Şimdi Ara

İphone 4 #Ankara stok durumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
0
Favori
12.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün ayın 15inin ilk saatleri ankarada iphonenun i'sini duyan buraya yazsın lütfen yarın hepimiz sahip oluruz şu cihaza artık...... Ya nasip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nobre19 -- 15 Ekim 2010; 2:06:28 >

• Bugünmü gelecektiki? Biri 14'ünde dedi, biri başka dedi. Arıyoruz, yok gelmedi diyorlar..
  • İyi geceler öncelikle..
    1 gün önce Yıldız/ Turan Güneş Bulvarında bulunan Vodaphone bayiisine girip sordum ve ellerinde olduğunu , fiyatının ise 1600 lira olduğunu söyledi 16 gb'lık olsa gerek :) eğer almak istiyorsan bir oraya uğramanı tavsiye ederim...
  • ankara, 32 kontratsız bulan anında yazabilirse çoook mutlu olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercedes e200

İyi geceler öncelikle..
    1 gün önce Yıldız/ Turan Güneş Bulvarında bulunan Vodaphone bayiisine girip sordum ve ellerinde olduğunu , fiyatının ise 1600 lira olduğunu söyledi 16 gb'lık olsa gerek :) eğer almak istiyorsan bir oraya uğramanı tavsiye ederim...

az önce aradım konuştum cihaz bulunmadığı ve epeydirde cihazın olmadığını söyledi haber fos çıktı.
  • anlaşılan bugunde telefon yok piyasada...
  • Necatibey Yüksel İletişim i aradım yok dediler,

Cepa'yı aradım yok dediler ancak yanlarında ki Turkcell bayi ile de görüşüyorlarmış sürekli (ürünler aynı gemide geliyor çünkü dedi) 22-23 ü gibi bekliyoruz açıkcası dedi.. :((...
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyn85

Necatibey Yüksel İletişim i aradım yok dediler,

Cepa'yı aradım yok dediler ancak yanlarında ki Turkcell bayi ile de görüşüyorlarmış sürekli (ürünler aynı gemide geliyor çünkü dedi) 22-23 ü gibi bekliyoruz açıkcası dedi.. :((...

yapma be beklenir mi bir hafta daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkem

quote:

Orijinalden alıntı: huseyn85

Necatibey Yüksel İletişim i aradım yok dediler,

yapma be beklenir mi bir hafta daha

Beklenmez ama napalım ...

Eger ankara içi başka yerlerde ki stok hakkında bilgi olan varsa lütfen burada paylaşalım..

• electro worlde giden yok mu hiç arkadaşlar ancak akşam üstü gidebilecem bilgisi olan varsa yazsın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: nobre19

electro worlde giden yok mu hiç arkadaşlar ancak akşam üstü gidebilecem bilgisi olan varsa yazsın lütfen

bir saat önce aradım anteres avm electro world ü cihaz gelmediğini söylediler.
  • Bugun 365 AVM Tim turkcell aradım yok dediler. 22 ekimden sonra gelecek diyo ...
  • Umarım Ankara'da bayrama kadar voda kontratlı bulabilirim.

Yoksa teknolojix denen siteyi deneyeceğim. 5-10 gün içinde kargo diyor, nereden bulacaksa?

Bu arada amerika internet store'da temin süresi tekrardan düşmüş. Şu an için 3-5 gün diyor. Sanırım amerika stoğa doymaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosmik -- 15 Ekim 2010; 11:46:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cos179

Umarım Ankara'da bayrama kadar voda kontratlı bulabilirim.

Yoksa teknolojix denen siteyi deneyeceğim. 5-10 gün içinde kargo diyor, nereden bulacaksa?

Bu arada amerika internet store'da temin süresi tekrardan düşmüş. Şu an için 3-5 gün diyor. Sanırım amerika stoğa doymaya başladı.

bayram a daha bir ay var o zamana kadar her dükkanda bulunur diye düşünüyorum ama bu gidişle biz bu rahatlığı ancak yılbaşından sonra göreceğiz gibi geliyo.
  • aradım vodaları, timleri, dartyyi, vatanı. "yoooook"
    yalan haberi kim çıkardıysaa ya da o haberi o kişiye kim göndersiyseeee
  • quote:

quote:

İyi geceler öncelikle..

az önce aradım konuştum cihaz bulunmadığı ve epeydirde cihazın olmadığını söyledi haber fos çıktı.

ben gittim sordum adam bana var dedi kutusunu gösterdi ve 1600 lira dedi 16gb ye. ee benim söylediğim şimdi yalanmı,ben gözümle gördüm ve buraya yazdım ama sen böyle diyerekten bana yalancı diyosun saçma sapan konuşma bari.

• quote:

quote:

quote:

İyi geceler öncelikle..

ben gittim sordum adam bana var dedi kutusunu gösterdi ve 1600 lira dedi 16gb ye. ee benim söylediğim şimdi yalanmı,ben gözümle gördüm ve buraya yazdım ama sen böyle diyerekten bana yalancı diyosun saçma sapan konuşma bari.

bende bugun gittim banada ordaki kadın yok dedi ayırtıyor heralde birileri sonra vazgeçiyorlar bizede yk deniyor.

• Bugün Panora Timde stok vardı başka birşey sormak için girmiştim bi baktım 2-3 kişi iphone alıyor buraya yazcak yol bulamadım eve yeni geldim çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: ellesharr

Bugün Panora Timde stok vardı başka birşey sormak için girmiştim bi baktım 2-3 kişi iphone alıyor buraya yazcak yol bulamadım eve yeni geldim çünkü

panarodaki time gittim içerde adamın teki bağırıp çağırıyodu iphone 4ünde bi sürü sorun varmış geri vermek istiyodu bende usulca birine yanaştım telefon var mı diye yok abi yok dedi ve şaşkın şaşkın çıktım
  • en güncel stok bestbuyda. orayi takip edin
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.