Şimdi Ara

iPhone 4 Dosya İndirme?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Benim şöyle bir sorunum var; kız arkadaşımda iPhone 4 var. Kendisi şehir dışında üniversite okuyor ve bilgisayarı yok. Yazılımsal ayarlardan falan nefret ediyor. Bu sebeple kendisine "şu ayarı yap, şunu yükle vs" diyemiyorum.

Ben kendisine Facebook vb. yerlerden bazen şarkı veya video gönderiyorum ama hiçbirini indiremiyor. Bu durum canımı çok sıkmaya başladı.
    Bir çözüm önerir misin arkadaşlar lütfen? Şimdilik sadece facebooktan gönderilen video ve şarkıları indirebilmesi yeterli. Mesela, Dolphin vb. alternatif tarayıcılar ile facebooka giriş yapıp, bu tarayıcılar vasıtasıyla indirme mümkün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiend -- 16 Kasım 2013; 23:17:46 >

• Bu sorun bende de var bunun bi çözümü varsa paylaşırsanız sevinirim birçok yöntem denedim ama başarısız oldum şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Titanplayer diye bi uygulama var.

Browserından facebooka girip videoyu seçip indirebilir. Müzikleri bilemiyorum ama büyük ihtimalle onu da indirir deneyin isterseniz.

Appstore'a downloader tarzı birşey yazsanız, browseri olan uygulamaların çoğu işinizi görür zaten. Yapamazsanız mesajı alıntılayın daha detaylı anlatmaya çalışırım

• Uygulamayı denedim ama sanırım bana facebooktan gelen videoda sorun var hiçbir dosya açmıyor videoyu ama yinede teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.