Şimdi Ara

*İphone 4s ( İos 8.1.3 ) Ana Konu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
780
Cevap
19
Favori
37.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WTF Viqqy

3 saattir indirmeye başlamadı bekliyorum.

ben gm sürüm indirdim final ile kodlar aynı tekrar indirmeme gerek varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Arkadaşlar 4S için tavsiye edilmiyor şu an. Yükleyip kullanan var mı aranızda?

iOS 7.1.2 ve iOS 8 (GM) sürümü iPhone 4S üzerinde karşılaştırılmış:

iPhone 4S: iOS 7 - iOS 8 Karşılaştırması
    Güzel konu açan arkadaşın ellerine sağlık herkes burdan yaşanılan tecrübeleri görüp ona göre telefonuna yükleyecektir. emeğin için teşekkürler arkadaşım iyi bir rehber olmuş fakat daha fazla SS koymalısın diğer arkadaşlara yardımcı olması açısından

ayrıca;

arkdaşlar her sürüm güncellemesi yeni özellikler barındırdığından dolayı mutlaka bir kasma olacaktır. kesinlikle eski sürüme göre daha iyi diyemeyiz. fakat ios 8, ios7ye göre 4s için çok fazla birşey değiştirmeyeceğinden dolayı çokta farkedeilir birşey olmayacaktır. bunun kanıtı yukarda ahmetfx hocamın paylaştığı videodada var zaten.

iPhone 4S: iOS 7 - iOS 8 Karşılaştırması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prooge -- 18 Eylül 2014; 0:10:21 >

• Yorumlarin hepsini okuyamadim. İndirip inceleyen ve dusuncelerini yazan var mi bilmiyorum ama ben indirip kurdum ve bi iki sey soylemek istiyorum. Öncelikle kurmayin! Telefon çok kasiyor. Gecisler, programa girip, cikmada gercekten cok kasiyor. Facebookda sayfayi asagi indirirlen takilmalar oluyor. Elimde sanki bi androidli telefon varmis gibi hissediyorum :/ acikcasi 4s in devri kapaniyor demek daha dogru. En yakin zamanda degistircem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yurtik

Yorumlarin hepsini okuyamadim. İndirip inceleyen ve dusuncelerini yazan var mi bilmiyorum ama ben indirip kurdum ve bi iki sey soylemek istiyorum. Öncelikle kurmayin! Telefon çok kasiyor. Gecisler, programa girip, cikmada gercekten cok kasiyor. Facebookda sayfayi asagi indirirlen takilmalar oluyor. Elimde sanki bi androidli telefon varmis gibi hissediyorum :/ acikcasi 4s in devri kapaniyor demek daha dogru. En yakin zamanda degistircem

Hocam bu sorunla bende karşılaştım ilk başta pişman oluyordum ama daha öncede yazdığım gibi bi 10 dk telefon da geznin arka planla çalışan yazılımlar olduğu için kasılmalar donmalar yaşanıyor sonra telefonunuzu yeniden başlatın hiç bir sorun donma takılma gibi sorunlarlala karşılaşmıcaksınız emin olun ben bunu denedim oldu ve bende şunu söylemek isterimki indirin ve kurun ios 7.1.2 den daha hızlı olucagına sizde kendı gozunuzle görün ama eğer inanmayan arkadaslarımız varsa video lu yanıt olarak geri dönebilirim

• iPhone 4S'e iOS 8 Yüklemeyin!
    http://shiftdelete.net/iphone-4se-ios-8-yuklemeyin-54837

Faydalıysa beğenin, üste kalsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ToLGaHaN-

quote:

Orijinalden alıntı: yurtik

Yorumlarin hepsini okuyamadim. İndirip inceleyen ve dusuncelerini yazan var mi bilmiyorum ama ben indirip kurdum ve bi iki sey soylemek istiyorum. Öncelikle kurmayin! Telefon çok kasiyor. Gecisler, programa girip, cikmada gercekten cok kasiyor. Facebookda sayfayi asagi indirirlen takilmalar oluyor. Elimde sanki bi androidli telefon varmis gibi hissediyorum :/ acikcasi 4s in devri kapaniyor demek daha dogru. En yakin zamanda degistircem

Hocam bu sorunla bende karşılaştım ilk başta pişman oluyordum ama daha öncede yazdığım gibi bi 10 dk telefon da geznin arka planla çalışan yazılımlar olduğu için kasılmalar donmalar yaşanıyor sonra telefonunuzu yeniden başlatın hiç bir sorun donma takılma gibi sorunlarlala karşılaşmıcaksınız emin olun ben bunu denedim oldu ve bende şunu söylemek isterimki indirin ve kurun ios 7.1.2 den daha hızlı olucagına sizde kendı gozunuzle görün ama eğer inanmayan arkadaslarımız varsa video lu yanıt olarak geri dönebilirim

Bir iki gün kullanıp, o zaman bir daha yorum atarım. hangi program nekadar şarj kullanıyor görebiliyormuşusz. Bu özelliğe nerede bakılıyor bulabildin mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

iPhone 4S'e iOS 8 Yüklemeyin!

Faydalıysa beğenin, üste kalsın.

Yazının başalığını görüp paylaşmıssın hocam bir daha okumanı isterim ordaki konusulanlar takılma donma veya kasma sorunlarıyla ilgili değil ekranın küçük oluşundan ve gereki performansı uygulama yönünden ii veremiceğinden kaynaklanıyor hee bir yerde açılma hızı düştü diye yazı yazılmış bırakalım da okadarda olsun İphone 6 + çıktı iphone 4s te bunlar bu ufacık sorunlar yaşanabilir. kasma donma takılma diyede hiçbi yerde bahsedilmiyor onu geçtim sadece yazıyı okuyup link vermıssın peki denedinmi yüklemeyi gözle görülür sonuc ne ? somut şeyler lazım burda soyut değil haksızsam haksızım diyin arkadaslarkı bende hatamı anlayım susayım

• Beograd kullanıcısına yanıt
    O zaman garanti olayı bitmiş yine de iphone tamir eden sağlam bir yere gösterin 1 arkadaşın da öyle olmuştu garantiden değiştiler..
  • güncellemeyi yaptım son iki saattir kullanmaktayım arkadaşlar. kullandığım ilk 15 dakika boyunca arka planda uygulamalar güncellemelerini ve bazı düzenlemeleri yaparken, biraz kasılmalar oldu.

bu işlemlerin ardından telefonu kapatıp tekrar açtım. son bir buçuk saattir herhangi bir sorun veya kasılma gözlemlemedim. (telefonumda birçok uygulama ve fotoğraf bulunmaktadır, özetle dolu da bir hafızası var denilebilir)

not: -yukarıda gözden kaçıranlar için- en azından 4s lerde 3G açıp-kapatma seçeneği mevcut
  • Arkadaşlar ortada dolaşan bir söylenti var 3g kapatılmıyormuş vede buna katılanlar var denemeden teori üstüne ben sizi bir aydınlatayım :)
     *İphone 4s ( İos 8.1.3 ) Ana Konu *İphone 4s ( İos 8.1.3 ) Ana Konu

• Ios 8 kurulu bir iphone 4s üzerinden bu yazıyorum. Cihaz her geçen saniye normal hızına dönüyor. Tolgahan'a Katılıyorum. Güncellemeyi iTunes üzerinden yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlaXiD

güncellemeyi yaptım son iki saattir kullanmaktayım arkadaşlar. kullandığım ilk 15 dakika boyunca arka planda uygulamalar güncellemelerini ve bazı düzenlemeleri yaparken, biraz kasılmalar oldu.

bu işlemlerin ardından telefonu kapatıp tekrar açtım. son bir buçuk saattir herhangi bir sorun veya kasılma gözlemlemedim. (telefonumda birçok uygulama ve fotoğraf bulunmaktadır, özetle dolu da bir hafızası var denilebilir)

not: -yukarıda gözden kaçıranlar için- en azından 4s lerde 3G açıp-kapatma seçeneği mevcut

Yazınızı okumadan paylasımda bulumdum :) ama sinir oldum burda söyleti aldı başını gidiyor hiç bişeye bakmadan paylasayım dedım bu 3g sorununu :) vede arkadasa kulak verın ilk 15 dk takılmalar oluyor sonra yenıden baslattan sonra telefon gayet hızlı ve kasma donma sorunları yoktur denenmıstır

• Olum siz tarikat mısınız? milletin kafayı çorba ettiniz. Biri diyor daha hızlı, biri diyor aynı ve diğeride diyor kastı sakın yüklemeyin. Nasıl bir başlık bu? Kimden rüşvet aldınız söyleyin?

• quote:

Orijinalden alıntı: De get

Olum siz tarikat mısınız? milletin kafayı çorba ettiniz. Biri diyor daha hızlı, biri diyor aynı ve diğeride diyor kastı sakın yüklemeyin. Nasıl bir başlık bu? Kimden rüşvet aldınız söyleyin?

Hocam kararın sana kalmıs ister yüklersin ister yüklemessin ama ben şahsım olarak İos8 e geçişimi yaptım vede gayet memnunum.Burda demek istediğimiz olay ios8 e gectıkten sonra telefon acıldıgı zaman ilk 10 dk gözle görülür bir kasmalar meydana geliyor çünkü arka planda çalışan uygulamalar yüzünden ilk 10 dk geçtikten sonra telefonunuzu yeniden başlattıktan sonra bu kasma-donma-takılma gibi sorunlar ortadan kalkıyor. yani ilk baştaki olayı görüp korkuya kapılmayın benim gibi sizleri bilgilendirmek için telefonumu sonunun ne olucagını bilmeden feda ettim bumudur karşılığı....

• -ToLGaHaN- kullanıcısına yanıt
    Şahsa özel birşey söylemedim o yüzden sorun edeceğinizi düşünmüyorum elbette iyi yaptınız yardımcı olmak adına sorun yok, Bu arada yükledikten sonra 1-2 gün daha tekrar 7.1.2'ye dönülebiliniyor. İyicene kurcaladıktan sonra baktınız sıkıntı çıkartıyor fazla uzatmadan geri dönün yoksa apple imzaları kapatıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: De get

Şahsa özel birşey söylemedim o yüzden sorun edeceğinizi düşünmüyorum elbette iyi yaptınız yardımcı olmak adına sorun yok, Bu arada yükledikten sonra 1-2 gün daha tekrar 7.1.2'ye dönülebiliniyor. İyicene kurcaladıktan sonra baktınız sıkıntı çıkartıyor fazla uzatmadan geri dönün yoksa apple imzaları kapatıyor.

Hatırlatmanız için sağolun ben yedeğimi bereket ios8 çıkmadan önce indirmiştim :) siz beni bilgilendirdiniz bende sizi bilgilendireyim ozamnsa apple bu sefer imzaları uzun süre tutmayacak benim düşümcem bu yarına kalmaz kapatabilirde kaynaklarda okumuştum ama eğer sizde düşünüyorsanız ios8 i gönül rahatlığıyla yükleyebilirisniz ii akşamlar
  • Şöyle bir haber gördüm sizle paylaşayım:
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Şöyle bir haber gördüm sizle paylaşayım:

1 2 konu yukarıya bakabilirsek hocam gerekli açıklma yapılmıstır..

"alıntı"
    Yazının başalığını görüp paylaşmıssın hocam bir daha okumanı isterim ordaki konusulanlar takılma donma veya kasma sorunlarıyla ilgili değil ekranın küçük oluşundan ve gereki performansı uygulama yönünden ii veremiceğinden kaynaklanıyor hee bir yerde açılma hızı düştü diye yazı yazılmış bırakalım da okadarda olsun İphone 6 + çıktı iphone 4s te bunlar bu ufacık sorunlar yaşanabilir. kasma donma takılma diyede hiçbi yerde bahsedilmiyor onu geçtim sadece yazıyı okuyup link vermıssın peki denedinmi yüklemeyi gözle görülür sonuc ne ? somut şeyler lazım burda soyut değil haksızsam haksızım diyin arkadaslarkı bende hatamı anlayım susayım

• -ToLGaHaN- kullanıcısına yanıt
    Ya hocam dur :) Ben sadece yazı ile ilgili haber vermek istedim. Telefon kasar şöle olur böyle olur demedim . Aslında hiçbir şey demedim.
    Kendiniz yüklüyor test ediyorsunuz ve sorun yok diyorsunuz o zaman sorun yoktur ben tutup olmayan şeyi var mı diyeceğim?
    Neyse siz beni yanlış anladınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Ya hocam dur :) Ben sadece yazı ile ilgili haber vermek istedim. Telefon kasar şöle olur böyle olur demedim . Aslında hiçbir şey demedim.
    Kendiniz yüklüyor test ediyorsunuz ve sorun yok diyorsunuz o zaman sorun yoktur ben tutup olmayan şeyi var mı diyeceğim?
    Neyse siz beni yanlış anladınız.

yok hayır siz kusura bakmayın alıntı yazısı biraz atarlı olabilir onu kopyaladım sadece bi önceki yazan kişiler için yazmıstım yoksa siz bilgi vermek amaçlı paylastınız tabikide ama bazı arkadaslar anlamamak ta direndiği için birde teorı olarak yürütüyor üstelik öbür arkadaslarımza yanlıs bilgi verdıgı ıcın yazmıstım siz kusura bakmayın gercekten
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.