Şimdi Ara

iPhone 4s 3G Kapanmıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir yakınım ingilterede yaşıyor ve kendisine yeni iphone 4s aldı. Bir kaç gündür kullanıyor ve pil'i inanılmaz şekilde çabuk bitiyor. Öyleki kurcalamamasına rağmen sadece alarm kurup kullanmadığı halde şebeke 3g arayıp bulmaktan pil hemen %50'lere düşüyor.

Gereken ayarları yapmamıza rağmen (konum ayarları, sınırlamalardan ping, icloud hücresel veri vs) pil inanılmaz çabuk bitiyor. Bizde bunu 3G ye bağladık.

ve iPhone 4s'te 3G Kapanmıyor. Daha önce forumda da tarıtşılmış ama haberin yalan olduğu kanısına varılmış. Yabancı forumlara da bakındım biraz 3G kapanmıyor.

Bunun bir yolu veya bildiğiniz bir çaresi varmı ? Vodafone UK sim hattımız, telefon tüm hatlara çalışır durumda olanlardan.

Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

Yusuf

• Pil sorunu kesinlikle 3G den oluyor bencede kaldi ki bizim telefonlarda uyarisi bile 3G yi acmak isteyince
  • Bilmiyorum da şuanda çocuk geri verip beyaz iphone 4 almayı düşünüyor.

Acaba güncelleme ile gelir mi yoksa ilalebet bu şekilde mi kalacak iphone 4s..

Saçmalık.
  • cidden saçmalık
  • Büyük ihtimalle jailbreak ile halledilebilir. Ama böyle bişeyin olması bile çok saçmalık.
  • Bu pile bi cagre bulmazlarsa durum kotuye gidiyor her yeni nesilde
  • telefonun güç bela çektiği yerlerde şarj sorunu tavan yapıyor.. evimde telefon çok az çekiyor malesef, operatörlerden baz istasyonu kurulmasını talep ettik mevki olarak ve halen beklemedeyiz.. ailemin evinde bir sorun olmadığından şarjım gayet güzel yetiyor ancak kendi evimdeki bu sorundan dolayı bazen uçak moduna alıp sadece wifi yi açmak zorunda kalıyorum.. whatsapp ile idare ediyoruz :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.