Şimdi Ara

iPhone 4S Açılmama Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sorunumu şöyle açıklayayım . Telefonum İOS 6.1.3 kayıtlı . Akşamüstü telefonu kenara koydum . Bir arama gibi bir şey oldu . Telefonu elime aldığımda kapalıydı . Açmaya çalıştım elmada kalma ve recovery moduna girme gibi sorunlar yarattı .

- Telefon DFU moduna giriyor
    - Telefon Recovery moduna giriyor
    - Elmada kalıp reset atıyor ve tekrar elmada kalıyor

Bu işlevleri yapıyor telefon yani yaptırabiliyoruz . iTunes üzerinden güncelleme yapıp IOS 7 yapmak istemiyorum . Telefonun her gün iTunes üzerinden yedeğini alan birisiyim . IOS 7'e yükseltip yedeklerin içinden SHSH kaydını alabilirmiyiz . Yani SHSH kaydı varsa IOS 6'ya düşürebilirmiyiz ? Ekstaradan başka bir program ile SHSH kaydını almadım .

Ne yapmam gerekiyor , yardımcı olursanız çok sevinirim :(

• Shsh kaydı işe yaramaz 4s lerde diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cutek'ın de dediği gibi. 4S de shsh kaydı vb işe yaramaz sürüm düşüremezsiniz. Cihazı DFU moda alıp fabrika ayarlarına döndürmekten yani 7.0.4 yüklemekten başka çareniz yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gduman -- 15 Ocak 2014; 1:17:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

cutek'ın de dediği gibi. 4S de shsh kaydı vb işe yaramaz sürüm düşüremezsiniz. Cihazı DFU moda alıp fabrika ayarlarına döndürmekten yani 7.0.4 yüklemekten başka çareniz yok.

Sağolun hocam doğru biliyormusum tastiklemiş oldum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani yedeklerle falan hiçbir şekilde geri çeviremiyormuyuz ? İlla ki IOS 7 mi olacak :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.