Şimdi Ara

iPhone 4 almak istiyorum ama bazı sorularım var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle belirteyim oyun falan oynamıyorum asphalt 8 gibi vs. sadece facebook, twitter, instagram işte ara da 2048 tarzı her telefonun çalıştıracağı oyunlar. kameraya çok takılmam, hatta gerekirse de abimin 4s i değiştirebilirim telefonu.

derdim şu, sıfır 4s, 5s alacak bütçem yok maalesef. ikinci el kullanımına da karşıyım. android ve wp telefonları sevmiyorum istediğim tarzda şık bir telefon yapmıyorlar. telk labileceğim iPhone 4 var. Zaten 7.1 falan yüklemeyi düşünmüyorum en son 6.1.3'ü yüklerim o kadar. Ne dersiniz, sizce beni 2 yıl kadar daha götürür mü bu telefon bu şekilde kullanırsam?

• 0 cihazlarda iOS6 çıkanlar vardır; ancak sizin alacağınızın iOS6 çıkacağının garantisi yok diğer türlü tethered jbli olarak iOS6'ya dönmek sıkıntılı cihaz kapanınca pcden açmanız gerekecek. Kısacası ben iPhone 4 önermiyorum.
  • bende çok istiyorum bakalım android alıcam galiba kimse önermiyor
  • İlla da iPhone 4 diyorsanız IOS 7 yüklememek kaydıyla alınabilir bence.
    Annemle babam 3gs kullanıyor, bazen kurcalıyorum, Ios 5 ya da 6 emin değilim, kasma falan yok hala akıcı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

0 cihazlarda iOS6 çıkanlar vardır; ancak sizin alacağınızın iOS6 çıkacağının garantisi yok diğer türlü tethered jbli olarak iOS6'ya dönmek sıkıntılı cihaz kapanınca pcden açmanız gerekecek. Kısacası ben iPhone 4 önermiyorum.

Cihaz da ios4 yuklu. 6.1.3 guncellemesi de mevcut kutudan cikarinca ona guncelleyecem ve bir daha update falan yapmiycam telefon uzerinde. Ios6 bir sevdadir bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziyadesiyle

quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

0 cihazlarda iOS6 çıkanlar vardır; ancak sizin alacağınızın iOS6 çıkacağının garantisi yok diğer türlü tethered jbli olarak iOS6'ya dönmek sıkıntılı cihaz kapanınca pcden açmanız gerekecek. Kısacası ben iPhone 4 önermiyorum.

Cihaz da ios4 yuklu. 6.1.3 guncellemesi de mevcut kutudan cikarinca ona guncelleyecem ve bir daha update falan yapmiycam telefon uzerinde. Ios6 bir sevdadir bende.

Cihazın SHSH kaydı varsa farklı iOS versiyonları(iOS5.x, iOS6.x) yükleyebilirsiniz yoksa sadece iOS7.1.1 yüklersiniz.(Tethered jb ile yüklenebilir; ama dediğim gibi her kapandığında pc üzerinden cihazı açmanız gerekir) Sıfır cihazdan bahsettiğimizden o cihazın SHSH kaydı da yoktur dolayısıyla sadece iOS7.1.1'e güncelleyebilirsiniz.

• Bakalim. Cihazi mediamarkt tan alicam bi bakarsiniz orada yazilani soyluyorum.

• Bende 4 var 7.1.1 le kullanıyorum tethered jb ile 6.1.3 ve 5.1.1 de kullandım ama bana en iyisi 7.1.1 geldi öyle çok rahatsıZ edici gelmedi ama oyun oynamıyorum

• Sıfır almayı kafana koyduysan ve WP & Android cihazları düşünmüyorsan iPhone 4 senin isteklerini karşılar. Fakat iOS 6'lı bulman biraz zor. iOS 8'de almayacak cihaz biliyorsun. Elinden çıkartmak istediğinde ise yarı yarıya düşecek fiyatı, zarar edeceksin. Sana tavsiyem ikinci el temiz cihazlara yönelmen. 4S olur hatta belki 5 bile bulabilirsin.
  • iPhone 4 16 gb iOS 4 veya 5
    iPhone 4 8 gb iOS 7 ile geliyor diye biliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu aşamada arkadaşlarında dediği gibi iPhone 4 alınmaz :) Alacaksan iPhone 5 al.

• şuan benim iphone 4 de ios 6 var akiyor cihaz.

7.1.1 de de cogu seyi duzelttiler. oyun yoksa isteklerini karsilar. uygun fiyata bulursan al...

• arkdaşlar şaka yapıyorsunuz galiba, bütçem olsa zaten 4 falan araştırmaz gider direkt 5s'imi alır paşa paşa kullanırım. lütfen ilk mesajı dikkatli okuyup öyle yorumlarınızı atsanız.
  • quote:

arkdaşlar şaka yapıyorsunuz galiba, bütçem olsa zaten 4 falan araştırmaz gider direkt 5s'imi alır paşa paşa kullanırım. lütfen ilk mesajı dikkatli okuyup öyle yorumlarınızı atsanız.

iphone 4 dediğin gibi 2 sene seni rahat idare eder. tavsiye ederim...
  • ziyadesiyle kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakma mesajı eksik okumuşum 😊 iPhone 4'ü 4S'le değiştirsen rahat iki sene götürür :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mustz1453

Hocam kusura bakma mesajı eksik okumuşum 😊 iPhone 4'ü 4S'le değiştirsen rahat iki sene götürür :)

hocam onu da biraz ikna kabiliyetime bırakayım, 4s siyah. ben beyaz alıcam. bakalım kabul alacak mıyım :D
  • Sen bu yorumlara bakma kardeş. Ios 7 yuklemeyeceksen ip 4 fıstık gibi telefon yemin ediyorum.
    Not. Ben suan telefon alacak olsam param olmasa gene android almam bulabileceksem gider 3GS alırım o derece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtayd -- 19 Haziran 2014; 19:13:22 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustz1453

hocam onu da biraz ikna kabiliyetime bırakayım, 4s siyah. ben beyaz alıcam. bakalım kabul alacak mıyım :D

4s kesinlikle ve kesinlikle siyah öneririm. 1 sene kullansanız anlarsınız neden bu kadar ısrar ettigimi. bence siyah alin

• iOs 7.1.1 ile kullanıyorum memnunum desem yalan değilim desem yalan olur hocam.O bütçelere göre iyi telefon ama.
  • bence discovery al
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.