Şimdi Ara

iphone 4 Ay Sonunda Tim'lerde Satışa Sunulacak (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
0
Favori
11.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: buz05

ahh iphone4 senn için htc hd2 den vazgectım iyi yapmışmıyım sıce çok bişi kaybetmişmymdır iphone hiç kulanmadım ama htc hd2de gönlüm kaldı :(?

Dostum burası bunu sormanın yeri değil ama ben sana cevap veriyim. HTC HD2 yi bir arkadaşımın aracılığıyla kullandım inceledim. Çok güzel geniş bir ekranı var hızıda fena deil ama iphone 4 kadar hızlı değil tabiki ve ayrıca telefonun yüzeyi geniş olduğu için tek elle kullanmak ergonomi açısından sıkıntı yaratabilir ki bnm ellerimde hiç küçük sayılmaz iphone sadece bir telefon değil aklına gelebilecek her türlü ihtiyaç için uygulamalar programlar sunan bir teknolojiyide içinde barındırıyor Steve amcamızın mükemmel zekası sayesinde. Tabiki uygulamalarla beraber gelmiyor sen belli bir ücret karşılığında indiriyorsun ya da jailbreak yapıp uygulamaları ücretsiz indirmene yarayan bir programla telefonunun keyfini sürüyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: sagy

Ya cihaz baküde bile resmi satışa cıkmış fiyat 16gb 2600 tl imiş turkiye 5.dunya ulkesi harelde

bakü'de 2600'e satılıyosa türkiyede 1800 civarı olması çok zor. bu fiyata yakın bişey olur. en iyisi 1-1.5 ay bekleyip görmek. yoksa burda birisi çıkar komşudan duydum yarın geliyomuş der öteki bakkaldan duyar fiyatı falan böyle uzayıp gider bu iş :)
  • türkseldeki eleman yine iyi cevap vermiş.cuma günü ben antalyada sordum iphone 4 diye bişey daha dünyada yok dedi.vay garibim vay dedim.dünyadan haberi yok zavallının.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncbnb

türkseldeki eleman yine iyi cevap vermiş.cuma günü ben antalyada sordum iphone 4 diye bişey daha dünyada yok dedi.vay garibim vay dedim.dünyadan haberi yok zavallının.

sorsaydın keske yasama sebebin ne die
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncbnb

türkseldeki eleman yine iyi cevap vermiş.cuma günü ben antalyada sordum iphone 4 diye bişey daha dünyada yok dedi.vay garibim vay dedim.dünyadan haberi yok zavallının.

Yok artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuerillaUnit

quote:

Orijinalden alıntı: buz05

ahh iphone4 senn için htc hd2 den vazgectım iyi yapmışmıyım sıce çok bişi kaybetmişmymdır iphone hiç kulanmadım ama htc hd2de gönlüm kaldı :(?

Dostum burası bunu sormanın yeri değil ama ben sana cevap veriyim. HTC HD2 yi bir arkadaşımın aracılığıyla kullandım inceledim. Çok güzel geniş bir ekranı var hızıda fena deil ama iphone 4 kadar hızlı değil tabiki ve ayrıca telefonun yüzeyi geniş olduğu için tek elle kullanmak ergonomi açısından sıkıntı yaratabilir ki bnm ellerimde hiç küçük sayılmaz iphone sadece bir telefon değil aklına gelebilecek her türlü ihtiyaç için uygulamalar programlar sunan bir teknolojiyide içinde barındırıyor Steve amcamızın mükemmel zekası sayesinde. Tabiki uygulamalarla beraber gelmiyor sen belli bir ücret karşılığında indiriyorsun ya da jailbreak yapıp uygulamaları ücretsiz indirmene yarayan bir programla telefonunun keyfini sürüyorsun.

teşeküürler kardeşim :) bişeydaha merk edıyorum iphone lar 3 yıl falan dayanır mı yani kasa falan sağlam mı ? yada ne biliyim belli kulanmdan sonra hatalr verıyor mu sistem ? yada ekran hassalığı git gide zayıflıyo mu ? kusra bakmayn iphone daha önc ekulanmadım bılmıyorum :) 4 cıkrsa ilk defa kullanıcm inşallah :)

• ortalikta hala tertemiz 2 g ler var gerisini sen düşün :)
  • nokianin siradan telefonlari bile en az 5 yil banamisin demeden gidiyor. emektar 6210 un 10. senesine girecek.. mumkunse iP de bir sure calissin. hos apple in stratejisini bu noktada sevmiyorum, 2 yil sonra destegini cekiyor urununden .. tonla para ver, sonra da 2 yil sonra degistirmek gereksin ..

500 lira yaparsalar alirim iphone, yoksa hepsini sitiv kullanabilir :) . iphone kullanmak keyifli olabilir, ancak 1500-2000 lira verecek kadar keyifli degil benim icin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimakkaya

nokianin siradan telefonlari bile en az 5 yil banamisin demeden gidiyor. emektar 6210 un 10. senesine girecek.. mumkunse iP de bir sure calissin. hos apple in stratejisini bu noktada sevmiyorum, 2 yil sonra destegini cekiyor urununden .. tonla para ver, sonra da 2 yil sonra degistirmek gereksin ..

500 lira yaparsalar alirim iphone, yoksa hepsini sitiv kullanabilir :) . iphone kullanmak keyifli olabilir, ancak 1500-2000 lira verecek kadar keyifli degil benim icin.

nokia n97yi 1 aydan fazla kullanamadım dayanamadım telefona.. 1100i var ilk çıktığından beri kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagy

Ya cihaz baküde bile resmi satışa cıkmış fiyat 16gb 2600 tl imiş turkiye 5.dunya ulkesi harelde

öh türkiyenin 5. dünya ülkesi olmasıyla alakası yok 2600tl ye gelecekse gelmesin kardeşim görüceksiniz 2200tl yi geçmeyecek en pahalı satan yer 32gb'ı ...
  • şu fiyatlar bi netleşseydi ya hep varsayımlarla yürümüyo iş 32 gb 2200 yada o civar olmayacağını söylüyorum hep en fazla 1900 olacak sölim buda bi varsayım olduğu için merakla bekliyorum fiyatları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Transformation

şu fiyatlar bi netleşseydi ya hep varsayımlarla yürümüyo iş 32 gb 2200 yada o civar olmayacağını söylüyorum hep en fazla 1900 olacak sölim buda bi varsayım olduğu için merakla bekliyorum fiyatları

hocam zaten en pahalı satan yer diyorum 3gs ide 2200e bulabilirdin bi zamanlar çok pahalıya satanlar vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahago

quote:

şu fiyatlar bi netleşseydi ya hep varsayımlarla yürümüyo iş 32 gb 2200 yada o civar olmayacağını söylüyorum hep en fazla 1900 olacak sölim buda bi varsayım olduğu için merakla bekliyorum fiyatları

hocam zaten en pahalı satan yer diyorum 3gs ide 2200e bulabilirdin bi zamanlar çok pahalıya satanlar vardı

evet şu an doğubankta 3.000 TL fiyat çekenler var o zamanda olacak

• Ya bırakın şu fiyat tartışmasını..
    Apple 3GS ile aynı açıkladığından 4' ünde fiyatı 3GS ilk çıktığında ne kadarsa o kadar olacak.

Yani;
    16GB: 1600-1800TL
    32GB: 1800-2000TL

Asıl ne zaman geleceği önemli..
    Gelsede alsak yaa
  • Iphone4 ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Güncel bilgileriwww.turkcell.com.tr adresinden takip edebilirsiniz.

İletişimde Turkcell' i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

TURKCELL İletişim Hizmetleri A.Ş.

İlknur ÇETİNKAYA

ay sonunda gelecek olsa hem reklamlar başlardı hem de müşteri hizmetleri tarih söylerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frddrst -- 17 Ağustos 2010; 13:34:06 >
  • salliyolar ortada fol yok hele yumurta hec yok çalışmalar devam ediyomuş iphone 4 tanıtıldığından beri ayni hikaye
  • quote:

salliyolar ortada fol yok hele yumurta hec yok çalışmalar devam ediyomuş iphone 4 tanıtıldığından beri ayni hikaye

dedigim gibi turkcell pek sıcak bakmıyomus gibi duydum ben
  • Sayın Alican Nalbat,

iPhone 4 cihazının Türkiye'de satışa sunulacağı tarih henüz belli olmayıp, gerekli takibiwww.vodafone.com.tr sayfamız üzerinden takip edebileceğiniz bilgisini paylaşmak isteriz.

Vodafone İnternet sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    Vodafone Müşteri Hizmetleri

16 Ağustos 2010 Pazartesi
  • çıkmıcak herhaşde bu tel ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaydin89

quote:

salliyolar ortada fol yok hele yumurta hec yok çalışmalar devam ediyomuş iphone 4 tanıtıldığından beri ayni hikaye

dedigim gibi turkcell pek sıcak bakmıyomus gibi duydum ben

kimden duydun ya, allasen bi söylesene. çok merak ediyorum

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.