Şimdi Ara

iphone 4 verip htc sensation almak akıllıcamı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler elımde geveylı 4 var 16 sızce cok hosuma gıdıyor ama ıphonuda 3gs ten bu yana kullanıyorum bırakamıyorum bıraksamda kotumu ederım lutfen yorumlarınız onemlı

• Hata olur bence
  • sensation iphona göre hiç de stabil çalışmıyor. Arkadaşta var tepkileri zaman zaman çıldırtıyor. En azından 4s kullanan birisi olarak bana öyle geldi. Bence düşünme bile.
  • cok yeni bi örnek vereyim sana iphone 4 verdim 0 galaxy s 2 aldım 2 gün sonra galaxy s 2 yi verdim tekrar iphone 4 ü geri aldım bu alısveris bana 200 lira zarar ile geri geldi tavsiye etmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: S10ERM

cok yeni bi örnek vereyim sana iphone 4 verdim 0 galaxy s 2 aldım 2 gün sonra galaxy s 2 yi verdim tekrar iphone 4 ü geri aldım bu alısveris bana 200 lira zarar ile geri geldi tavsiye etmem

bende 3gs vardı onu sattım motorola artix aldım 1 hafta kulanmadan sattım bende bu iphone 4 almıstım
  • hocam sıkıldıysanız eğer bence mantıklı.. bakarsınız beğenmediniz, yine geri dönersiniz.. sonsuza kadar HTC kullanmak zorundasınız diye bir olay yok.. herşey sizin elinizde.
  • Bence kocaman bir hata.
  • tercih meselesi. bence htc isletim sistemi haric iphone kadar kaliteli bir telefon. iste sagolsun android batiriyor telefonu .

bence degisiklik olsun diye alinir kullanilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.