Şimdi Ara

iPhone 5 16 GB (Bonubon) 2.649 TL!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
4.076
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  iPhone 5 16 GB (Bonubon) 2.649 TL!

2.649 TL'ye iPhone 5 Herkesten Önce Sizde
    Tüm dünyanın dört gözle beklediği iPhone 5 16 GB, siyah-beyaz renk seçenekleri, Bonus'a özel 12 taksit ve ücretsiz kargo avantajıyla Bonubon'a özel sadece 2.649 TL!

iPhone 5
    Daha geniş bir ekranlı, daha hızlı bir işlemciye sahip, ultrafast wireless teknolojisi kullanan, 8MP iSight kamerası bulunan ve çok ince ve hafif olan bir iPhone 5 mümkün gorünmüyor. Ancak bu gerçek. iPhone 5, en ince ve en hafif iPhone. Şimdiye dek çıkanın en iyisi.

Muhteşem 4" Retina Ekran
    iPhone 5 4" Retina ekranı her şeyi daha iyi ve daha canlı görmenizi sağlıyor. Daha büyük bir ekran, daha canlı renkler, eşsiz bir deneyim yaşatıyor size.

8MP Kamera
    iPhone 5 8MP iSight kameraya sahip ve bugüne kadar çıkan iPhone serisi içerisinde en iyi kaliteye sahip telefon olma özelliğini taşıyor. Bu muhteşem kamera aynı zamanda panaroma resim çekiyor, az ışık altında bile profesyonel fotoğraflar çıkarabiliyor.

Çok Daha Güçlü İşlemci, A6 Chip
    Tamamıyla yeniden iPhone 5 için tasarlanmış A6 işlemci, iPhone 5 deneyiminizi eşsizleştirecek. CPU ve grafik performanslari iPhone 4S'e göre iki kat daha iyi ve buna rağmen iPhone 5 size muhteşem bir batarya ömrü sunuyor.

Diğer Teknik Özellikler
    iPhone 5 sadece 7.6 mm kalınlığında ve şu ana kadar çıkmış en ince, en hızlı, ve en hafif iPhone olma özelliğini taşımaktadır. iPhone 5, bir önceki seri olan iPhone 4S modeline göre yüzde 20 daha hafif ve yüzde 18 daha incedir.

Kampanya Detayları

Garanti: Bu ürün ithalatçı firma tarafından 24 ay süre ile garanti altındadır.

Bu kampanyada herhangi bir indirim kodu geçerli değildir.

Kargonuz sistemde belirtmiş olduğunuz adrese ücretsiz olarak ulaştırılacaktır.

Ürününüz en geç sipariş verdiğiniz tarihi takip eden 2-7 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

Ürününüz kargo firması tarafından belirlenen yasal teslimat süresi içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilecektir. Kuryenin adresinize gelip size ulaşamaması durumunda ürününüzün kargo ofisinde bekleme süresi fiyata dahil değildir.

Malın teslim tarihinden itibaren 5 iş günü içinde depomuza teslim edilmeyen mal geri alınmaz.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade işleminizle ilgili destek bölümümüze ulaşarak Yurtiçi Kargo ile Doğuş Yeni İnternet ödemeli geri gönderebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, kupon numarası ve mail adresinizi belirterek Doğuş Yeni İnternet’in doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız.

İade ettiğiniz paketin içinde ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız önemlidir. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaştığınız takdirde paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
    Her tür teknoloji, kozmetik, iç giyim ve kişisel bakım ürününün, yazılım, program, DVD, VCD, CD, kaset ve bilgisayar, toner, kartuş, şerit gibi kırtasiye malzemelerinin ambalajı açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış ve denenmemiş olduğu takdirde iadesi kabul edilir.

2 yıl ithalatçı firma garantilidir.

Başka sitelerde 3.299 liraya satılıyorsa bu fırsat sıcaktır bana göre... Bende alacağım ama biraz daha bekleyeceğim fiyatın ucuzlamasını, o yüzden sürekli fiyat araştırması yapıyorum denk geldim forumda arattım bulamayınca eklemek istedim......

Kampanyaya buradan ulaşabilirsiniz!

• sabırlı olunursa yılbaşında 2000 tl civarı alınır...
  • 2300 e satan var forumda garantisiz cihazları bu hiç olmassa garantliymiş gerçi firma iflas ederse kalırsın ortada :)
  • vay anasını hem de kargo beleş
  • 2. el kısmında firma garantisiyle 32 lik modeller daha ucuza bulunabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

2. el kısmında firma garantisiyle 32 lik modeller daha ucuza bulunabiliyor.

2650 ye 32 gb ip5 varmı türkiye garantili?
  • Vay, kargo ücretsizmiş. Ne güzel.
    3000 TL'den fazla para isteyip bir de kargo ücreti talep eden firmalar utansın...
    Örnek mi? Darty, Bimeks, HızlıAl vb.

Akla gelen sorular:
    HızlıAl 'dan alsak acaba evinize kadar gelen telefon için arayıp "yanlış fiyat girmişiz, telefonu geri verin" derler mi?
    Bimeks'ten alsak forumdaki 10'a yakın arkadaşa yaptıkları gibi "teşhir ürünü" gönderirler mi?
    DARTY'den alsak acaba 30 günde kargoya verilir mi? Teşhir çıkar mı vs. vs...

Bir sürü stres yahu.

• Ben birazda bu konuyu gördükten sonra bu konuyu açmak istedim; adam 2500 TL istiyor

http://forum.donanimhaber.com/m_67066501/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

quote:

Yeğen ilandakide firma garantili.
  • bu çok ucuzmuş almam bunu , 3000 lira vermem lazım.
  • Bunlar Türkiye de çalışıyor muydu ya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1130 euro fiyatı var !!! sanıyorum avrupa satış fiyatı 729 euroydu ... avrupaya göre bakarsak fiyat cazip gibi !!! hemen 5 adet sıparış geçicem yarın şu sayısal sonuçları belli olsun !!!!
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

quote:

Yeğen ilandakide firma garantili.

2.el kısmındakilerin türkiyede hiç garantisi yok onu napıcaz?
  • Kazanmakmak çekini kullanmayı unutmayın.
  • 3.000 lira bir telefona vermek için ne içmek gerekiyor acaba...yanında adriana lima falan mı geliyor bir geceliğine? altı üstü bir telefon, sanki atomu parçalayacak, ya da hayatın anlamını çözecek...o paraya iyi bir telefon, iyi bir laptop, iyi bir fotoğraf makinesi, hatta orta halli bir handycam alınır, telefonunda bir yıllık konuşma faturası ödenir üste de para kalır
  • saol dostum 4 tane kaptım hemen ..
  • bu kampanyanın bildirim mailinin başlığını telefonda görünce birden bilgisayar başına geçtim alırım diye ama heyecan kısa sürdü. mailin başlığında 1649 TL yazıyordu ama içeriğinde 2649 TL. boşuna heyecan yaptırdılar durduk yere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Kazanmakmak çekini kullanmayı unutmayın.

kazanmakmak bonubon da %25 indirim felan diye kampanya vardı.
    bu fiyat üzerinden %25 indirim yapılabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: narcosis

bu kampanyanın bildirim mailinin başlığını telefonda görünce birden bilgisayar başına geçtim alırım diye ama heyecan kısa sürdü. mailin başlığında 1649 TL yazıyordu ama içeriğinde 2649 TL. boşuna heyecan yaptırdılar durduk yere.

iPhone 5 16 GB (Bonubon) 2.649 TL!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Kazanmakmak çekini kullanmayı unutmayın.

kazanmakmak bonubon da %25 indirim felan diye kampanya vardı.
    bu fiyat üzerinden %25 indirim yapılabilir mi?

%25 indirimde maks 60 lira indirim yapıyor
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.