Şimdi Ara

iphone 4 Ay Sonunda Tim'lerde Satışa Sunulacak (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
0
Favori
11.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sonixTR

Kafam karıştı şimdi! 600 paund'a aldirsammi yoksa beklesemmi?
    Eğer 2000TL civarı olursa çok pahalli 600 paund'a almak daha mantıklı sanki...

böyle bi imkanın varsa kesin al.... ben büyük bir teknoloji marketinde çalışmaktayım ve arkadaşın dediği doğru... Bu ay sonu eylül ortası gibi tarihler dolanmakta ortalıkta....
    ama birçok firma farklı tarih belirtiyor... bizim duydugumuzda bu ay sonu... ama kesin değil... fiyat konusuna gelince 1750 - 1900 arası olacak emin olun... edindiğimiz bilgi bilkom gibi sağlam bir kaynaktan...
    arkadaş 1800 tl den gelecegini belirtiyor.. ki sıfır karla satılacak değil bu cihaz... cep telefonunda kar marjı %14 gibi bi rakamdır...
  • bugun yarın dönmeye başlaması lazım reklamların.... bukadar merakla beklenen bi cihaz ???
    ama pazarlama taktiği olarakta bakmak lazım işe :)
  • acaba kontrantlı fiyatlar nasıl olcakfiyatta da yüksekmiş hani
  • Burda sacma sapan bir fiyattan satilaagi icin nasılsa her şartta yurtdışından almayı düşünüyorum o yüzden elimdeki 3gs 16gb'in ikinci eldeki ederini daha çok merak ediyorum :)))
  • Bi yerde duymustum turkcell pekde sicak bakmiyomus iphone getirmeye diye ama umarim yanlis anonstur
  • inşallah gelirde ,aletin keyfini süreriz
  • şu anda fransada stoklarda sıkıntı yok yani her magazada bulunmakta cihaz rezerve etmeyede gerek yok bilgiyi paristeki abim verdi kardeşim için rezerve yapacakmış gerek yok demişler stok sıkıntısı yok her zaman gelip alabilirsiniz denmiş bilginize
  • Arkadaşlar cihaz eylül sonu gibi piyasaya Turkcell tarafından getirilecektir.

Kaynak: Birinci ağızdan Turkcel Genel Müdürü. Şu an bu adamın elinde iphone 4 var ve kendi deyişine göre eylül sonunda Iphone 4 Timlerde satışta olucak. Bu bilgiyi nasıl mı edindim? Bir dost sayesinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuerillaUnit

Arkadaşlar cihaz eylül sonu gibi piyasaya Turkcell tarafından getirilecektir.

Kaynak: Birinci ağızdan Turkcel Genel Müdürü. Şu an bu adamın elinde iphone 4 var ve kendi deyişine göre eylül sonunda Iphone 4 Timlerde satışta olucak. Bu bilgiyi nasıl mı edindim? Bir dost sayesinde

neden eylül başı değil nedeeeeeeeeeeen

• quote:

Yoksa iPhonenunda recai abisi sen misin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: drgenerimo

şu anda fransada stoklarda sıkıntı yok yani her magazada bulunmakta cihaz rezerve etmeyede gerek yok bilgiyi paristeki abim verdi kardeşim için rezerve yapacakmış gerek yok demişler stok sıkıntısı yok her zaman gelip alabilirsiniz denmiş bilginize

arkadaşım ciddi misin sen? umutlandırma yoksa boşuna yaa. 10 gün sonra parise gitcem ve 3 gün kalcam sadece. vaktim kısıtlı yani. şimdi ben elimi kolumu sallayarak bi apple store'a girip iphone 4 alarak çıkabilir miyim? yani bu stok bolluğu sadece operatörlerde mi yoksa apple store'larda da durum aynı mı?
  • yaaaa ne turcellmiş, afrikaya bile gitmiştir iphone 4.eylül sonu diyormuş, baya bir erken getiriyor sanki.vay türkiyem vay bereriksizlerin elinde kaldık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncbnb
    yaaaa ne turcellmiş, afrikaya bile gitmiştir iphone 4.eylül sonu diyormuş, baya bir erken getiriyor sanki.vay türkiyem vay bereriksizlerin elinde kaldık.

Turkcellin elinde degil diye biliyorum
  • quote:

Her sene geleneksel olarak dağıtılan EISA (European Imaging and Sound Association) ödülleriyle Avrupa'nın en iyileri belli oldu. 2010 senesinde ödüle layık görülen üreticiler: Samsung, Apple, Sony Ericsson ve LG.
     iphone 4 Ay Sonunda Tim'lerde Satışa Sunulacak

Avrupa Akıllı Telefon 2010-2011 ödülü Samsung Galaxy S I900'e verildi. Galaxy S'in ekranı ve bağlantı zenginliği ödülü almasında etkili oldu. Geçen sene bu ödüle iPhone 3GS layık görülmüştü.

Apple bu seneyi de boş geçmedi. iPad, Avrupa Tablet 2010-2011 ödülünü aldı. EISA'ya göre iPad yeni bir dönemin başlangıcını simgeliyor. iPad ile tablet dünyasında bir dönem açılıyor.

SE Xperia X10 mini ise Avrupa Cep Telefonu ödülüyle zirvede yer aldı. Komite Xperia X10 Mini'nin küçük boyutunu, hafifliğini takdir etti.

Samsung ödüllere doymak bilmedi ve ikinci bir ödülün daha sahibi oldu. Samsung S8500 Wave Avrupa Sosyal Media 2010-2011 ödülüne layık görüldü. Bu ödül sosyal ağlara entegrasyon konusunda başarılı olan telefonlara veriliyor.

Ayrıca Avrupa Kulaklık ödülü Beyerdynamic T 50 p'ye Avrupa Taşınabilir Navigasyon ödülü de Garmin Nuvi 3790t'ye verildi.

Son bir ödül de LG'ye. LG için sıradan hale gelen çevre ödülü LG GD510 Pop'ye verildi. Bu ödülü almasında düşük enerji tüketimi, geri dönüştürülebilir materyaller kullanılması etkili oldu.

http://www.gsmarenasi.Kom/eisa-2010-odulleri-sahiplerini-buldu/

maalesef

• Ya cihaz baküde bile resmi satışa cıkmış fiyat 16gb 2600 tl imiş turkiye 5.dunya ulkesi harelde
  • Çıksada Alsak Ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagy
    Ya cihaz baküde bile resmi satışa cıkmış fiyat 16gb 2600 tl imiş turkiye 5.dunya ulkesi harelde

Ne saniyodun turkiyeyi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_ecdad

quote:

Yanlış hatırlamıyorsam Turkcell iletişim merkezine gittiğimde de sormuştum ordaki elemanda eylül sonu gibi gelicek dedi. Fiyatını sorduğumda 2000 tl dedi. Ben 1800 e gelir sanırım falan derken 2000 tl diyip susturdu beni. Umarım cahilliği tutmuşturda savuşturma bir cevap vermiştir çünkü o anda içeriye hemşire kıyafeti giymiş stand hostesi girdi bir anda dikkatler dağıldı tabi .

Şimdi neresi burası yahu diyenler vardır. İstanbul Şaşkınbakkal Mevkii

• ahh iphone4 senn için htc hd2 den vazgectım iyi yapmışmıyım sıce çok bişi kaybetmişmymdır iphone hiç kulanmadım ama htc hd2de gönlüm kaldı :(?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: by_ecdad

quote:

Yanlış hatırlamıyorsam Turkcell iletişim merkezine gittiğimde de sormuştum ordaki elemanda eylül sonu gibi gelicek dedi. Fiyatını sorduğumda 2000 tl dedi. Ben 1800 e gelir sanırım falan derken 2000 tl diyip susturdu beni. Umarım cahilliği tutmuşturda savuşturma bir cevap vermiştir çünkü o anda içeriye hemşire kıyafeti giymiş stand hostesi girdi bir anda dikkatler dağıldı tabi .

Şimdi neresi burası yahu diyenler vardır. İstanbul Şaşkınbakkal Mevkii

bence savuşturma bir cevap

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.