Şimdi Ara

İphone 4s vs Lumia 925

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce hiç windows Phone kullanmadım.
    4s i verip lumia 925 düşünüyorum sizce zorluk çekermiyim sonrasında.
    Ayrıca 920 ile 925 arasında sadece kalınlık farkı varmış sanırım.
    925 almaya değer mi ? Bilgi verirseniz sevineceğim.

• 920 ile 925 arasında kalınlık farkı var sadece + lumia 920 de kablosuz sark cihaza takılı halde . çoğu insan kablosuz sarjı kullanmadığından aynı diyebiliriz. ama 32 lık 920 ile 32 gb lık 925 arasında fiyat farkı var . bence aradaki farka değer. cok kalın ve kaba 920 çünkü. 1500 tl civarı 32 lık 925 var. cihaz çok güzel özelliklede siyah olanı. ses kalitesi ve optik görüntü teknolojisi çok iyi.ekran çözünürlüğü falanda iphondan yüksek. piksel yoğunluğuda öyle. ama ip4 de uygulama bolluğu var. dahası işletim sistemi tam oturmuş diyebiliriz. WP de hala tam oturmamış bir işletim sistemi ve appstore ve Google play mağazalarıyla rekabet edemeyecek düzeyde bir market var.yine ihtiyaç duyulan uygulamalar veya türevleri markette var.ama oyun delisiyseniz boşuna gelmeyin hiç. istgamramın resmi uygulamsı yok ama türevi kaliteli uygulamalar var.şimdilik aklıma gelen bunlar.
  • Bneim kullandiim uygulamalar facebook twitter whatsapp ve 1-2 tane gerekli uygulama. Bazi durumlar okudum ip4s te mesela bir bildirim geldiginde facebook a hemen ana ekrana uyari geliyordu ve cok stabil calisiyor. Bu isletim sisteminde bu durum duzeldi mi ? Gelen uyarilar bildirimler hemen ekrana dusuyor mu ? Market konusucok onemli degil. Birde sarj durumu ip4s e gore daha iyise almayi dusunuyorum 925 i

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluestrategy

Bneim kullandiim uygulamalar facebook twitter whatsapp ve 1-2 tane gerekli uygulama. Bazi durumlar okudum ip4s te mesela bir bildirim geldiginde facebook a hemen ana ekrana uyari geliyordu ve cok stabil calisiyor. Bu isletim sisteminde bu durum duzeldi mi ? Gelen uyarilar bildirimler hemen ekrana dusuyor mu ? Market konusucok onemli degil. Birde sarj durumu ip4s e gore daha iyise almayi dusunuyorum 925 i

Sakın alma 925'i. Yazık olur 4s'e. Facebook stabil değil. Bildirim gelmiyor. Yavaş çalışıyor. Bu yüzden alma wp8 falan. Aradığın uygulamayı da bulamazsın. Sakın alma sakın!

• facebook bildirimleri geç geliyor bazen gelmiyo hala sıkıntı var. şarjı normal kullanımda 2 gün gidiyor bende. sürekli whatsappta sohbet eder foto falan çekip atarsam bir gün gidiyor. cihaz olarak 4s den oldukça kaliteli ama işletim sisteminin eksiklikleri ve uygulamaların sorunları tam çözülmüş değil. marketteki eksiklikleri de düşün. ben 2 hafta önce s3den geçtim 925e pişman değilim ama senin beklentilerin önemli tabi ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bangez

facebook bildirimleri geç geliyor bazen gelmiyo hala sıkıntı var. şarjı normal kullanımda 2 gün gidiyor bende. sürekli whatsappta sohbet eder foto falan çekip atarsam bir gün gidiyor. cihaz olarak 4s den oldukça kaliteli ama işletim sisteminin eksiklikleri ve uygulamaların sorunları tam çözülmüş değil. marketteki eksiklikleri de düşün. ben 2 hafta önce s3den geçtim 925e pişman değilim ama senin beklentilerin önemli tabi ki.

Tskler cevaplar icin. Dedigim gibi market o kadar onemli degil ama gelen mailler ne bileyim mackolik uyarilari facebook twitter bildiimleri 4s te aninda ekrana yansiyor. Benim icin onemli bir ozellik, suan bu durum stabil degilse sıkıntili olur benim icin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bangez

facebook bildirimleri geç geliyor bazen gelmiyo hala sıkıntı var. şarjı normal kullanımda 2 gün gidiyor bende. sürekli whatsappta sohbet eder foto falan çekip atarsam bir gün gidiyor. cihaz olarak 4s den oldukça kaliteli ama işletim sisteminin eksiklikleri ve uygulamaların sorunları tam çözülmüş değil. marketteki eksiklikleri de düşün. ben 2 hafta önce s3den geçtim 925e pişman değilim ama senin beklentilerin önemli tabi ki.

Tskler cevaplar icin. Dedigim gibi market o kadar onemli degil ama gelen mailler ne bileyim mackolik uyarilari facebook twitter bildiimleri 4s te aninda ekrana yansiyor. Benim icin onemli bir ozellik, suan bu durum stabil degilse sıkıntili olur benim icin

bende twitter whatsapp mailler falan sıkıntısız şekilde bırakıyor bildirimleri sadece facebook'ta var bu bildirim sorunu.ona da alıştık artık

• Sakın düşünme 4s de kal.
  • Almiyorum :) vazgecirdiniz beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluestrategy -- 6 Ekim 2013; 15:37:59 >
  • quote:

Almiyorum :) vazgecirdiniz beni

Doğru olanı yaptın.

• quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

920 ile 925 arasında kalınlık farkı var sadece + lumia 920 de kablosuz sark cihaza takılı halde . çoğu insan kablosuz sarjı kullanmadığından aynı diyebiliriz. ama 32 lık 920 ile 32 gb lık 925 arasında fiyat farkı var . bence aradaki farka değer. cok kalın ve kaba 920 çünkü. 1500 tl civarı 32 lık 925 var. cihaz çok güzel özelliklede siyah olanı. ses kalitesi ve optik görüntü teknolojisi çok iyi.ekran çözünürlüğü falanda iphondan yüksek. piksel yoğunluğuda öyle. ama ip4 de uygulama bolluğu var. dahası işletim sistemi tam oturmuş diyebiliriz. WP de hala tam oturmamış bir işletim sistemi ve appstore ve Google play mağazalarıyla rekabet edemeyecek düzeyde bir market var.yine ihtiyaç duyulan uygulamalar veya türevleri markette var.ama oyun delisiyseniz boşuna gelmeyin hiç. istgamramın resmi uygulamsı yok ama türevi kaliteli uygulamalar var.şimdilik aklıma gelen bunlar.

İşletim sistemi haricinde her şeye +1000 de sen ios 7 kullanmadın heralde kardeş
    android daha iyi ios 7'den

• quote:

Orijinalden alıntı: inwwisible

quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

920 ile 925 arasında kalınlık farkı var sadece + lumia 920 de kablosuz sark cihaza takılı halde . çoğu insan kablosuz sarjı kullanmadığından aynı diyebiliriz. ama 32 lık 920 ile 32 gb lık 925 arasında fiyat farkı var . bence aradaki farka değer. cok kalın ve kaba 920 çünkü. 1500 tl civarı 32 lık 925 var. cihaz çok güzel özelliklede siyah olanı. ses kalitesi ve optik görüntü teknolojisi çok iyi.ekran çözünürlüğü falanda iphondan yüksek. piksel yoğunluğuda öyle. ama ip4 de uygulama bolluğu var. dahası işletim sistemi tam oturmuş diyebiliriz. WP de hala tam oturmamış bir işletim sistemi ve appstore ve Google play mağazalarıyla rekabet edemeyecek düzeyde bir market var.yine ihtiyaç duyulan uygulamalar veya türevleri markette var.ama oyun delisiyseniz boşuna gelmeyin hiç. istgamramın resmi uygulamsı yok ama türevi kaliteli uygulamalar var.şimdilik aklıma gelen bunlar.

İşletim sistemi haricinde her şeye +1000 de sen ios 7 kullanmadın heralde kardeş
    android daha iyi ios 7'den

Sosyal medya olayları hayatında çok yer kaplıyorsa Iphone devam et usta..

Yok kırk yılın başında giriyorsan ve değişiklik istiyorsan, son derece stabil çalışan güçlü bir işletim sistemidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Komi

quote:

Bneim kullandiim uygulamalar facebook twitter whatsapp ve 1-2 tane gerekli uygulama. Bazi durumlar okudum ip4s te mesela bir bildirim geldiginde facebook a hemen ana ekrana uyari geliyordu ve cok stabil calisiyor. Bu isletim sisteminde bu durum duzeldi mi ? Gelen uyarilar bildirimler hemen ekrana dusuyor mu ? Market konusucok onemli degil. Birde sarj durumu ip4s e gore daha iyise almayi dusunuyorum 925 i

Sakın alma 925'i. Yazık olur 4s'e. Facebook stabil değil. Bildirim gelmiyor. Yavaş çalışıyor. Bu yüzden alma wp8 falan. Aradığın uygulamayı da bulamazsın. Sakın alma sakın!

Adamın gözünü korkutma.

Facebook uygulama olarak stabil. Ama bildirim sıkıntısı var. İşletim sistemi tam oturmamış. Güncellemelerle oturtturmalarını bekliyoruz. Telefon sadece stabil. Henüz 4s'den geçilecek kadar değil. WP 8.1'e kadar bekle derim. Ya da en azından GDR3'e kadar. Sonra tekrar düşünürsün. Ama bildirim sorunu sadece Facebook'ta var bildiğim kadarıyla. Bazen de Whatsapp sapıtabiliyor ama çok yapmıyor. Bildirim merkezi gelecek zaten.

Ben seviyorum telefonumu ama yukarıda ki dostumuz gibi sonradan "Yahu ben bunun için mi telefon aldım?" diyen arkadaşlarımız olabiliyor. Haklılarda çoğu zaman. Kullanım amacına bağlı. Sabret, bakalım neler olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: insunwetrust

quote:

quote:

Adamın gözünü korkutma.

Facebook uygulama olarak stabil. Ama bildirim sıkıntısı var. İşletim sistemi tam oturmamış. Güncellemelerle oturtturmalarını bekliyoruz. Telefon sadece stabil. Henüz 4s'den geçilecek kadar değil. WP 8.1'e kadar bekle derim. Ya da en azından GDR3'e kadar. Sonra tekrar düşünürsün. Ama bildirim sorunu sadece Facebook'ta var bildiğim kadarıyla. Bazen de Whatsapp sapıtabiliyor ama çok yapmıyor. Bildirim merkezi gelecek zaten.

Ben seviyorum telefonumu ama yukarıda ki dostumuz gibi sonradan "Yahu ben bunun için mi telefon aldım?" diyen arkadaşlarımız olabiliyor. Haklılarda çoğu zaman. Kullanım amacına bağlı. Sabret, bakalım neler olacak.

Valla korkuturum, bu dediklerim onun için. Oturtamadılar bir

• quote:

quote:

quote:

quote:

Adamın gözünü korkutma.

Beklesin biraz bence de katılıyorum ama vur dedik öldürmüşsün

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Adamın gözünü korkutma.

Beklesin biraz bence de katılıyorum ama vur dedik öldürmüşsün

Öldürmeden bırakmam

• Ne zaman Lumia görsem başımı çeviriyorum artık :)) ne yaptınız yahu :P
  • Anlamıyorum ya whatsapp ve Facebook Beta bende çok iyi çalışıyor dikkat normal Facebook değil beta olan hem de tr dil var şarj konusunda 720 mükemmel ama denemek için 520 ve mat ekran koruyucu su alıp deneyebilirsin wp tüm telefonlarda aynı hızda çalışıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.