Şimdi Ara

iphone 4'e 4s hoparloru takilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dun'e kadar iphone 4s 16 gb kullanicsiydim ama dun ufak bi miktar fark alarak iphone 4 32 gb satin aldim. fakat bunun da hoparlorunden cok sikayetciyim iphone 4s hoparloru alip taksam ses degisir mi? ve ahizeden kisik ses geliyo bunun nedenini ise aluminyum kasa kilif kullanmadigimdan dolayi oldugunu duydum sizce bu dogru mu? ve hoparlor konusunda yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkurler ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• koca konuyugören yok mu arkadaşlar
  • Hoparlör problemliylse garantiye verin ama bence 4/4s arasında fark olmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 ile 4S'in hoparlörleri birebir aynıdır. Kullandığınız kılıftan ötürü bir problem olabilir veya iPhone 4'ünüzün hoparlöründe.
  • Kullandığınız sürüm 5.1.1 ise yazılımdan dolayı apple tüm i4 lerin sesini kıstı. Ben de bu durumdan şikayetçiyim fakat jb için feda dediğim bişey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3g ve 3gs uymuyor fakat 4/4s'e hiç dikkat etmedim, ayrıca değecek kadar güzel olmayacaktır bence yapmayın derim tabi yinede siz bilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alzhaymer

Kullandığınız sürüm 5.1.1 ise yazılımdan dolayı apple tüm i4 lerin sesini kıstı. Ben de bu durumdan şikayetçiyim fakat jb için feda dediğim bişey.

ios 6.0.1 jailbreak kafayı yedirtti bana yapamıyorum bi türlü 22 aralıkta untethered jailbreak'i beklicem artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.