Şimdi Ara

iphone 5 de hologram özelliği varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
15.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soru açık arkadaşlar bi arkadaşım iddaa ediyor iphone 5 de hologram özelliği var videoyu dışarı duvara yansıtabiliyorsun, klavye dışarı çıkabiliyor falan diye. Varmı böyle bişey?

• yok
  • Hoc am bu videoyu 4 ten Sonora cikacak Telefonica icon yaptilar 4s cikti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşınla hemen iddiaya gir. Ev araba ne varsa ortaya koymasını söyle.

Yok tabi ki. Videonun başlığı okusa anlardı zaten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 31 Ekim 2012; 16:25:56 >
  • Arkadaşıma 1 hafta sonra USA dan iphone 5 gelicek. İddiaya girdik eğer holografik özelliği varsa ben ona iphone 4s mi vericem. Ama hologram özelliği falan yoksa o bana gelen iphone 5 ini vericek. Laf anlatamıyorum yok diye hatta apple ın sayfasına girdim gösterdim. İnceleme sitelerini gösterdim. Yok diyorum illada var diyor. Çinde falan çakma iphone 5 ler oluyor onlarda holografik özellik falan varmı? Çinden falanmı geliyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonS_oF_Liberty

Arkadaşıma 1 hafta sonra USA dan iphone 5 gelicek. İddiaya girdik eğer holografik özelliği varsa ben ona iphone 4s mi vericem. Ama hologram özelliği falan yoksa o bana gelen iphone 5 ini vericek. Laf anlatamıyorum yok diye hatta apple ın sayfasına girdim gösterdim. İnceleme sitelerini gösterdim. Yok diyorum illada var diyor. Çinde falan çakma iphone 5 ler oluyor onlarda holografik özellik falan varmı? Çinden falanmı geliyor acaba?

USA'da bulabilir mi öyle Çin Malı bir telefon bilemiyorum. Ama öyle bir telefon getirse bile o kazanmış sayılmaz. iPhone değil çünkü.
  • Heycanla iphone 5 in gelmesini bekliyorum. Gelişmeleri bu topikten yazacağım.
  • hologram iphone da değil hiçbir nihai tüketici ürününde yok. teknoloji henüz o kadar gelişmedi.
    söz konusu video konsept bir iphone tasarımı.
  • quote:

Heycanla iphone 5 in gelmesini bekliyorum. Gelişmeleri bu topikten yazacağım.

gelmesi çıkalı 1 ay oldu hocam

elinize ulaşmasını diyorsanız başka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

quote:

Ulaşması işte 1 hafta içinde elimizde olmuş olur.

• Şimdiden hayırlı olsun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

quote:

Ulaşması işte 1 hafta içinde elimizde olmuş olur.

hayırlı olsun şimdiden

• yok ama böyle bir telefon var
  • bizim bi elemanda parmak izi okuma var diyodu... her gördüğüne inanan yurdum insanı zengin fakir farketmiyor
  • Hologram mı vay beeee hemen alalım
  • höh. Youtube çağında yaşıyoruz, o işkembeden sallayan arkadaşın hiç iphone 5 yazıp çıkan 'gerçek' videoları seyretmemiş mi.
  • Iphone 5'i al ve arkadasinla iletisimi kes

• Video tarihinedemi bakmıyosunuz?
  • Arkadaşım diyorki iphone 5 elime aldım gördüm. Hologram özelliği var. Ben garanti olmasa iddiaya girmezdim diyor. Kendinden o kadar eminki kendisinin öz güvenini kelimelere döküp anlatamam. Bu ne öz güven kardaşim. Yoksa bilmediğimiz bişeymi var aparat falanmı çıktı hologram aparatı.
  • Olmaz olurmu hatta holograf çekmezse içerden bi eleman çıkıp sessiz film gibi anlatıyo mevzuyu
    Hey allahım bunuda gördük ;)

Appleda yok hatta hologram icad oldumu ınsanda emin değilim ara ara star wars izlerken denk geliyo o kadar

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.