Şimdi Ara

İPhone 4S WhatsApp Sorunu ÇÖZÜLMÜŞTÜR...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar..Resimde gördüğünüz gibi arkadaşlar WhatsApp'ı yüklemeye çalışıyorum appstoredan fakat şifremi istiyor, giriyorum bende ve 0.99$ karşılığında satın almak istermisiniz diyor ve kabul ediyorum daha sonra ödeme ekranı geliyor resımdeki gibi aynen devam ediyorum BİTTİ ye basıyorum.. Fakat sonra tekrardan şifremi istiyor ve giriyorum aynı şeyi sürekli tekrarlıyorum..Hattımda lira da var..Sizce neden böyle oluyor? Herkese teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cluberk -- 25 Haziran 2012; 19:47:15 >

• hattında ki lira ile whatsapp ne alaka? hattındaki lira ile yükleyecek değilsin, kredi kartında para olması önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gduman -- 25 Haziran 2012; 19:37:07 >
  • Kredi kartin ile aliyorsun hattindaki lira ile degil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler arkadaşlar bilmiyodum öyle olduğunu demekki ondan çıkarıyor sorunu
  • hesabinda kart bilgilerin "hicbiri" olarak gozukuyor nereden cekecekler parayi? whatsapp satin alabilmek icin (veya herhangi bir parali uygulamayi) kredi karti bilgilerini girmen lazim, hattindaki kontorden yada TL den odemek gibi birsey sozkonusu degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cluberk

Merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar..Resimde gördüğünüz gibi arkadaşlar WhatsApp'ı yüklemeye çalışıyorum appstoredan fakat şifremi istiyor, giriyorum bende ve 0.99$ karşılığında satın almak istermisiniz diyor ve kabul ediyorum daha sonra ödeme ekranı geliyor resımdeki gibi aynen devam ediyorum BİTTİ ye basıyorum.. Fakat sonra tekrardan şifremi istiyor ve giriyorum aynı şeyi sürekli tekrarlıyorum..Hattımda lira da var..Sizce neden böyle oluyor? Herkese teşekkür ederim

Bir de yolladığım link sayfasında ki yorumlarıma bakın. Bedavadan indirmenize yardımcı olabilir.

http://forum.donanimhaber.com/m_39339835/mpage_16/f_/key_//tm.htm#msglink_62414817

• quote:

Orijinalden alıntı: İug

quote:

Merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar..Resimde gördüğünüz gibi arkadaşlar WhatsApp'ı yüklemeye çalışıyorum appstoredan fakat şifremi istiyor, giriyorum bende ve 0.99$ karşılığında satın almak istermisiniz diyor ve kabul ediyorum daha sonra ödeme ekranı geliyor resımdeki gibi aynen devam ediyorum BİTTİ ye basıyorum.. Fakat sonra tekrardan şifremi istiyor ve giriyorum aynı şeyi sürekli tekrarlıyorum..Hattımda lira da var..Sizce neden böyle oluyor? Herkese teşekkür ederim

Bir de yolladığım link sayfasında ki yorumlarıma bakın. Bedavadan indirmenize yardımcı olabilir.

http://forum.donanimhaber.com/m_39339835/mpage_16/f_/key_//tm.htm#msglink_62414817

Sağolasın :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: İug

quote:

Sağolasın :)

Ne demek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.