Şimdi Ara

İPHONE 4 SHSH KAYITSIZ DOWNGRADE GÜNCEL YÖNTEM SORUNSUZ VE BATARYA CANAVARI (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.613
Cevap
29
Favori
87.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rafa kaldırılan eski ip4 de ios6 yı görme umuduyla denedim 3194 hatası verdi hostdan sildim appleı düzelmedi var mı yapabilen son zamanlarda
  • hocam adımlar eksiksiz tamam ama hata veriyo
    quote:

• selamlar arkadaşlar
    konuyu hortlattım kusura bakmayın.
    ama sorunum acil.
    dün akşam ip 4 üm kilitlendi.şarja takıyorum sadece elma logosu yanıp sönüyor. bu sabah biraz uğraştım itunes üzerinden geri yüklemeye çalıştım 21 nolu hatayı veriyor.akşam evdeki pcde deneyecem.
    şimdi size sorum.
    ilk sayfadaki işlemleri uygularsam telefonu 6.1.3 ile açmam mümkün olurmu.
    teşekkürler.
  • Hala geçebiliyor muyuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Untethered yöntem hala yok mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Untetheret ciksin artik of

• bunların hepsine yaptım ama müziğim klasöründen sildiğim itunes dosyasın dan dolayı itunes 11 açılmıyor bi cevap lütfen

7 TEMMUZ GÜNCel VE EN KARARLI DOWNGRADE YÖNTEMİ 27 TEMMUZ GÜNCEL VE EN KARARLI DOWNGRADE YÖNTEMİ

yenilikler

1)Çok daha kısa bir işlem sonucu downgrade.

2)Telefon artık uyku moduna geçince kapanmıyor ! Bunun anlamı çok daha yüksek batarya ömrü demek.PreventSleep tweak ine artık ihtiyacımız yok.

3)Telefon jailbreaksiz downgrade oluyor. İsteyen daha sonra keyfine göre jailbreak yapabilir...Malesef tethered...

Gerekli Dosyalar

1-) İREB7 TIKLAYIN

2-) İTUNES 11.0 32 BİT 64 BİT

3-) Gerekli İPSW Dosyaları linkler anlatımın sonunda yer alıyor.

DOWNGRADE REHBERİ.

1.adım)Telefonunuzun jailbreakli olmaması gerekiyor.Eğer jb var ise temiz bir restoreden sonra downgrade işlemlerine başlayın.Aksi halde hata alırsınız.

2.adım)Belgelerime e girin. Müzik klasörüne girin. Karşınıza çıkan İtunes klasörünü silin.

3.adım)Bilgisayarda yüklü olan İtunes i Program ekle kaldırdan silin.

4.adım)Şimdi indirmiş olduğunuz İTunes-11 i kuracaksınız. Yönetici olarak çalıştırıp öyle kurun.

5.adım)İtunesi kurduktan sonra telefonunuzu DFU Moda almanız gerekiyor. İreb i yönetici olarak çalıştırın ve yönergeleri izleyin. İşlemi başarıyla tamamlarsanız İREB, your device on PWNED DFU MOD gibi bir uyarı verecektir.

6.adım)Şimdi yüklemiş olduğumuz İTUNES 11 i açıyoruz ve shift+restore yaparak indirmiş olduğumuz geekgrade ipsw sini gösteriyoruz..

7.adım)Restore işleminin bitmesini sabırla bekliyoruz. Bitince telefon recovery moda girecek(kablolu ekran).İşlem başarıyla sonuçlandı ve geriye tek bir adım kaldı.

8.adımTelefon recovery modda iken tekrar dfu moda alıyoruz. Redsnow u yönetici olarak çalıştırıyoruz. Extras butonuna tıklıyoruz. Select İPSW butonuna tıklayarak indirmiş olduğumuz BOOT İPSW dosyasını gösteriyoruz. Ve Just Boot a tıklıyoruz telefonumuz açılıyor.

UYARI=Bu bir tethered downgrade dir.Yani telefonu her kapattığımızda 8.adım ı tekrarlamak zorundayız.

İPSW DOSYALARI

iPhone 4 (GSM 3,1)
    - iOS 6.1.2 10B146
    GeekGradeİPSW BOOTİPSW

- iOS 5.1.1 9B206
    GeekGradeİPSW BOOTİPSW

iPhone 4 (GSM Rev A 3,2)
    - iOS 6.1.3 10B329
    GeekGradeİPSW BOOTİPSW

iPhone 4 (CDMA 3,3)
    - iOS 6.1.3 10B329
    GeekGradeİPSW
    BOOTİPSW

- iOS 5.1.1 10B329
    GeekGradeİPSW
    BOOTİPSW

• Fatih hocam dediklerini yapıyorum ama redsn0w da 6.0 sürümünü gösterince sürekli bu sürüm ile uyumlı ipsw dosyası değil diye hata veriyor ve just boot işlemine geçemiyorum. Halbuki 6.0 dosyasını burada verdiğiniz linkten imdirdim redsn0w da aynı sürüm ne yapöalışyım lütfen yardımcı olurmusunuz?
  • Arkadaşlar Jailbreakli İphone4 7.1.2 kullanıyorum. Cihaz deli gibi kasıyor ve ios 6ya dönmek istiyorum ama sanırım bu yöntemde sıkıntılar varmış kapatınca açılmama gibi. Bildiğiniz farklı bir yöntem var mı telefonu adam etme ile ilgili ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gastarbeiter

Untethered yöntem hala yok mu ?

A4 işlemcili İos 6.1.3 den 6.1.6 ya kadar olan cihazlarda cydiadan p0sixspwn yükleyince untethered olmuyormuydu?

• nihat1551 kullanıcısına yanıt
    Bilgim yok hocam.

• iphone 4s ile geçilebilrmi acaba :)

• Cümleten merhabalar arkadaşlar. Bu gün ikini el bir İphone 4 aldım almaz olaydım. Telefon kilitli galiba. Ürünün sim kart bölümünde yazan imei ilen telefonun kendi imeisi farklı ve telefonun kendi imeisi üzerine kayıtlı iCloud hesabı yok. Aldığım hataları atıyorum yardımlarınız bekliyorum.
     İPHONE 4 SHSH KAYITSIZ DOWNGRADE GÜNCEL YÖNTEM SORUNSUZ VE BATARYA CANAVARI İPHONE 4 SHSH KAYITSIZ DOWNGRADE GÜNCEL YÖNTEM SORUNSUZ VE BATARYA CANAVARI

• Cümleten merhabalar arkadaşlar. Bu gün ikini el bir İphone 4 aldım almaz olaydım. Telefon kilitli galiba. Telefonun sim kart bölümündeki imei'si ile üzerindeki imei farklı. Üzerindeki imei'yi sorgulattım ama üzerine iCloud hesabı bulunamadı. Aldığım hataları buraya atıyorum. Yardımcı olursanız sevineceğim.
     İPHONE 4 SHSH KAYITSIZ DOWNGRADE GÜNCEL YÖNTEM SORUNSUZ VE BATARYA CANAVARI İPHONE 4 SHSH KAYITSIZ DOWNGRADE GÜNCEL YÖNTEM SORUNSUZ VE BATARYA CANAVARI

• quote:

Orijinalden alıntı: nihat1551

quote:

Orijinalden alıntı: Gastarbeiter

Untethered yöntem hala yok mu ?

A4 işlemcili İos 6.1.3 den 6.1.6 ya kadar olan cihazlarda cydiadan p0sixspwn yükleyince untethered olmuyormuydu?

Jailbreak başka. Bu kermel problemi yüzünden tether

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6.1.2 de evasion jailbreak yapılıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iseminoglu -- 31 Ocak 2016; 0:54:13 >
  • Güncel tutalım.
  • inşAllah bu akşam yada yarın akşam bende deneyeceğim.

bu konuda başarılı olmuş istanbnulda oturan bir arkadaş varsa görüşmek ve yardım almak isterim.

yardımcı olacak olan olurda pm atarsa sevinirim.

iphone 4 32 gb.
  • durum nedir yapabildiniz mi. bende deneyecegım cok üşeniyorum 3 saatte çözemiyorum çünkü.
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.