullanımda doğacak bir problem olabilir mi bu uyarı ile alakalı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sizin telefonun seri numarasını çalmış olabilirler, bazı servislerde imei numaralarını alıyorlar çalıntı olan sizinki görünebilir.Bi araştırın derim Sakata gelmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.