Şimdi Ara

*İphone 4s ( İos 8.1.3 ) Ana Konu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
779
Cevap
19
Favori
37.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -ToLGaHaN-

quote:

Orijinalden alıntı: Porthos.

Herkesin merak ettiği tek soru bence, iPhone4'ün iOS7de düştüğü duruma, iPhone4s iOS8 de düşecek mi?

Benim düşüncem düşmüyecek neden derseniz 2 önceki güncelleme yani İos 7.1.1 iphone 4s ler için özel olarak çıkartıldı yani ona yoğunlaştılar zaten bilirsinizki İphone 4s efsane telefon olarak tanınıyor vede İos8 de bu telefona güncelleme imkanı sundular eğer kaldırmama veya kasma gibi bir durum olsaydı zaten gelmezdi güncelleme . Herşey yolunda gidicek ve tıkır tıkır çalışıcak İphone 4s ler ama pil de nasıl bir değişiklik olur bilemem :)

adamların genel politikası şu şekilde. çıkardığı bi modeli 3 nesil sonraki telefon ile gelen yazılım ile yavaşlatıp seni yeni model almaya zorlamak. 4s te yavaşlatılacak. Örneklerini 3-3s-4 te gördük zaten. hiç öyle efsane telefon filan da sökmez apple için. sonuç olarak ticari bir kurum babamızın hayrına çalışmıyorlar :d

• Malum iCloud yedeği alamıyoruz. iOS 8 de rehber yok. Simdeki kişileri aktar seçeneğine basıyorum fakat ne kadar beklersem bekleyeyim rehber kopyalanmıyor. iPhone 4s de bu sorunu yaşayan / çözen var mı ?
  • 3G(data) kapatmak icin hala ayarlar menusune gidip kapatmamiz mi gerekiyor, ios8'de kisayol gelmis mi?
  • Dün Gece kurdum 2-3 kere kapatıp açtım 7.1.2 gibi çalışıyor nerdeyse cok az fark var kasma masma olmuyor hızlar 7.1.2 'yle aynı nerdeyse korkulcak birşey yok.. : )
  • arkadaşlar birisi hayrına galerinin ekran görüntüsünü ekleyebilir mi?
  • saglik uygulamasini calistiramadim ben
    veriler bombos
  • Safari pil kullanma yuzde 49. Bunu nasil asagi cekebilirim. Pili sömürüyor
  • zaten kurar kuramaz popüler uygulamalar ios 8 e göre güncelleme çıkardı. Ben sevdim 7 den daha hızlı çalılşıyor
  • dostum galerinin durumu nedir?
  • Bende yukleyecem simdi heveslendim :)
  • Nasil daha hizli calisiyor arkadaslar :/ telefon kasiyor. Yeni bi guncelleme ile telefon eski surumden nasil daha hizli calisir?
  • Beyler 4 e ios 7 kurduk başta güzel geldi şimdi cihaz öldürmüyor süründürüyor, ben sizin yerinizde olsam asla 8 i yüklemem
  • Zamanında 16gb 4s alıp bozan biri olarak ihtiyaçlarım dahilinde gidip yine 4s aldım ki çok da memnun-huzurluyum. Ha, 8gb aldım bu sefer. Ancak ne müzik, ne oyun oynarım. Kullandığım app. belli. Face-instagram-whassap-swarm vs.

Gelelim güncellemeye. Önce herşeyi sildim :D 4,9 gb yer açtım ve uzun beklemeler sonucu güncellemeyi yaptım. Sonra uygulamalarımı yükledim. Şuan face-messenger-instagram-wasssap-swarm-gmail-soundcloud kurulu ve 3.5gb kullanılabilir alanım var. Bence gayet yeterli.

Güncellemeden sonra dediğim uygulamaları yükledim ve kapatıp açtım. Herhangi bir sorunum yok. Kastığını da düşünmüyorum çok. Uygulamaların açılışı 0.5 saniye gecikiyor olabilir. Ha en dikkat çeken yavaşlık facebook'a girerken. facebook ve fb messenger'ın kapalıyken açılış süreleri cidden farkediyor (olumsuz anlamda. )

Yakında alt tabaka için (4s'ler vs) yeni güncelleme geleceğini umuyorum.

• Update yerine sıfırdan kurulursa bence daha sağlıklı ve hızlı olabilir 7.1.2 üzerine update yapınca böyle yer yer bazı uygulamalarda kasmalar olucak haliyle örnek olarak Facebook acılırken bekletiyor eskisine nazaran ve aşağı yukarı yaptıgınızda Facebook içinde arada snlik takılma oluyor ama Twitter'da böyle 1 sorun yok..
  • 4s 8gb Yükleyenler varsa deneyimleri paylaşırlarsa sevinirim.

En iyi 8gb için hangi sürüm idealdir?
  • Ne kadar da sevinmişsin

Ama adına üzüldüm çünkü kasılma felan yok 4s te.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 18 Eylül 2014; 13:15:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joshua41

Update yerine sıfırdan kurulursa bence daha sağlıklı ve hızlı olabilir 7.1.2 üzerine update yapınca böyle yer yer bazı uygulamalarda kasmalar olucak haliyle örnek olarak Facebook acılırken bekletiyor eskisine nazaran ve aşağı yukarı yaptıgınızda Facebook içinde arada snlik takılma oluyor ama Twitter'da böyle 1 sorun yok..

Sıfırlayıp güncellemek derken? ilk önce telefonu sıfırlayıp güncellemeyi kurmak ondan sonrada yedeğimi yüklemeliyim?
  • 8GB için en ideal sürüm hangisidir?
  • 8GB için en ideal sürüm hangisidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Camperz

8GB için en ideal sürüm hangisidir?

7.1.1
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.