Şimdi Ara

İphone 5 batarya değiştiriken Bozuldu. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
7
Favori
13.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: noppie

quote:

Orijinalden alıntı: Erıs

Vücudunda ki statik enerjiyi anakarta aktarmış olabilirsin .

Guzel tespit

Lakinki öyle değil di :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknoHardware

quote:

Orijinalden alıntı: noppie

quote:

Orijinalden alıntı: Erıs

Vücudunda ki statik enerjiyi anakarta aktarmış olabilirsin .

Guzel tespit

Lakinki öyle değil di :)

:)
  • kenbu kullanıcısına yanıt
    Bulent abi, bu 4slerdeki gri wifi sorununun cozumu nedir? Gerekirse cihazi size gonderelim bir bakin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

Bulent abi, bu 4slerdeki gri wifi sorununun cozumu nedir? Gerekirse cihazi size gonderelim bir bakin.

bakarız ama kargo ıle çalışmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

quote:

Duruma gore kendim de getirebilirim belki ama, nasil bir mudahalede bulunuyorsunuz bu sorunu olan cihazlara, onu merak ediyorum biraz da. Telefoncular 150 lira gibi bir rakam talep ediyor ama guvenemiyorum pek

• quote:

quote:

quote:

Duruma gore kendim de getirebilirim belki ama, nasil bir mudahalede bulunuyorsunuz bu sorunu olan cihazlara, onu merak ediyorum biraz da. Telefoncular 150 lira gibi bir rakam talep ediyor ama guvenemiyorum pek

2 3 işlem yapılıyor
  • BENCE İLK ISI YÖNTEMİ DENENMESİ GEREKİR
  • DONANIM HABER AİLESİ
     İphone 5 batarya değiştiriken Bozuldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbu -- 25 Mart 2014; 11:17:03 >
  • quote:

BENCE İLK ISI YÖNTEMİ DENENMESİ GEREKİR

Hocam size özel mesaj attım bakarmısınız
  • iPhoneların batarya sökümünün mümkün olmadığını biliyordum, yanlış biliyormuşum demekki. Teşekkürler paylaşan arkadaş.
  • OKY
  • quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

iPhoneların batarya sökümünün mümkün olmadığını biliyordum, yanlış biliyormuşum demekki. Teşekkürler paylaşan arkadaş.

YARDIMA İHTİYACINIZ OLDUĞU ZAMAN YARDIMCI OLURUM BURDAN SORUNLARINIZ İÇİN TŞKLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

iPhoneların batarya sökümünün mümkün olmadığını biliyordum, yanlış biliyormuşum demekki. Teşekkürler paylaşan arkadaş.

BEN TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞIM
  • kenbu kullanıcısına yanıt
    Merhaba konuyu okurken hazır uzmanını bulmuşken sormak istedim.. 1000 liraya ip5 cihaz almıştım 2.el yurtdışı kayıtlı.. cihazda iğne ucu kadar soyuk yoktu sadece alt kısmında çok küçük bi çizik vardı.. Bu kdr temiz cihazı o fiyata aldım ama içim içimi yiyodu nası olur diye :) .. neyse aynı fiyata satmaya karar verdim ve alıcak olan arkadaşa göstermeye gittim.. adam eline aldı ve ekranın kenarlarında sarı bir iz vardı .. sarı leke vs değil ama bariz belli olan ve 4 tarafıda çevreleyen sarı bir iz.. Bn farketmemiştim bile.. Sizce bu neden olabilir ilk kez böyle bişey gördüm ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrgzllr

Merhaba konuyu okurken hazır uzmanını bulmuşken sormak istedim.. 1000 liraya ip5 cihaz almıştım 2.el yurtdışı kayıtlı.. cihazda iğne ucu kadar soyuk yoktu sadece alt kısmında çok küçük bi çizik vardı.. Bu kdr temiz cihazı o fiyata aldım ama içim içimi yiyodu nası olur diye :) .. neyse aynı fiyata satmaya karar verdim ve alıcak olan arkadaşa göstermeye gittim.. adam eline aldı ve ekranın kenarlarında sarı bir iz vardı .. sarı leke vs değil ama bariz belli olan ve 4 tarafıda çevreleyen sarı bir iz.. Bn farketmemiştim bile.. Sizce bu neden olabilir ilk kez böyle bişey gördüm ?

bana yakınsanız gelın bır bakım eğer değilseniz resim çekip eklermısın görmem gerekır
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emrgzllr

bana yakınsanız gelın bır bakım eğer değilseniz resim çekip eklermısın görmem gerekır

Cihazı elimden çıkarmasam getirirdim hemen ama sadece bi tahmininiz vardır diye sormak istedim.. Cihazın power tuşu biraz içerde gibiydi yani basınca normal iphone lar gibi o tık hissini vermiyodu ama algılamasında hiç sorun yoktu tuşun.. bide dediğim gibi ekran kenarları çerçeveye yakın olan yerler komple 'çok açık renkli sarı şerit' halinde çevriliydi .. kasa da o kadar temiz olunca acaba dedim kasayımı değiştirdilerde böyle bi sorun oldu.. Şimdide pişmanlık duyuyorum anlayan birine göstermeyip hemen elimden çıkardığım için teselli arıyorum açıkçası :)
  • Batarya yine kolay ben speaker modülünü değiştirmiştim toplamadan önce dedim ki bu telefon açılsın helal olsun bana :D açılmıştı :D

• DONANIM HABER AİLESİ
     İphone 5 batarya değiştiriken Bozuldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellman406

Batarya yine kolay ben speaker modülünü değiştirmiştim toplamadan önce dedim ki bu telefon açılsın helal olsun bana :D açılmıştı :D

helaal olsun sana :) bişi yapmaya niyet etmek işin yarısı ilk başta mutlaka güven ve iyi çok iyi izlemek
  • selam benimde benzer bi sorunum var iphone5 imin bataryasını değişmek istedim telefonum açılmadı eski bataryamı tekrar taktım gene açılmadı cihazı şarja taktım 5 sn aralıkla şarja takma sesi vermeye başladı başka telefondan aradın telefonumu çok cins bi ses çaldı ekran hiç yok öyle kala kaldımdiyarbakırdayım bu çevrede güvenilir bi servis te bilmiyorum ne yapmam gerek yardımcı olabilirmisiniz?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.