Şimdi Ara

iPhone 4 iOS 7.0 / 7.0.2 / 7.0.3 / 7.0.4 Tethered Jailbreak Kurulumu!! 'PC ve Mac Kurulumu' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
4
Favori
7.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hiç riske atmaya gerek yok zaten evad3rs faciasından sonra JB'ye bulaşmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huysuzcocuk

Evet yandex'in programını güzel. Yalnız uzun araştırmalar sonucu hızlı ve sorunsuz çalışan bir program buldum.( ¿ìÓÃÆ»¹ûÖúÊÖ) diye simgesi var :) oradan tomtom hariç İGO ve Sygic programlarını bulabiliyorsunuz. İos 7'de sorunsuz çalışıyor. Tavside ederim

hangilerini indiridiniz ve hagileri calısıyor sygic igo ben bulamadım hiç
  • İPhone 4s için Jailbreak ne zaman çıkar bilgisi olan var mı ?
  • Normalde untethered jb bile yapmam ama bişey denemek için yapıyorum şimdi.İnfinity blade 3ün grafiklerini full açan bi program var IB graphic enabler diye onu denemek için bakalım full açınca gücü yetecekmi

EDİT: Yaptım bu jbyi sorunsuz yapılıyor ama istediğim şeyde çalışmadı ios5de çalışıyormuş sadece yapmayın boşverin jb bitmiş artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir internet kullanıcısı -- 4 Aralık 2013; 23:24:34 >
  • merhaba arkadaşlar.

iPhone 4 sahibiyim, tam emin olmamakla beraber 2 küsür sene önce jb yapmıştım cihaza, zamanla cydiayı kurcaladım vs. ayarlarıyla oynaıdm ve cydia sıkıntılı çalışmaya başladı. 1 senedir de cydia ile işim olmuyor hiç kullanmıyorum. ancak telefon hissedilir derecede yavaşladı, şişti. sürümü de zaten 5.0.1 şu an. 5.1 ve 5.1.1 ve iOS 6 sürümü için shsh kaydım mevcut. telefonumu tekrardan JB yapıp 5.1.1 sürümüne yükseltmek istiyorum. ancak eskiden kullandığım herşey şu an tarih olmuş sanırım ve takip etmedim hiç bunları.

iPhone 4'ü 5.1.1 sürümüne JB ile güncelleyebileceğim bir klavuz var mıdır bildiğiniz ve sorunsuz şekilde kullanabileceğim? iOS 7 ile ilgilenmiyorum ancak JB bilen arkadaşlar olarak 5.1.1'e nasıl yükseltebileceğimi bilenler olabilir diye yazıyorum bu yorumu

teşekkür ederim

• Arkadaşlar biliyormusunuz bilmiyorum ama evasion ios7 ve üzeri için JB yayınladı ben 3 gündür kullanıyorum. Hemde tüm modeller için gecerli arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.