Şimdi Ara

iPhone 4 iOS 7.0 / 7.0.2 / 7.0.3 / 7.0.4 Tethered Jailbreak Kurulumu!! 'PC ve Mac Kurulumu' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
4
Favori
7.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "P.S. It’s tethered jailbreak iOS 7.0.2. But, how often do you reboot your phone? "
    tethered olduğunu yazmış burda. Tethered jb yapacağıma hiç yapmam daha iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

"P.S. It’s tethered jailbreak iOS 7.0.2. But, how often do you reboot your phone? "

baslangic icin iyi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaulGilbertX

quote:

Orijinalden alıntı: huysuzcocuk

hocam ben de jb lik kullandığım iphone 4 e (5.1.1) ios 7 . 0 . 2 yüklüyorum. Umarım bu haber doğrudur. JB siz navigasyon bulamadım. JB şart gibi :(

Navigasyon programını satın alma şeklindeki opsiyonu kullanabilirsiniz.

opsiyon derken?
  • quote:

+1 zaten bende 6.1.3 teyim inşallah 6.1.3e jb çıkar çünkü ios 7 ye güncellemek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iceman05

quote:

+1 zaten bende 6.1.3 teyim inşallah 6.1.3e jb çıkar çünkü ios 7 ye güncellemek istemiyorum.

6.1.3 ü unuttular kardeş siz hala bekliyonuz.

Sizde de ne ümit varmış maşallah. Bi pes etmediniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roccoti

quote:

quote:

Umut değil çıkmayacağını biliyorum kesin olarak ios 7ye çıkmadan geçmem sevmiyorum zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Umut değil çıkmayacağını biliyorum kesin olarak ios 7ye çıkmadan geçmem sevmiyorum zaten

Kesin olarak çıkacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurgazi

quote:

Orijinalden alıntı: PaulGilbertX

quote:

hocam ben de jb lik kullandığım iphone 4 e (5.1.1) ios 7 . 0 . 2 yüklüyorum. Umarım bu haber doğrudur. JB siz navigasyon bulamadım. JB şart gibi :(

Navigasyon programını satın alma şeklindeki opsiyonu kullanabilirsiniz.

opsiyon derken?

Arkadas jailbreak yaptiktan sonra, jailbreak'in bir zorunlulugu olmayan, kisisel tercih meselesi olan uygulamalari bir sekilde ucretsiz elde etme yolunu secmis (anladigim kadariyla). Ben de kendisinie uygulamayi satin alma yolunun da oldugunu hatirlatmak istedim. Opsiyon, yani secenek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremonster -- 13 Ekim 2013; 14:21:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatros86

6.1.3 e JB gelicek mi bilgisi olan var mı ?

2014 den önce kesin çıkacak

• Yok mu deneyen. Şimdi jb var mı yok mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allame&Joker

quote:

6.1.3 de pusuya yatıp beklemedeyim
    2014 e kadar çıkmazsa anca geçerim 7ye

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Allame&Joker

quote:

6.1.3 de pusuya yatıp beklemedeyim
    2014 e kadar çıkmazsa anca geçerim 7ye

+1 ios 7 ye jb çıkacak ama çıkmadan geçmem çünkü ikonlar, dock falan itici geliyor bana tema yüklerim en azından
  • quote:

Yok mu deneyen. Şimdi jb var mı yok mu

Mac bilgisayarı olanlar illaki denemişlerdir :)

• Arkadaşlar ilerleme falan yok bu kadar senedir bu iş böyle. A4 çiplerde açık olduğu için iOS 28929292 olsa bile tethered jb yapılıyormuş . İOS 5 te de 6 da da iPhone 4 e çıkıldıysa 5 e de gelir hemen mantığı kuruldu ama malesef pek te öyle olmayabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KakaoluBiskuviCetesi -- 13 Ekim 2013; 22:06:07 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • KakaoluBiskuviCetesi kullanıcısına yanıt
    Bu exploit ios 7 beta 1 den beri var arkadaşlar, sadece a4 mimarisinde çalışıyor çünkü a4 üstü cihazlarda mimari kernel sisteminden yanıt almadan hiç bir şey yapmıyor ve hata veriyor bu yüzden bu mimariler için yeni patlayıcılar hazırlamak gerekiyor

Bekleyen arkadaşlar 1-2 ay önce bahsetmiştim kernel patlayıcısı hazır evad3rs ekibi tarafından
    Bence onları bekleyin bu jailbreak bence evad3rs habercisidir, bu geliştiriciler için yayınlandı. Tweaklerini optimize edebilsinler diye bu da evasi0n a az kaldı demek

Hadi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: KakaoluBiskuviCetesi

Arkadaşlar ilerleme falan yok bu kadar senedir bu iş böyle. A4 çiplerde açık olduğu için iOS 28929292 olsa bile tethered jb yapılıyormuş . İOS 5 te de 6 da da iPhone 4 e çıkıldıysa 5 e de gelir hemen mantığı kuruldu ama malesef pek te öyle olmayabiliyor.

Evet Bende Siz Gibi Düşünüyorum iPhone 4'lerde ki Sistem Direkmen Kıralabilirliği İle Kanıtlanmış Zaten :)
    Ama 4s-5 Lerde Öyle Değil Biraz zorluyor Sanırım :)
  • Senin deyisinle Whatsapp'e de guncelleme geliyordu gectigimiz hafta sonunda

• 4s icin untethereti bekliyoruz.

• Bizimkisi a5 diye üzülsek mi sevinsek mi yahu :) iPad miniye de çıkar artık iPhone 5 e çıkınca :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

quote:

... JB siz navigasyon bulamadım. JB şart gibi :(

Yandex.Navigator sorununuzu çözebilir.

Evet yandex ücretsiz ve güzel bir program ama ben genelde gideceğim yerin koordinatlarını bulup navigasyona tanıtıp o şekilde kullanıyorum. Tomtom'da bu özellik çok iyi çalışıyor. Yandex'de yok :(
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.