Şimdi Ara

iPhone 4S ön camı hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
2.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam bence şu renkli ekrana geçirilen stickerlardan alın. Örnek :

iPhone 4S ön camı hakkında

• *GameOver* isimli arkadas Ankara'da servis bir görüş istersen yardımcı olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NavyCat

Hocam bence şu renkli ekrana geçirilen stickerlardan alın. Örnek :

bende beyaz karbon fiber kaplatmayı düşünüyorum şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: kexey

quote:

[simage]http://www.projexml.com/v5/services/1142/images/buyuk/iphone-4-4s-sticker-tm-4_2786_.jpg[/image

Üyenin adını hatırladım dostum. Sam0http://forum.donanimhaber.com/m_44223544/mpage_1/f_/key_//tm.htm#44223544 buda onun konusu.

• quote:

quote:

İyi bir seçim olur Ekranı tamamen gidene kadar kullanırsınız artık

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_glryz

Hocam hayrına kırık cami bana yollarmisin

değiştirirsem sana ulaşırım hocam

İnşallah değiştirirsin hocam ozaman peki yurt disından getirmeyi düşündün mü

• quote:

quote:

quote:

İyi bir seçim olur Ekranı tamamen gidene kadar kullanırsınız artık

Forumdan Sam0 adlı kişiden 3M karbon kaplama aldım bu gün bakalım nasıl olcak

• quote:

quote:

quote:

Hocam hayrına kırık cami bana yollarmisin

değiştirirsem sana ulaşırım hocam

İnşallah değiştirirsin hocam ozaman peki yurt disından getirmeyi düşündün mü

Dealextreme den baktım ama kalitesine güvenemedim ekranların vazgeçtim bende

• Ankara için GameOver adlı kullanıcıya sorabilirsin
  • quote:

Öncelikle herkeze selamlar

Özenle koruduğum telefonumun ön camı kırıldı ekran kısmında bişey yok yanlız home tuşununun etrafında çatlaklar var kullanımda sorun yaratmıyor ama görüntüsü çok bozuldu :(

Size sormak istediklerim:
    -antalya veya ankarada yaptırabileceğim en güvenli yer neresidir?
    -bildiğim kadarıyla apple ın yedek parça üretimi yok takılan parçalar orjinali gibimidir?
    -antalyada iTech isimli bir tamir dükkanı var bu sadece bir dükkanmıdır yoksa genel iPhone tamir yerimidir ve yaptığı işler kalitelimidir?
    -300 tl civarı fiyat biçtiler sizce uygunmu yoksa kazıkmı?

Forumda özel olarak sorabileceğim bir konu bulamadım eğer varsada herkezden özür diliyorum

Telefonu kendim yapamam hem zamanım hem bilgim yok bu konuyu çözmek için size danışmak istedim beni aydınlatabilirseniz çok sevinirim

İyi forumlar :)

cihazı açmanı tavsiye etmem özel tornavidaları var, ön camı değiştireceğim derken içerideki flex kablolardan birini yırttınmı yandın demektir, ayrıca keşke youtube da kolayca yapılabildiği gibi yapabilseydik, ozaman iphone servislerine ne ihtiyaç olurdu.. ayrıca 200lira civarı yapan servisler biliyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: noppie

quote:

Öncelikle herkeze selamlar

Özenle koruduğum telefonumun ön camı kırıldı ekran kısmında bişey yok yanlız home tuşununun etrafında çatlaklar var kullanımda sorun yaratmıyor ama görüntüsü çok bozuldu :(

Size sormak istediklerim:
    -antalya veya ankarada yaptırabileceğim en güvenli yer neresidir?
    -bildiğim kadarıyla apple ın yedek parça üretimi yok takılan parçalar orjinali gibimidir?
    -antalyada iTech isimli bir tamir dükkanı var bu sadece bir dükkanmıdır yoksa genel iPhone tamir yerimidir ve yaptığı işler kalitelimidir?
    -300 tl civarı fiyat biçtiler sizce uygunmu yoksa kazıkmı?

Forumda özel olarak sorabileceğim bir konu bulamadım eğer varsada herkezden özür diliyorum

Telefonu kendim yapamam hem zamanım hem bilgim yok bu konuyu çözmek için size danışmak istedim beni aydınlatabilirseniz çok sevinirim

İyi forumlar :)

cihazı açmanı tavsiye etmem özel tornavidaları var, ön camı değiştireceğim derken içerideki flex kablolardan birini yırttınmı yandın demektir, ayrıca keşke youtube da kolayca yapılabildiği gibi yapabilseydik, ozaman iphone servislerine ne ihtiyaç olurdu.. ayrıca 200lira civarı yapan servisler biliyorum..

Bende öyle düşündüm karbon fiber kaplama yaptım ama ön kısım için çıkmadı :/

• Bu siteye bir bakhttp://www.icracked.com/

• Arkadaşlar selamlar.. ben de iphone4'ün ön camını baya bir dağıttım.. Ankara'da oturuyorum ve bu haftasonu değiştirtmeyi düşünüyorum. iphoneburada.com diye bir yer var 260 lira istedi. Çok mudur az mıdır bilemedim. Sizin değiştirttiğiniz ya da bildiğiniz iyi bir yer var mıdır?

Bir de benim ekran sorunsuz çalışıyor ama çam çatladı çok fena. Ben ekranın değiştirilmesini istemiyorum sadece camın değişmesini istiyorum çünkü eğer değişirse orjinal kalitesi gibi olmaz gibi geliyor. Konuştuğum yer bunun iphone4ler için mümkün olmadığını söyledi. Doğru mudur? GameOver isimli arkadaşa da şimdi mesaj yollayacağım. Sizin de yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrim

Arkadaşlar selamlar.. ben de iphone4'ün ön camını baya bir dağıttım.. Ankara'da oturuyorum ve bu haftasonu değiştirtmeyi düşünüyorum. iphoneburada.com diye bir yer var 260 lira istedi. Çok mudur az mıdır bilemedim. Sizin değiştirttiğiniz ya da bildiğiniz iyi bir yer var mıdır?

Bir de benim ekran sorunsuz çalışıyor ama çam çatladı çok fena. Ben ekranın değiştirilmesini istemiyorum sadece camın değişmesini istiyorum çünkü eğer değişirse orjinal kalitesi gibi olmaz gibi geliyor. Konuştuğum yer bunun iphone4ler için mümkün olmadığını söyledi. Doğru mudur? GameOver isimli arkadaşa da şimdi mesaj yollayacağım. Sizin de yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

260 lira çok
    Lcd ve dokunmatik panel birbirinden ayrılmaz

• quote:

bu gidişle sanırım parça alıp yapıcam ama 2 hafta içinde ankadara bulunma ihtimalim yüksek forumda bu işlerle ilgili birileri varsa ankarada benimle irtibata geçerse sevinirim hiç olmadı 1 ay içinde istanbulda olucam o zaman ultrasn0w arkadaşın dediği yeri ziyaret ederim

bu arada birkaç resim ekleyim tavsiyelerinizde yol gösterterir belki

Gela skins diye bi site vardi iphone a gore sticker satiodu 15 tl fln kargo dahil on taraf ve cerceveyi kaplayan muthis sticker lar var alip yapistirmani tercih ederim o parca degisince otamatik ekran da degisce retinaya yazik edersin catlak kenarda ekranda bisi yok o dediim stickir lara bak

• Ekranın değişmesi konusunda herkesin çekinceleri var ancak yedek parça olarak satılan ekranlarda orjinallerinden ayırt edilemezler.

Biz defalarca bunun kıyaslamasını yaptık
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.