Şimdi Ara

Iphone 4 nerede bulurum acaba?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Iphone 4 almak istiyorum, kampanyaya girmeden, 12 ay kredi karti taksidi ile alacagim.
    Fakat nerede bulunur bileniniz var mi acaba? 6-7 turkcell'e gittim, hicbirinde yok.
    Bir yere girdim, orada vardi fakat 1.900TL istedi. Arkadasim baska yerden 1.600'a almis. Kazikci yani..
    Bilenler paylasirsa cok sevinirim. Iyi geceler.

• Direk genpadan alabilirsiniz.Eğer aceleniz yoksa genpanın sitesinden ön sipariş formunu doldurursunuz.Yaklaşık olarak stok durumlarına göre 2 hafta icinde aranırsınız.Kredi kartiyla alırsınız.
    Fiyatı ise 805 Euro

http://www.genpatech.com/_iPhone_4&selected=9~0
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Vodafone'u denediniz mi ?
  • dostum bu vodafonla nasıl oluyor peki?? ben de bi telefon almalıyım n8 olmuycak gibi mavisini beklerken iyice soğumaya başladım. iphone da beyaz istiyodum ama galiba o da baya sürecek. acaba türkiye içi resmi yollardan nasıl alabilirim?? bikaç vodafone a sordum ama olmadığını söylediler. .
    quote:

Orijinalden alıntı: Mario Puzo

Vodafone'u denediniz mi ?
  • Tek şansın genpa sanıyorum, ama orda da durum pek parlak değil şansınla alakalı. vodafone ve turkcell ise şuan ''iphone mu? ne iphone nu?'' modundalar
  • peki 3gs in beyazı bulunuyormu? genpaya baktım siyahı vardı. . bir de bu genpa da nedir fiyatı 16 lığın biliyomusunuz acaba?
    quote:

Orijinalden alıntı: dozdoz

Tek şansın genpa sanıyorum, ama orda da durum pek parlak değil şansınla alakalı. vodafone ve turkcell ise şuan ''iphone mu? ne iphone nu?'' modundalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctac60

peki 3gs in beyazı bulunuyormu? genpaya baktım siyahı vardı. . bir de bu genpa da nedir fiyatı 16 lığın biliyomusunuz acaba?
    quote:

Tek şansın genpa sanıyorum, ama orda da durum pek parlak değil şansınla alakalı. vodafone ve turkcell ise şuan ''iphone mu? ne iphone nu?'' modundalar

3gs stok durumu hakkında bilgim yok
  • 3GS beyaz sıfır bulmak biraz zor gibi satış sitelerinde.Ancak 2.el bulmanız mümkün
    Genpa İphone 4 fiyatları :
    16GB 805 Euro
    32GB 950 Euro
    quote:

peki 3gs in beyazı bulunuyormu? genpaya baktım siyahı vardı. . bir de bu genpa da nedir fiyatı 16 lığın biliyomusunuz acaba?
    quote:

• teşekkürler dostum. . peki bu telefonun beyazı için daha önce ocak lafı duymuştum. daha da ötelendimi bu tarih yoksa ocakta çıkacakmı?
    quote:

Orijinalden alıntı: conjure

3GS beyaz sıfır bulmak biraz zor gibi satış sitelerinde.Ancak 2.el bulmanız mümkün
    16GB 805 Euro
    32GB 950 Euro
    quote:

quote:

• Alına bakarsanız her kaynaktan farklı bİr ses çıkıyor.Ben beklememenizi öneririm.Çünkü uzun zamanda alabilir.
    quote:

teşekkürler dostum. . peki bu telefonun beyazı için daha önce ocak lafı duymuştum. daha da ötelendimi bu tarih yoksa ocakta çıkacakmı?
    quote:

3GS beyaz sıfır bulmak biraz zor gibi satış sitelerinde.Ancak 2.el bulmanız mümkün
    16GB 805 Euro
    32GB 950 Euro
    quote:

quote:

• @doctac60 Bildiğim kadarıyla ocak diye kesin bir bilgi yok tarih verilmedi hatta cıkmıycak bile denilmişti okuduklarıma göre. Kısaca şuan için belirgin bişey yok ama sanki çıkmıycak gibi bir izlenim oldu bende,ama genede yanıltmıyım tabi.
  • genpanın bu 800 euro fiyatı kdv siz ve taksitli mi peki ??
  • doldurdum bakalım formu noolcak
  • 805 Euro kdv dahil net fiyatı.Havale ile almak isterseniz bu fiyat biraz daha düşüyor.Sanırım birkaç karta peşin fiyatına taksit avantajı var.Ama hangi kartlar emin değilim açıkcası.
    quote:

genpanın bu 800 euro fiyatı kdv siz ve taksitli mi peki ??
  • sağol hocam. bakalım ne zaman arayacaklar. .
    quote:

805 Euro kdv dahil net fiyatı.Havale ile almak isterseniz bu fiyat biraz daha düşüyor.Sanırım birkaç karta peşin fiyatına taksit avantajı var.Ama hangi kartlar emin değilim açıkcası.
    quote:

• quote:

sağol hocam. bakalım ne zaman arayacaklar. .
    quote:

805 Euro kdv dahil net fiyatı.Havale ile almak isterseniz bu fiyat biraz daha düşüyor.Sanırım birkaç karta peşin fiyatına taksit avantajı var.Ama hangi kartlar emin değilim açıkcası.
    quote:

seni aramalarını bekleme forumdan çoğu arkadaş kendileri aradılar. Ben bile ezberledim mehtap hanım varmış o ilgileniyomuş çok iyi biriymiş böyle kucak dolusu iphone lar dağıtıyormuş anladığıma göre

• nasıl yani yaa
    quote:

quote:

sağol hocam. bakalım ne zaman arayacaklar. .
    quote:

quote:

seni aramalarını bekleme forumdan çoğu arkadaş kendileri aradılar. Ben bile ezberledim mehtap hanım varmış o ilgileniyomuş çok iyi biriymiş böyle kucak dolusu iphone lar dağıtıyormuş anladığıma göre

• valla imkansız gibi bişey ayfon4 bulmak sanki. .
    quote:

@doctac60 , biraz formu karıştırsan bu tarz bilgiler çok var aslında.

http://forum.donanimhaber.com/m_44410126/mpage_1/f_/key_//tm.htm#44435166

http://forum.donanimhaber.com/m_43277150/mpage_157/f_/key_//tm.htm#44666928

• Ya çok şanslı olman gerekiyor yada uzun süre sıralarda beklemen gerekiyor ben tam 45gun bekledim anca kavuştum çok mutluyum 3haftadir gercekten dehşet bir cihaz her isini heryerden yapabiliyorsun arkadaslarım cogu zaman yok artık moduna giriyor :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.