Şimdi Ara

İphone 5 Batarya Değiştiren var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk çıktığında almıştım artık bitti telefonun bataryası 1- 1.5 saat anca ekran süresi veriyor. sağlam kaliteli bir batarya linki atabilecek var mı ? internette 25 lirayada 100 lirayada var 100liralığın çakma olmadığını bilsem alacam da onada güvenmiyorum denemiş birileri varsa yorumlarını almak isterim.

• Direkt telefonculardan değiştirmek daha mantıklı hocam, 50-100 lira arası değişimi yapıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avtheree

Direkt telefonculardan değiştirmek daha mantıklı hocam, 50-100 lira arası değişimi yapıyorlar.

değiştirmek sorun değil de 20 liralık batarya takmasınlar sonra hocam
  • xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 9 Mayıs 2020; 20:2:48 >
  • aliexpressten nohon alıp değiştirmiştim

touch id olmadığından 5te kolay

zaten touchidli nasıl bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • relaxabi22 R kullanıcısına yanıt
    Düzgün bir telefoncu olursa sorun olacağını sanmıyorum. Adamlar genelde direkt aliexpressten sipariş veriyor. Yan sanayi ama kaliteli piller oluyor seçtikleri. En iyisi birkaç yerden fiyat alın ve en gözünüzün tuttuğuna değişim yaptırın.

Kendiniz takın demiyorum hiç, kendim elektrik elektronik müh öğrencisi olduğum halde telefon elimde kalır diye gidip telefoncuya değişim yaptırmıştım. Malum 1 ufak hata telefondan edebilir.

• Bence yetkili bir Apple servisinden değiştirin.

• huhuq kullanıcısına yanıt
    N11 den deji marka alıp kendim taktım. Takması da çok zor değil. Pil performansından gayet memnunum. Yeterli seviyede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labkamil -- 25 Temmuz 2017; 23:4:4 >
  • Ben iki yil kendim yaklasik 3 yildirda esimin kullandigi iphone 5i tanidik bir telefoncudan degisim yaptirdim performans fena degil 4-5 saat civarinda ekran suresi veriyor bence bi telefoncudan yaptirmanizda fayda var olurda takildiktan sonra bi sikinti olur en azından tekrardan yardimci olur.

• Ben uğraşırken ekranı kırmıştım aman dikkat hocam

• dün n11'den deji batarya aldım ve taktım. şuan için sorunsuz bir şekilde çalışıyor. yaklaşık 4.5 ila 5 saat arasında bir kullanım süresi alıyorum tabi bekleme süresi ile birlikte bir günü çok rahat çıkartıyor. ben memnun kaldım tavsiye ederim, 5 dakikalık bir işlem değiştirmesi. sorularınız varsa sorabilirsiniz deji batarya ile ilgili.

edit: dünkü sonuçlarım; yaklaşık 2.5 saat 3G, 1 saat de wifi ile kullandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L. Kilmister -- 27 Temmuz 2017; 12:52:1 >

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Nohondan memnun musunuz hocam? Gümrükte sıkıntı oldu mu? 1440 mah mı taktınız? Teşekkürler
  • Deli Doktor kullanıcısına yanıt
    İyi

Ama orjinali kadar dayanıklı değil 1 yıl oldu bilmem kaç düştü ama iyi daha bir yıl daha gider

Telefonu ben kullanmıyorum ondan "bilmem" ne bilmiyorum

15 dolara güzel

Tavsiye ederim

• İphone 5 Batarya Değiştiren var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: L. Killmister

dün n11'den deji batarya aldım ve taktım. şuan için sorunsuz bir şekilde çalışıyor. yaklaşık 4.5 ila 5 saat arasında bir kullanım süresi alıyorum tabi bekleme süresi ile birlikte bir günü çok rahat çıkartıyor. ben memnun kaldım tavsiye ederim, 5 dakikalık bir işlem değiştirmesi. sorularınız varsa sorabilirsiniz deji batarya ile ilgili.

edit: dünkü sonuçlarım; yaklaşık 2.5 saat 3G, 1 saat de wifi ile kullandım.

Bu pilin yuzde kac kayipli oldugunu gosteren programlar var battery life gibi onlarla olcum yaptiniz mi taktiktan sonra kayip veriyormuydu? Ben telefoncuya taktidiktan sonra hemen bakmistim %5 civari kayip vardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 27 Temmuz 2017; 14:43:9 >

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    yapmadım ama kayıp olduğunu sanmam. telefoncu sana ikinci el batarya bile takmış olabilir hiçbir şekilde bilemezsin gözünle görmeyince sıfır kutudan çıkardığını görmeden. bu yüzden en kesin çözümü kendin alıp, elin yatkın olmasa bile benim gibi 5 dakikada takmandır.

• Ben 4 4s 5 5s degistirdim zamaninda. Hepsinide netten aldim 30 40 tl fiyat araliginda tornavida takimi hediyeli olanlardan alin takin sorun olmaz telefoncunun taktigi da genelde pek farkli degil kendiniz deistirebilirsiniz videolarini izleyerek. Hepsinide sorunsuz kullandim. Sarj yuzdesinin takili kalmasi %20 %30 larda kapanma sorunu falan varsa direk yenilerdim ben is goruyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: L. Killmister

yapmadım ama kayıp olduğunu sanmam. telefoncu sana ikinci el batarya bile takmış olabilir hiçbir şekilde bilemezsin gözünle görmeyince sıfır kutudan çıkardığını görmeden. bu yüzden en kesin çözümü kendin alıp, elin yatkın olmasa bile benim gibi 5 dakikada takmandır.

Elbette takmis olabilir ama apple serviste takilmayip internetten alip taktiginiz urunler icinde bi garantisi yok ne derece kaliteli oldugundan. Sonucta artik zaten elefonda eskidigi icin cok aramiyorum okadar inceligini. Ama bi bakin derim battery life programi ile

• quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

Ustan m pil orj degilmi 2017 nekadar pil pm den msj attim donus bekliyorum adetli lazim

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    buyrun hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L. Kilmister -- 29 Temmuz 2017; 11:20:17 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.