Şimdi Ara

iPhone 5, AT&T'den en çok ön sipariş alan iPhone modeli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
3.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: panelci

quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

Orijinalden alıntı: kaleci07

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Doğrudur, iPhone 5 hem teknik özellikleriyle hem de ekran boyutuyla beni çok etkiledi. En çok satan iPhone modeli olacaktır. Ki önsiparişler de bunu gösteriyor.

pardon da nesi etkiledi 4.0" ekran mı , ben zaten 2.5 yıldır 4.3" kullanıyorum , A6 ise bahsettikleri kadar güçlü olamaz çünkü A15 yapısını kullanmıyor , başka yenilik , aa pardon giriş değişti :)

a6 diye bahsettiğin işlemcinin apple tarafından özel olarak geliştirildiği ve şuan yapılan testlerde liderlik koltuğuna oturduğundan haberin var mı acaba? 4s'e 2 kat performans farkı takıp androidlleri geride bırakan bir işlemciden bahsediyorsun.

Olsun 5 katta hızlıda olsa,her anlamda daha iyi olduğu rakamlarlada ortaya konulsa,cihaz uçsada ben at gözlüğü taktım görmem,duymam bilmem.bana göre kullandığım cihaz en iyi cihazıdir.apple alan bilgisayar mühendisi prof. bile teknolojiden anlamaz,cahildir hava atmak İcin almıştır.ben ise en doğru kararı vermişimdir.Ne Satis rakamları,ne b.marck skorları,ne market kalitesi nede stabilite beni ilgilendirmez çünkü ben apple almadim..benimle tartışırken bunları göze alarak tartışın lütfen..

Dogru soze ne hacet ios stabilitesinden hic bahsetmiyorum bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Satacak satacak dedim inanmadınız bak noldu şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SystemApps -- 17 Eylül 2012; 15:16:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch Doğrudur, iPhone 5 hem teknik özellikleriyle hem de ekran boyutuyla beni çok etkiledi. En çok satan iPhone modeli olacaktır. Ki önsiparişler de bunu gösteriyor.
    pardon da nesi etkiledi 4.0 ekran mı , ben zaten 2.5 yıldır 4.3 kullanıyorum , A6 ise bahsettikleri kadar güçlü olamaz çünkü A15 yapısını kullanmıyor , başka yenilik , aa pardon giriş değişti :)

telefonun ne kadar iyi olduğu ekran boyutuyla doğru oranda mı değişiyor?? o zaman sen yanında bir tablet taşı telefon diye kimse sana yetişemesin :)))

sadece ekran boyutu üzerinde durmadım, işlemciside bana göre yetersiz ayrıca bana çocuk deme hakkını sana kim veriyor ?

• 4.5 Yıllık bir iphone kullanıcısı olarak telefon olarak beklentilerimi iphone 4 üm karşılamakta. buradaki asıl sorun bence iphone kullanırken bir yandan memnun olmam bir yandan da kendimi keriz gibi hissetmem :D

ilk zamanlardan beri hep keşke var içimde

(jb ile falan uğraşmadan aşağıdaki özellikler standart olsa )

dahili radyosu olsa,

ekranı büyük olsa,

fiyatı biraz daha uygun olsa,

pili biraz daha gitse,

sms gönderim raporu olsa...

kullanırken hep keşkeler oluyor ama sonra stabilite piyasa da her zaman alıcısının olması yazılım desteği olması da cihazın artıları ve farklı modele yönelmeme engel oluyor.

her yıl yeni iphone çıkarken yukarıdaki keşkelerden kaçı olacak yeni ne olacak derken her cihazda biraz hayal kırıklığıda oluyor. sonuç olarak sanırım telefonu duygusal bir varlık olarak görmemden kaynaklı :D

netice itibariye 4 varken 5 alınmaz ama fiyatı düşerse niye olmasın demek geliyor içimden mantığım sen salaksın demesine rağmen :D kaçınız benimle aynı çelişkide

bence apple cihazlara bağımlılık yapan bişeyler de ekliyor

• iphone 4 s den bile daha büyük bir hayal kırıklığı oldu iphone fanlarına bu habere inanmak akıl işi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: emule79

4.5 Yıllık bir iphone kullanıcısı olarak telefon olarak beklentilerimi iphone 4 üm karşılamakta. buradaki asıl sorun bence iphone kullanırken bir yandan memnun olmam bir yandan da kendimi keriz gibi hissetmem :D

ilk zamanlardan beri hep keşke var içimde

(jb ile falan uğraşmadan aşağıdaki özellikler standart olsa )

dahili radyosu olsa,

ekranı büyük olsa,

fiyatı biraz daha uygun olsa,

pili biraz daha gitse,

sms gönderim raporu olsa...

kullanırken hep keşkeler oluyor ama sonra stabilite piyasa da her zaman alıcısının olması yazılım desteği olması da cihazın artıları ve farklı modele yönelmeme engel oluyor.

her yıl yeni iphone çıkarken yukarıdaki keşkelerden kaçı olacak yeni ne olacak derken her cihazda biraz hayal kırıklığıda oluyor. sonuç olarak sanırım telefonu duygusal bir varlık olarak görmemden kaynaklı :D

netice itibariye 4 varken 5 alınmaz ama fiyatı düşerse niye olmasın demek geliyor içimden mantığım sen salaksın demesine rağmen :D kaçınız benimle aynı çelişkide

bence apple cihazlara bağımlılık yapan bişeyler de ekliyor

kesinlikle katılıyorum..

Her lansmanda hadi be oluyorum. Yine mi yok oluyorum.
    Hoş büyük ekran seven biri değilimdir. Yıllarca 8210 kullandım kompakt olmasından dolayı.
    Ancak yinede Apple da beni çeken birşey var dediğiniz gibi. Marka bağımlılığı yaratmak başlı başına bir olgudur zaten. PAzarlama ile ilgili üniversitede ders alan arkadaşlar bilirler.

Radyo yok ancak internet üzerinden dinliyorum. İnterneti olmadan bu telefonlar bir hiç zaten
    Bluetooth yok. Bluettooh ile dosya transferini e72 kullanırken de yapmıyordum. Kullanışsız bir özellik ( benim açımdan)
    Sms gönderim raporu çok dert değil whatsapp sağolsun last seen e kadar görebiliyoruz.

Yani kısacası bakınca Apple zaten uygumalar ile bu açıkları kapatıyor.
    Fiziksel özellikler hariç.
    Tabii hardcore bir kullanıcıyım diyorsa insan o zaman donanımsal özellikleri kıyaslayabilir ama softcore kullanıcılarında yok iki yok 4 çekirdek kıyaslamaları mantıksız geliyor.

Şuda bir gerçek ki Steve'siz bir apple içinde kurt olan bir apple gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: veteriner69

Bu HABER DEĞİL:

" Ancak, iPhone 5'in satış rakamlarıyla ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmadı."

MAVİT Bu

eski haberlerini görmedin galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

Satacak satacak dedim inanmadınız bak noldu şimdi
    />

Demek ki "daha uzun" sevenler çokmuş.

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch Doğrudur, iPhone 5 hem teknik özellikleriyle hem de ekran boyutuyla beni çok etkiledi. En çok satan iPhone modeli olacaktır. Ki önsiparişler de bunu gösteriyor.
    pardon da nesi etkiledi 4.0 ekran mı , ben zaten 2.5 yıldır 4.3 kullanıyorum , A6 ise bahsettikleri kadar güçlü olamaz çünkü A15 yapısını kullanmıyor , başka yenilik , aa pardon giriş değişti :)

telefonun ne kadar iyi olduğu ekran boyutuyla doğru oranda mı değişiyor?? o zaman sen yanında bir tablet taşı telefon diye kimse sana yetişemesin :)))

Başka yenilik yok ki söylesin adam.

• AT&T nin rekor kırması çok normal. zira spring ve verizon'un 4g sini desteklemiyor aypon 5.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

quote:

quote:

quote:

Yenilikler:

Pil, islemci, ram, Kalınlık, ağırlık, kulaklık, hoparlör, mikrofon, erkan, anten, şebeke bağlantı çipi, wifi bağlantı çipi, kamera, Aluminyum arka kapak, data-şarj bağlantı girişi

Değişmeyen: ses acma kapama düğmeleri.. Sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

AT&T nin rekor kırması çok normal. zira spring ve verizon'un 4g sini desteklemiyor aypon 5.

Ne zirvalıyorsunuz yahu bilmeden. Bı verizon in sprint in sayfasına bak sallamadan once.
    İkisini de destekliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fandroidler saçma sapan yorum yapıp, eksi basmaktan başka işiniz yok mu ? Sıkılmadınız mı ?
  • Centauri, tanıdığım en apple fanatiği insansın.

Neden insan fanatik olur acaba?

Fanatiklik = körlük demektir zaten.

Tıpkı aşık bir insanın sevgilisinin hiç bir kusurunu görmemesi gibi, etraftakiler uyarır ama aşık inanmaz.
    Aşkın Apple la sana mutluluklar dilerim.
  • İnsanları fanatiklikle suçlayacaksanız onların söylediklerini düzgün argümanlarla çürüteceksiniz. Karşınızdaki insan bunu yapıyorsa böyle karşılık vermek zorundasınız, yoksa tartışma kültürünüzün olmadığı çok belli oluyor ve asıl fanatik siz oluyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoNtReaL

İnsanları fanatiklikle suçlayacaksanız onların söylediklerini düzgün argümanlarla çürüteceksiniz. Karşınızdaki insan bunu yapıyorsa böyle karşılık vermek zorundasınız, yoksa tartışma kültürünüzün olmadığı çok belli oluyor ve asıl fanatik siz oluyorsunuz.

Sence benim tartışma kültürüm yok mudur?
    Fanatikle suçlamıyorum ki "sen fanatiksin" diyorum, istediğin argümanı göster GÖREMEZ diyorum.
    Yenilik ile değişiklik arasındaki farkı bile anlamıyor insanlar.
    Örneğin bir telefonun incelmesi yenilik değildir.
    Centauri'nin imzası yeterli zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Centauri

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

quote:

quote:

quote:

Yenilikler:

Pil, islemci, ram, Kalınlık, ağırlık, kulaklık, hoparlör, mikrofon, erkan, anten, şebeke bağlantı çipi, wifi bağlantı çipi, kamera, Aluminyum arka kapak, data-şarj bağlantı girişi

Değişmeyen: ses acma kapama düğmeleri.. Sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: veteriner69

Sence benim tartışma kültürüm yok mudur?
    Fanatikle suçlamıyorum ki "sen fanatiksin" diyorum, istediğin argümanı göster GÖREMEZ diyorum.
    Yenilik ile değişiklik arasındaki farkı bile anlamıyor insanlar.
    Örneğin bir telefonun incelmesi yenilik değildir.
    Centauri'nin imzası yeterli zaten.

Yahu adam Verizon ve Sprint'te 4g yok denmiş onu düzeltmiş, yalan mı söylemiş?
    http://www.verizonwireless.com/b2c/device/smartphone/iphone En geniş 4g kapsama alanının kendilerinde olduğunu söylüyorlar.
    http://www.sprint.com/landings/iphone/?ECID=vanity:iphone 4G LTE bizde mevcut deniyor.

Onun dışında yapılan yeniliklerden bahsediyor ki yalan değil söyledikleri? Apple A6 işlemcisi ile en üst seviye telefonların verdiği işlem gücünü yakaladı, geçmiş olması da muhtemel. Ekran 4 inç ile makul boyuta geldi, tek elle tutmak Apple için önemli demek ki. Telefon inceldi ve ağırlığı azaldı, bu kadar değişikliğe rağmen bunun olması iyi mühendislik yapıldığını gösteriyor ve bu tarz bir sürü değişiklik var.
    Kişiye saldırmayın rica ediyorum, söylediklerini çürütebiliyorsanız çürütün, yoksa insanları fanatiklikle itham ederek boşa konuşmuş oluyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.