Şimdi Ara

İphone 4 açılmıyor. sadece sarjda elma logosu geliyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
6.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • telefon sağlam çalışıyordu yataktan yere düştü ve bir daha açılmadı, ne yaptıysam olmadı, şarja takıyorum elma logosu geliyor , 7-8 saniye sonra tekrar elma logosu geliyor elma logosu öyle sürekli gelip gidiyor hiç açılmıyor. sarjdan çıkartığımda ise elma logosu bile gelmiyor hiç bir işlem olmuyor, hard reset yaptım yine aynı. şarjdan çıkarttığımda kapanıyor. bilgisayara bağladım, biraz bekledim bir şey olmadı, bu sefer dfu moda alıp bağladım itunes logosu geldi telefona, itunesi açtım telefonun seri numarasını falan yazmıyordu, restore et dedim biraz bekledim telefon kapandı açıldı,elma logosu geldi itunes de telefon bekleniyor yazısı çıktı, bir süre sonra beklenmeyen bir hata oluştu yazdı. restore edemedim, düşmeden kaynaklı olduğunu düşündüm ( ekran kırıktı çünkü ) ekranı değiştirmeye karar verdim. telefon rengim siyahtı, beyaz yaptım. yeni ekranı taktım açmaya çalıştım sorun yine aynı. sorun donanımsal değil yazılımsal olduğunu düşünüyordum sonra sarj etmeden açılmayınca donanımsal (batarya ile ilgili ) olabilceğini düşündüm, ne yapacağımı bilmiyorum, bataryayı değiştirmeyi düşünüyorum ama eğer değiştirmemle düzelmeyecekse boş yere bataryaya para vermek istemiyorum. lütfen yardım edin sorun ne olabilir? bataryayı değiştirsem düzelir mi

• kadıköye yakınsanız gelin bakalım büyük bir ihtimal pille alakalı daha önce cihaz açıldıysa pil vidalarını takmamış olabilirler pilde yerinden çıkmıştır dıye tahhmin ediyorum eğer sökülmediyse burda pil takarız test ederiz
  • belkide dusunce ici zarar gormustur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilginiz için teşekkürler ama sorun tamamen itunes kaynaklıymış. bilgisayardan kaldırdım itunesi yeniden yükledim vs. sonunda restore edebildim telefonumu ve açıldı. şimdi tek bir sıkıntım var herşey gitti (icloud yedeklerim bile) geri yükleme de hata oluşuyor hiç birşey anlamadım bakalm ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barmanbek -- 9 Ocak 2015; 13:48:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barmanbek

ilginiz için teşekkürler ama sorun tamamen itunes kaynaklıymış. bilgisayardan kaldırdım itunesi yeniden yükledim vs. sonunda restore edebildim telefonumu ve açıldı. şimdi tek bir sıkıntım var herşey gitti (icloud yedeklerim bile) geri yükleme de hata oluşuyor hiç birşey anlamadım bakalm ne olacak

Geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim bendede aynı sıkıntı var yere düştü açılmıyor. şarjdayken apple işareti gelip gelip gidiyor. itunesle hiç eşleştirme falan yapmadım. i tunes işareti cıkıyor ne yapmam gerekiyor
  • reset işe yaramıyorsa (açma hom tuşları ile )ilk bakılması gereken pil
  • aynı sorun bendede var fakat ıtunes ile bağlayamıyorum :/ yardım edin
  • kenbu kullanıcısına yanıt
    Hocam oradamısnız hala ? Bendede aynı sorun var kullanmıyorum telefonu ama belki küçük kardeşime veririm diye çıkardım.Önceden sadece şarj oluyor simgesi vardı açılmıyordu.Şimdi Apple Logosu gelip gidiyor .Dfu mode aldım bilgisayar görmedi.Restore modda ds görmesi.Ne yapabiliriz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam olay o kadar eski ki hiç hatırlamıyorum. ben itunesi kaldırıp yeniden kurarak çözmüştüm o zamanlar şimdi sıkıntı sizde yazılımsal mı donanımsal mı bilmiyorumn
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.