Şimdi Ara

İphone 4S ve Galaxy S3 Arasında Kaldım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
4
Favori
3.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de 4s var okadar tweak yükledim hic birsy olmadı kasma filanda olmadı oldukça akıcıydı. Ta ki insanely reposundan USB drive diye birşey yükledim menüler geç gelmeye başladı uygulamayı sildim yine aynı restore atmayı düşünüyorum su an yani demek istedigim sonradan eklenen repolardan yukleninen bazı applar problem çıkarabiliyor her önüne geleni yuklemiycen. S3 e gelince onu kullanmadım fakat galaxy note inceleme şansım oldu cihaz baya bi kasıyordu ama sen bı mağazaya filan git cihazı iyice incele veya galaxy nexus al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goenitz117 -- 2 Ağustos 2012; 9:55:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android gibi bir sistem neden iOS ile kıyaslanır hala anlayamıyorum.biri tüy sıklet biri ağır siklet.bana göre Android hala bir çöplük biraz oturakli stabil olmak için uğraşması lazım,ice cream gibi sandwich gibi ürünler çıkararak mcdonalds izinden ayrılması lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galaxy s3 ile ip4s karşılaştırılacak cihazlar değil,4s şuan apple'ın son cihazı ve fiyatı yakın olduğu için karşılaştırılıyor ,samsung isterse galaxy s10 çıkarsın ,apple telefon çıkarmasa yine karşılaştırılacak,bunun sebebi ip4s nin cok iyi olduğundan değil,fiyat yakın olunca tecrübeli olmayan kullanıcı doğal olarak soruyor,öncelikle şu soruyu sormak lazım,ip4s gs2 yi ne zaman ezip gecti de gs3 karşılaştırma yapılıyor?

• Bende ikisi arasında kaldım ve iphone 5 i beklemeye karar verdim,ip4s ve s3 şuanda karşılaştırılacak telefonlar değiller çünkü s3 daha sonra çıktı ve bana göre daha önde,benimde inceleme fırsatım oldu gerçekten çok iyi telefon büyük ekran olduğu için eleştirenleri anlamıyorum elinize gayet güzel oturuyor ayrıca çok şık ve ince takılma felanda olmuyor internette gezmek için büyük ekran daha kullanışlı hakkını yemeyin telefonun ip4s ise kasası çok hoşuma gitti ama ikiside kıyaslanacak telefon degil s3 daha önde o yüzden ip5 i beklemeye karar verdim s3 ile ip5 karşılaştırılabilir bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvrenCCC

bu resim bile çok şey anlatıyor.

İphone 4S ve Galaxy S3 Arasında Kaldım

telefon özelligi olan tablet pc alcaksan s3 al, ama tablet pc gibi telefon alacaksan ip4 al.

iki telefon da çok güzel. ikisnin de özelliklerini karsılastır. özellikle vazgecemedigin birsey varsa onu al. iphone un tek elle kullanılır olması bircok kişiye gore daha güzeldir. ama iphoenda goruntulu konusma yoktur mesela (tango gibi programları saymıyorum standart herkesle görüntülü konusma)

donanım olarak s3 daha iyi ama akıcılık ve uygulama olarak iphone güzel.

bu şuna benziyor. toshiba bilgisayarın donanımı zayıftır ama acer laptoplardan daha seridir. iphoen da stabilite iyi ama seni kısıtlayan cok sey var. bir flash bellek gibi telefonu kullanamama bile cok büyük bir dezavantaj(birkac cydia programı filan ugrasıyorsun pwntunes gibi ama tam stabil yine olmuyor)

iphone kullanıyorsan s3 ü ilk eline aldıgında sana cok yabancı gelebilir heleki bir arkadasımın s3 ünü ilk elime alısımda onlarca sayfa olması baymıstı. klasorleme vardır sanırım ama arkadas bilmiyordu galiba.

samsungda şirin özellikler var ama kacını kullanacksın onu da iyi düsün. iphone ise jb yaptıktan sonra güzel özelliklere sahip olabiliyor anca.

fiyat olarak sanırım iphone biraz daha ucuz.

ama ikiside güzel telefon.

asıl farkı boyutları ki kimine gore s3 gereksiz büyük olabiliyor kimine gore de iphone cok küçük

• quote:

Orijinalden alıntı: druen

telefon özelligi olan tablet pc alcaksan s3 al, ama tablet pc gibi telefon alacaksan ip4 al.

iki telefon da çok güzel. ikisnin de özelliklerini karsılastır. özellikle vazgecemedigin birsey varsa onu al. iphone un tek elle kullanılır olması bircok kişiye gore daha güzeldir. ama iphoenda goruntulu konusma yoktur mesela (tango gibi programları saymıyorum standart herkesle görüntülü konusma)

donanım olarak s3 daha iyi ama akıcılık ve uygulama olarak iphone güzel.

bu şuna benziyor. toshiba bilgisayarın donanımı zayıftır ama acer laptoplardan daha seridir. iphoen da stabilite iyi ama seni kısıtlayan cok sey var. bir flash bellek gibi telefonu kullanamama bile cok büyük bir dezavantaj(birkac cydia programı filan ugrasıyorsun pwntunes gibi ama tam stabil yine olmuyor)

iphone kullanıyorsan s3 ü ilk eline aldıgında sana cok yabancı gelebilir heleki bir arkadasımın s3 ünü ilk elime alısımda onlarca sayfa olması baymıstı. klasorleme vardır sanırım ama arkadas bilmiyordu galiba.

samsungda şirin özellikler var ama kacını kullanacksın onu da iyi düsün. iphone ise jb yaptıktan sonra güzel özelliklere sahip olabiliyor anca.

fiyat olarak sanırım iphone biraz daha ucuz.

ama ikiside güzel telefon.

asıl farkı boyutları ki kimine gore s3 gereksiz büyük olabiliyor kimine gore de iphone cok küçük

aynen dostum. zevk ve renk meselesi.

not: klasörleme var tabi.

• Boy olarak ip4s ile sgs3 arasında 2 cm fark var,en olarak da 1 cm fark, yanyana geldiğinde ekran olarak fark büyükse de ,ip4s nin alttan ve üsten gereksiz boşlukları dolayısıyla genel olarak çok büyük fark yok,s3 un boyutları sanki fazla abartılıyor

• "İphone 4S ve Galaxy S3 Arasında Kalanlar Derneği" olsa bayağı üyesi olurdu herhalde. ben dahil
  • quote:

Orijinalden alıntı: perk

"İphone 4S ve Galaxy S3 Arasında Kalanlar Derneği" olsa bayağı üyesi olurdu herhalde. ben dahil

haklısın. ama ben arada kalmadım. 4s ten s3 geçtim.
  • iphone da okuyucu diye bir guzellik var android de bulamadim buyuk ekran tamam ama uyumsuzluk her yerde
    turcell online islem diye bir program var onu android kurdum okumak imkansiz ntvmsnbc gec aciliyor yani iphoneda aliskanliklari ve komforu s3 de bulamadim bundan dolayi 1 hafta zor dayandim simdi yine 4s var huzurluyum
    iphone da ben herseye daha net okuyabiliyorum tuslarin basimi bile daha gercekci android hersey fake gibi
    bu benim 2 nci android denememdi ama bana gore artik yok bitti
    buarada
    5 yasindaki oglum bile sevmedi s3

• Hocam bende burda bu sekil bi konu acmstim cogu arkadas 4S al dedi ve gittim aldm tabi yeni telefon heycani falan guzeldi ciktim aldigm yerden arabaya dogru ilerliyorum dikkat ettim kucuk buyk herkesin elinde bi iphone cakmasimi dersin orjinalimi dersin coluk cocuk iphone kullanio eve gittim biraz kurcaladim falan sarji bitti hemn dedim ilk gundendir falan kandiriorm kendimi aradan biraz zaman gecti alistm telefona iyi guzeldi ama yok gercekten cok can sikmaya basladi sarji olsun gelen aramalari acicagin zaman takilmalar olsun vs. Aradan bi kac hafta gecti ve s3 aldim suan kullaniyorum gerek hizi gerek kalitesi vs. Gercekten parasini hakediyor ekrani buyuk kaba cok takilio diyenlere aldanma cogu babasini kandiramayip s3 u alamayip camur atan arkadaslar telefonu alicagn zaman ikisinide eline al biraz kurcala anlarsin zaten aradaki farki.. herkese iyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: NavyCat

quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

quote:

Orijinalden alıntı: EvrenCCC

quote:

Orijinalden alıntı: rainbow05

Ayfon'un ekran daha canlı görünüyor(Apple kullanmıyorum)

4s ten geçtim s3e. arada fark yok. s3ün ekranı gayet güzel.

Bencede s3 un ekrani iyi..iphoneda iyi ama.

Kıvırma.

zavallıcık konusuyo ıste ya alıp kocaman pideci küreği gibi dandik samsungu hava atıyolar

• s3 al kurtul.
  • kağıt üzerinde s3 4si ikiye kalıyor gibi ama ios donanımı çok verimli kullanıyor ve beklediğiniz ezici üstünlük ortaya çıkmıyor bence hem s2 hem 4s kullanıyorum ikiside birbirine çok yakın telefonlar s3 4sin biraz önünde gibi ama iphone un artılarıda var ben bu durumda 4s tercih ettim ama karar sizin
  • 4s'den s3'e gectim ilk bir kac gun pisman oldum ama 1 ay kullandiktan sonra iphone'dan kurtulduğuma şükrediyorum.

• telefonumu kırdıktan sonra avea bayisine gittim s3 ve 4s i yanyana koydum, dayanamadım 4s aldım ve çok mutluyum iyiki tekrar aynı hataları yapıp android almadım, tamam android güzel ama ios kıvamına daha çok var, diğer konu s3 le 4si kıyaslıyorsunuz ? 4s daha iyi neden mi ? s3 4s ile aynı kamerayı kullanıyor ama daha kalitesiz foto çekiyor, s3 4 çekirdekli ama yazılım itibari ile 4ünü kullanamıyor, sonuç abartılmış donanıma ince bir software=hüsran, kullanım olarak ergonomik değil rahat rahat klavyesini kullanamıyorsun, ve ekranı abartı renkli, software konusuna girmiyorum ios ayrı bir dünya anlatmaya uğraşamam çünkü gerçekten sabit görüşlüyüz çoğumuz, son olarak kendi görüşlerim ileri geri can sıkıcı yorumlar yapmayalım lütfen, fikiri görüş isteyen arkadaşlarıma pm den seve sever yardımcı olurum
  • Hayalim s3 de IOS kullanmak :)))
  • Arkadaşlar ben de fanatizm yapmadan kendi nacizane görüşlerimi aktarmak istiyorum. Ben doktorum ve akıllı telefonlarla ilk tanışmam android ile oldu. Fakat onca root bilmem ne kasmama rağmen adam akıllı bir tane tıbbi uygulama bulamadım. Şimdi 4s e geçtim ve jb de sonra sağ elim oldu alet. ios uygulamaları ile androidinkiler arasında dağlar, sıra dağlar kadar fark var. Karar vermekte zorlanan arkadaşlar varsa kendi kullanım amaçlarına göre değerlendirmelerini tavsiye ederim. telefon kasıyor kasmıyor gereksiz bir tartışma sanki. uygulama açarken 2sn 5sn beklesin nolacak bir düşünün ? Çok mühim işler yapıyorsak orası ayrı ama kaçımız yapıyoruz ???
  • hiçmi video izleme alişkaliginiz yok yada görmezdenmi geliyorsunuz samsung note kullandim töbe ettim samsunga.ve andoride....hadi hepsini geçtim bir inceleme war s3 incelemesi caniniz sikilmassa 1saat 40dk boyunca izleyin en başlarda telefon mükemmel geliyor nasil bişy diorsun fakat sonlara dogru telefon bir kasiyor nokia n8den farki yok o yağ gibi akan denen tel gdiyor donmuş tereyağ geliyor...buda sistemin kullandikça şişen ve donmalar kasmalar yapar anlamina geliyor ve buda andoridin dandikligini gosteriyor ve ayrica bu konuyu sadece iş olsun diye açmayin paran varsa bizim fikrimizin sana ne yarari olucak kafanda ne warsa onu al git okşa telefonlari mincikla anlarsin zaten az cok heee unutmadan videoda bu

http://www.youtube.com/watch?v=RHbdHEC0zIA&feature=player_embedded

• Ikisi de guzel cihazlar, ikisini de denedim ancak Android ICS ile halen duzelmedi.

Android donanim tabanli bir sistem degil. Sanal olarak calisiyor, bu yuzden donanimin hakkini veremiyor maalesef. iOS ise donanim tabanlidir ve iPhone iOS i en iyi sekilde kullanacak sekilde tasarlanmistir.

Ve sunu da soylemeden gecemeyecegim, maalesef S3 halen sayfa gecislerinde TAKILIYOR. Yok abi yine takiliyor, yine takiliyor. Stabilite olarak Androidin iOS e yetismesi icin 40 firin ekmek yemesi lazim.

Androidin avantaji ise sistemin acik olmasi. Sistemde istediginiz degisiklikleri dilediginizce gerceklestirirsiniz. Bana gore de baska bir avantaji yok. Stabilite, kullanilabilirlik, uygulama destegi ve arayuz konularinda iOS acik ara onde. Ozellikle arayuz; bugun 3 yasindaki cocuklar hatta bebekler bile iOS kullanabiliyorsa Apple basarili bir arayuz yapmis demektir.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.