Şimdi Ara

iPhone 4 icin WRAPSOL ULTRA ALACAKLARA UYARI !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
2
Favori
12.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende ebay den aldım almanyada ilk kutu ama sanırım defo olayı oldugunda 2. kutu olanı yolluyorlar satılanı sanırım ılk kutu halen..
  • wrapsolu sitesinden alan arkadaslar
    shipping yönetmi neyi sectiniz
    uspostal 0$ fedex 31$
    uspostal takip no vermıyor sıkıntı olurmu deneyımlerınızı paylasırmısınız...
  • Fedex çabuk gelir.. Us posta 18 günde geldi bana.. Beklersen us yap.. Yalnız 2-3 kutu alın yanlış uygularsanız yedek olsun.. Birde, tam oturmuyor gibi gelir, hafif sündürerek ekrana oturtun.. En iyisi bu.. Başka aramayın..
  • Suana kadar 50 den fazla getirdim sadeceb2 paket sorunlu cikti onlarida hemen birebir degisim gerceklestirdik yurtdisindan beklemenize gerek yok omurboyu garantili urunler
    Wrapsol diger iki marka ile karsilastirmalrda her zaman ondedir
    Kalkma toz girme sararma yapmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: -tayfun-

sitesinde 2 seçenek var.birisi ultra drop + scratch protection bu 29.95 usd,diğeri Wrapsol original scratch protection buda 24.95.original scratch protection olan solüsyonlu,diğeri ise kuru uygulanıyor.original scratch protection olanın arkası telefonu mat yapıyor.ben sitesinden aldığımda 2 seçeneğide görmemiştim.ultra drop + scratch protection vardı onu aldım daha gelmedi gelince görecez bakalım nasılmış.ama arkası mat olanda güzel duruyor.ben onu görmemiştim.

merhaba arkadaşlar
    Wrapsol hangi modeli hem solüsyonlu hemde parlak olanı acaba ? mat olmasın ama

• ultradrop en cok tercıh edılen modeldır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarierdem

ultradrop en cok tercıh edılen modeldır.

kabarcık bırakmayan ürünü hangisi ? solüsyonlu olanmı yoksa direk yapışkanlı olanmı ?
  • Ultradrop modelidir kabarcik birakmaz
    Sonradan sararma yapmaz kenarlardan kalkma yapmaz
  • okudum ama yine de emin olmak istedim :) teşekkür ederim :)
  • wrapsol parmak izi bırakıyormu acaba ?
  • parmak ızı bırkamayan modelı de var clean dıye gecıyor urun
    ultradrop hava kabarcıgı kalmaması ve kolay uygulanması acısından daha ıyı bır urun.
  • 1-ultra protective film wrap 29.95 $
    2-orginal scratch protection system 24.95 $

farkları nelerdir ?
    hangisini tavsiye edersiniz?

siparişler kaç günde geliyor?
  • 1. susuz.

2.si sulu.

1. tavsiye ederim.

fedexle alırsan 5 gune elinde olur
  • tabıkı fedex le aılırsanız oduyecegınız ucret fazla olucaktır.
    en düşük kargo ücreti 6.95 dollardır usps için.
  • Bende 2 adet aldım Fedex ile İstanbul'a 5 günde teslim edildi.2 adet olduğu için kargo ödemedim ve 60$ a maloldu.
  • Ben siteden 2 adet almak istedim ama ücretsiz kargo olmadı. ödeme kısmında 35 $ fiyat farkı oluştu. Bende iptal ettim. Benmi yanlış anladım üzretsiz kargo olayına Türkiye dahil değil mi?
  • Wrapsol un kendi sitesinden bahsetmiyormusunuz? Ben Ankara yı seçtim o bölgeye kargo yok dedi.
    Yoksa başka bir siteden mi veriliyor sipariş.
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

Bu videoda anlatan zenci arkadasimizin elinde 2 kutu var. ( 2. tipten)

youtube.com/watch?v=rwXKDtNf4uQ

Defonun sebebini de soyle aciklamis: "ilk gelen mal defoluydu, uygulama sirasinda aksilikler oldu ve cikarirken de cikmasi gerektigi gibi cikartamadim. Wropsol ile gorustugumde;

"Wrapsol tarafindan FEDEX'e teslim edilen bir parti malin gunes altinda uzun sure bekletilmesinden dolayi hasar gordugunu, bu tip mal alan musterilerin urunlerini yenisi ile degistirdiklerini" soylemisler...

Defonun bilinen hikayesi bu, bilinmeyen kismi ise o parti kac adet, nerelere dagitilmis vs...

Burada da defolu partiden bir malin ne halde kutudan ciktigi gosteren bir video var:

youtube.com/watch?v=I0wu3iroU5k

simdilik olay bundan ibaret... Tabi firmanin malina sahip cikmasi guzel birsey ama Turkiye'den alan adamin geri gonderme sansi yok. Astari yuzunu gecer o isin!

Video da görünen, yeni versiyon da ön kamera deliği ve sesin geldiği yer ayrı delinmiş. Bu ürün türkiyede varmı acaba ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.