Şimdi Ara

*İphone 4s ( İos 8.1.3 ) Ana Konu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
780
Cevap
19
Favori
37.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fantastik74

bazen ufak tefek teklemeler oluyor ama ios7 ilk çıktığında optimizasyon daha kötüydü adamlar güzel bir sürüm çıkarmışlar o kadar eski bir sistem olmasına rağmen. hocam birde şu Türkçe dikte olayı bizde yok mu?

edit: siriyi açınca geldi.

Var hocam gayette güzel kullanıyorum ben
  • yukarıda yazdım. 8gb için güncelleme yaptım. Gayet de oldu. Facebook ve facebook messenger açılırken biraz bekliyoruz. Onun dışında gözle görülür bir yavaşlama sezmedim. Zaten yeni güncelleme geleecektir.
  • ios 7 çıktığında hem 4 hemde 4s te denedim. 4 can çekişiyordu telefonun zorlandığını kasılmaları 1-2 saniyelik donmaları yavaşlığı farkediyordunuz. 4s için ios 8 öyle olmadı ios 7 stabilitesinde akıcılık geçişler aynı derecede iyi. ben geçiş yaptım 4 gibi olur diye korktum ama boşuna tereddütte kalmaya gerek yok bence geçin gitsin.
  • ideal sürüm falan yok aslynda siz kysaca itunes ba?layyn telefonu o size indirecektir uygun olan güncellemeyi.
  • healt uygulamasini nasil kullanacaz
  • daha önce 4s ile kayıt falan almamış biri 8.0'ı yükledikten sonra şimdi yeniden 7.xx 'lere dönebiliyormu? (ve nasıl?)
  • healt uygulamasini kullanmiyorum
  • imzalar yine kapalı diye biliyorum yani geçişi unutun hocam
  • Nasil daha hizli calisiyor arkadaslar :/ telefon kasiyor. Yeni bi guncelleme ile telefon eski surumden nasil daha hizli calisir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasilyapsam

quote:

Orijinalden alıntı: -ToLGaHaN-

Herkeze Şimiden hayırlı uğurlu olsun :) İlk fotolar geliyor İphone 4s
     *İphone 4s ( İos 8.1.3 ) Ana Konu *İphone 4s ( İos 8.1.3 ) Ana Konu *İphone 4s ( İos 8.1.3 ) Ana Konu *İphone 4s ( İos 8.1.3 ) Ana Konu

Hocam normalde bildirim merkezinde 3 parça olmuyor mu?

Kendin mi yaptın yoksa güncellemeyle mi böyle geldi?

İos8 güncellemesi ile geldi hocam evet normalde 3 parça oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: jakess

healt uygulamasini nasil kullanacaz

Şurada genel hatlarıyla yazılmış, biraz da kurcalanırsa çözülebilir. Tabi çoğu veriyi manuel girmek gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ht1baron

4s'de 3g kapatılınıyor mu? Ayrıca telefon tuş kilidindeyken biri bizi aradığında reddet butonu ekrana geliyor mu? Ios7'de kilit tuşuna çift basmak gerekiyordu.

İphone 4s telefonlarda sadece 3g kapatılıp açılıyor 2.sayfalara gıderseniz hocam resimlerinide koydum.Evet arandığınızda reddet tuşu ekrana geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elliyedi

3G(data) kapatmak icin hala ayarlar menusune gidip kapatmamiz mi gerekiyor, ios8'de kisayol gelmis mi?

Malesef evet ayarlar menüsüne gidip kapatmamız gerekmektedir kısayol yoktur ah keske olsa o kısayol için jb yaptığımı bilirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: avxsfx

arkadaşlar birisi hayrına galerinin ekran görüntüsünü ekleyebilir mi?

Böyle birşey neden istediniz bilmiyorum hocam ama buyrun :)

*İphone 4s ( İos 8.1.3 ) Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -ToLGaHaN- -- 18 Eylül 2014; 14:18:53 >
  • şu yüzden istedim bir kaç yerde kamera rulosu değişmiş dediler kimse SS atmamış. sonra dayanamadım 8 i kurdum şimdi 7.1.2 ye geri downgrade ediyorum. batarya hızlı bitiyor normala göre (psikolojikte olabilir). ama takılma diye bir şey yok. 8.0.1 e kadar 712ye devam :D
  • sıfırdan temiz bir kurulum yaparsanız şikayetiniz azalacaktır hocam. güncellemenin amacı birşeyi yavaşlatmak değil onu daha performanslı sunmaktır. aradaki farkı iyi anlamak lazım.
  • benim için suan su uyku özelligi ilgilendiriyor. en azindan güzel olmus hosuma gitti sahsen benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantastik74 -- 18 Eylül 2014; 15:27:59 >
  • valla gayet takılıyor bende az takılıyor ama takılıyor nasıl 7.1.2 den daha iyi diyebiliyorsunuz anlayamıyorum şimdi geri döndüm 7.1.2 ye. 8 düzeltilene kadar bunda takılacam
  • i4s 8gb 'a ios 8 yükleyenler performans olarak i4 ios 7.1.1 den iyi durumda mı cihaz kötü mü ?
  • Ben yükledim 4S 8GB telefonuma öyle abartılacak kadar bir kasma veya sorun yaşamadım, ufak tefek şeyler illaki olur onuda 8.1 sürümüyle düzeltirler diye düşünüyorum. Bloglarda güncelleme yapan bir kaç kişi gördüm onlarda pek sıkıntı verdiğini düşünmüyor. Özellikler güzel olunca ufak kasmaları göz ardı edebilirsiniz bence. Bakınız : Blog

Edit: Şimdi farkettimde rehberdeki kişileri düzenlenmiyor ben mi bulamadım acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyns -- 18 Eylül 2014; 16:11:12 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.