Şimdi Ara

İPHONE 4 SHSH KAYITSIZ DOWNGRADE GÜNCEL YÖNTEM SORUNSUZ VE BATARYA CANAVARI (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.613
Cevap
29
Favori
87.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben uğraştım yapamadım. 2 tane iphone 4 var. İkiside olmadı. Belki ben bi yerlerde eksik bişeyler yapmışımdır. Ama sonuç olarak ben yapamadım 😭😭

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5erafett1n

durum nedir yapabildiniz mi. bende deneyecegım cok üşeniyorum 3 saatte çözemiyorum çünkü.

malesef henüz başlayamadım. bademcik ameliyatı oldum. yaş 35 bademcik fena.. o yüzden bakamadım.
    ama çözebilen varsa. tariflerse sevinirm.
  • herkese merhaba
    2 gündür uğraşıyorum ve yalnızca iphone 4 32 gb ile 6.1.2 sürümüne dönebildim. 5 ile alakalı geekgrade dosyalarında itunes ile restore yapınca cihaz restart atıyor. itunes sürümü vs herşeyi kontrol ettim videoları adım adım uyguladım. Sorun nedir bulamadım. 6.1.2 de güzel sürüm ama insan ios 5 deki hızı istiyor.. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok mutlu olurum.
  • arkadaşlar ben cihazı 5.1.1 e dönüş yaptım. cihaz süper oldu. tek sıkıntım whatsapp. kurmak istedim. ios sürümüne uygun sürümü indirdi kurdu. ancak açınca güncelleme isteyip programdan atıyor. bir türlü açamadım. konu ile ilgili bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sds333

arkadaşlar ben cihazı 5.1.1 e dönüş yaptım. cihaz süper oldu. tek sıkıntım whatsapp. kurmak istedim. ios sürümüne uygun sürümü indirdi kurdu. ancak açınca güncelleme isteyip programdan atıyor. bir türlü açamadım. konu ile ilgili bilgisi olan var mı?

iOS 5e döndüğümde bendede whatsapp aynı sorunu çıkardı sanırım iOS 5 desteği sona erdi whatsapp olmadanda olmaz iyisi mi iOS 6 ya geçmeye çalışın iOS 6 iPhone 4 icin gayet kullanılabilir bir surum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yardım lazım.
    8gb iphone 4 için
    iphone 3.2 versiyonu çalışıyor, itunes 11 ile sorunsuz işlemi bitiriyor -dfu ya alıp redsnowdan doğru boot ips seçiliyor işlem başlıyor boot ediyor ancak recovery ekranında takılıyor ve redsnow error veriyor.
    10 kere denedim çözemedim.
    windows 8.1

çözüm önerisi olan?
  • Beyler Windows 10 kullanıyorum.iTunes'in eski sürümünü ne yazık ki bir türlü kuramıyorum bilen veya güncel olarak yapan birisi lüfen yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: filips

arkadaşlar yardım lazım.
    8gb iphone 4 için
    iphone 3.2 versiyonu çalışıyor, itunes 11 ile sorunsuz işlemi bitiriyor -dfu ya alıp redsnowdan doğru boot ips seçiliyor işlem başlıyor boot ediyor ancak recovery ekranında takılıyor ve redsnow error veriyor.
    10 kere denedim çözemedim.
    windows 8.1

çözüm önerisi olan?

Aynı sorunu bendede veriyor iOS 5.1.1 de denedim iOS 6.1.2 dede aynısı oldu...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ben iphone 4 ios 7.1.2 kullanıyorum dediğiniz yöntemi yapınca ios 6.1.2 olacak ama tethered jbli olacak bunu kurtarmanın yolu yok mu yani untethered yapamaz mıyız bilen yok mu?
  • Arkadaşlar GeekGrade site çökmüş 6.1.3 CDMA ipsw olan bir yere upload edebilir mi rica etsem? :'(
  • quote:

Orijinalden alıntı: editorbey

Arkadaşlar GeekGrade site çökmüş 6.1.3 CDMA ipsw olan bir yere upload edebilir mi rica etsem? :'(

Biraz geç olacak fakat.

https://ipsw.me/
  • hocam yıl 2022 oldu eğer bu yöntem hala çalışıyorsa downgrade yapmayı deneyeceğim. çalışıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SUPER-TANKS kullanıcısına yanıt
    Evet bende düşünüyorum , varmı yapan güncel

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.