Şimdi Ara

4/4S 3M Karbon Kaplama İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.082
Cevap
21
Favori
146.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtual -- 17 Nisan 2018; 13:15:44 >

• pm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wardak

pm.

Cevaplandı

Not: Arkadaşlar karbon fiberin cazibesine kapılıp paketlerin birini açtım
    Yan taraflardaki wrapsolu söktüm ve karbon fiber kaplamayı yapıştırdım, gerçekten şahane oldu

Dipcik: Wrapsol yan korumalar 3 haftada sararmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtual -- 24 Aralık 2010; 0:26:09 >

• pm atan visor
  • Merhaba,

Sadece arka yüzü temin etmek mümkünmü? Yoksa sadece 'set' halindemi edlinizde mevcut?
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

Merhaba,

Sadece arka yüzü temin etmek mümkünmü? Yoksa sadece 'set' halindemi edlinizde mevcut?
    Teşekkürler.

PM
  • karbon fiberlerden birini ben aldım. satıcı ilgili ve ödemeden sonra 1 saat içinde kargoya verdi. muhtemelen yarın elime geçecektir. güvenilir bi satıcı tekrar teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wardak

karbon fiberlerden birini ben aldım. satıcı ilgili ve ödemeden sonra 1 saat içinde kargoya verdi. muhtemelen yarın elime geçecektir. güvenilir bi satıcı tekrar teşekkür ederim.

İyi günlerde kullanın

Bir adet wardak satın aldı
    Bir adet ZIKKIM satın aldı.

8 Adet kaldı arkadaşlar
  • Ürün çok iyide ben bu yapıstırma ısını yapamıyorum. Cıkartınca nasıl oluyor pekı ?
  • çok güzel ürün hocam ben kendi telefonlarıma uyguluyordum carbon fiber i aşınma yapmasın diye ve gerçkten çok hoşuma gitti her cihazıma yapıyorum ama eğimi fazla olan cihazlarda biraz zorluk yaşayabiliyor insan ....güzel yapıştırıldığı taktirde süper bir görüntü ortaya çıkıyor :)) eğer kalkma yaparsa carbonunuz cihaza çakmağınızı fazla yaklaştrmadan ateş uygulayın bir daha da kalkmaz

hayırlı satışlar hocam
  • arkadaşlar ürün bu sabah elime geçti gerçekten çok güzel. henuz iphone 4 ü alamadığım için uygulama şansım olmadı ama pek çok metal eşya ile çizmeyi denedim ve sonuç çok iyiydi. bozuk para ve anahtarla cizmeyi denedim ve çizemedim. tabi psikopat olup üzerine abanırsanız iyice ne olur bilmem ben cepte ne kadar baskı olursa okadar baskı uygulayıp denedim sonuç çok iyiydi. sonra iğneyle denedim bastırmadan yapınca hiç çizilmedi biraz bastırıncada çok çok az çiziliyor gibi oluyor ama çizdiğiniz yerden gözünüzü ayırıp tekrar bulmaya çalışınca bulamadım. uygulaması ve yapışkanlığı nasıldır bir fikrim yok. hafif ucunu kaldırıp elimle yapışkanlığına baktım biraz bana iyi geldi ama uygulayınca daha iyi belli olur. (kaldırıp yapışkanlığına baktığım köşe sorunsuz olarak geri yapıştı yani ucu fln tekrar kalkmadı) bunun dışındada gerçekten çok ince.... 0.1 mm den daha fazla değildir. yani uyguladığınızda cihazı kalınlaştırma gibi bir durum söz konusu olmayacaktır kesinlikle. uzun zamandır bu tarz tam gövde korumalı bir karbonfiber arıyordum ama internette 30$ civarına buluyordum yurtdışı sitelerde. burda 24 e görünce direk atladım ve şimdilikte çok memnunum. uyguladıktan sonra daha detaylı olarak incelerim foto lu fln. kaplama tarzında koruma isteyenlere şiddetle tavsiye ederim. satıcı arkadaşada teşekkür ederim tekrar ilgili bir satıcı. ben sorun yaşamadım sizinde yaşayacağınızı sanmam.

• Merhaba, bu kılıf nasıl uygulanıyor acaba? telefondan çıkarmak istersek iz kalır mı? herhangi bir yapıştıurıcı vs kullanılıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GALATARSENAL

Merhaba, bu kılıf nasıl uygulanıyor acaba? telefondan çıkarmak istersek iz kalır mı? herhangi bir yapıştıurıcı vs kullanılıyor mu?

PM
    Arkadaşlar son 3 adet
  • quote:

Orijinalden alıntı: GALATARSENAL
    Merhaba, bu kılıf nasıl uygulanıyor acaba? telefondan çıkarmak istersek iz kalır mı? herhangi bir yapıştıurıcı vs kullanılıyor mu?

Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum rica etsem bir pm gonderebilirmisin
  • Pm sen iletişime geçtik ama buraya da yazayım 1 tane istiyorum
  • @bedircan PM'ine cevap yadım

@ecetin271 ve uygulanışını ve kaldrılışını merak eden arkadaşlar;
    Ürün kendinden yapışkanlı.
    Ürünü direk telefonun üstüne uyguluyorsunuz yapışkandan çıkarıp.
    Sonra direk yapışıyor üstüne ve eğer zaman sonra çıkarmak isterseniz herhangi bir iz, tortu bırakmadan çıkarılabiliniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtual -- 30 Mayıs 2011; 0:07:26 >
  • dün sipariş vermiştim bugün elime geçti. teşekkür ederim.
    gerçi benimkinde zaten invisible shield kaplıydı ama görünce dayanamayıp aldım işte
    sizce invisible shied'i çıkartıp direkt carbon fiberi mi yapıştırayım yoksa invisible'nin üstüne yapıştırsam olur mu? ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UROT

dün sipariş vermiştim bugün elime geçti. teşekkür ederim.
    gerçi benimkinde zaten invisible shield kaplıydı ama görünce dayanamayıp aldım işte
    sizce invisible shied'i çıkartıp direkt carbon fiberi mi yapıştırayım yoksa invisible'nin üstüne yapıştırsam olur mu? ne dersiniz?

Hayırlı olsun güle güle kullan.

Şahsen ben Wrapsol'un üzerine yapıştırdım, sende üstüne yapıştır bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

quote:

Orijinalden alıntı: UROT

dün sipariş vermiştim bugün elime geçti. teşekkür ederim.

Hayırlı olsun güle güle kullan.

Şahsen ben Wrapsol'un üzerine yapıştırdım, sende üstüne yapıştır bence

dediğin gibi invisible shield'in üzerine yapıştırdım. biraz uğraştırdı ama güzel oldu. yanlardaki tuşlar sıfırlandı sadece bence iyi de oldu.
    ön taraf hoşuma gitmedi bi tek. ona da zamanla alışırım herhalde. tekrar teşekkürler.

• Karbon fiberler tükendi arkadaslar yeni parti yolda onsiparis alabilirim. İlginiz için teşekkürler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.