Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (710. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.744
Cevap
83
Favori
858.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 708709710711712
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

Orijinalden alıntı: Hy_Shot

Su darbesine maruz kalan iPhone 4'ümü out of warranty programıyla 400 liraya yenisiyle değiştirdim. Telefon iOS 7.0.4 olarak elime geçti. İlk kullanmaya başladığımda menü geçişlerinde ve bazı uygulamalarda kasılmalar mevcuttu. iOS 7.1.2'ye yükselttikten sonra telefon resmen aktı. Umarım ilerde bir sorun çıkarmaz.

4s kullanıyorum, acaba üzerine bir miktar para vererek 5s ile değiştirmek mümkün mü, mümkünse nasıl yaparız istanbulda değilim.

ABD ve Kanada'da böyle bir uygulama varmış ama içeriğini bilemiyorum.

http://store.apple.com/us/iphone/reuse-and-recycling

http://store.apple.com/us/browse/reuse_and_recycle

http://www.donanimhaber.com/iphone/haberleri/Apple-iPhone-Takas-Programini-dunya-geneline-yayma-hazirliginda.htm

http://www.donanimhaber.com/iphone/haberleri/iPhone-Takas-Programi-Kanadada-hayata-gecti.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hy_Shot -- 9 Kasım 2014; 13:49:36 >
  • Hy_Shot kullanıcısına yanıt
    Şarjınız ne kadar gidiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasilyapsam

Şarjınız ne kadar gidiyor?

%100 tam dolu şarjı doldurmamdan itibaren;

Kullanım : 7 saat 3 dk
    Beklemede : 1 gün, 13 saat

Şu anda şarjım %9 seviyesinde. Telefonu aldığım günden itibaren üç kere şarj ettim.
  • Beyler benim elime ikinci el bi 4s geçti ama kullanım süresi ile bekleme süresi hep kafa kafaya gidiyor. Hiç telefona dokunmasamda sürekli kullanım süresi artıyor ve şarj kullansamda kullanmasamda 4-5 saatte bitiyor.
    Telefonu sıfırlayıp yeni iphone olarak tanıttım, ağ ayarlarını sıfırladım, arka plan uygulamaları komun v.s. herşeyi kapattım ama yine aynı, çözümü bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monster1912

Beyler benim elime ikinci el bi 4s geçti ama kullanım süresi ile bekleme süresi hep kafa kafaya gidiyor. Hiç telefona dokunmasamda sürekli kullanım süresi artıyor ve şarj kullansamda kullanmasamda 4-5 saatte bitiyor.
    Telefonu sıfırlayıp yeni iphone olarak tanıttım, ağ ayarlarını sıfırladım, arka plan uygulamaları komun v.s. herşeyi kapattım ama yine aynı, çözümü bilen varmı?

batarya gebermiş gibi
  • Iphone 4s kullanıyorum. App Store'de güncelleme yaparken neden hiçbir zaman şifre istemiyor? Eskiden isterdi diye hatırlıyorum güncelleme yaparken.

• ifixit ten bende batarya alıp değiştireceğim bu gidişle, bakalım nasıl olacak.
  • ios 8 yüklü 6 ya dönebilirmiyim jb falan da olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: fox5578

ios 8 yüklü 6 ya dönebilirmiyim jb falan da olur

imzalar kapalı o ihtimal sıfır
  • arkadaşlar 4-4s'ten 5s'e geçmek isteyenler varsa görüşelim. bendeki siyah 5s'i satıyorum. çok temizdir. ilk günkü gibi temiz kullandım.
  • iphone 4 için çizilmez cam gibi jelatinler varya onlardan arıyorum gittigidiyordan nerden hangi ürünü alayım
  • quote:

Iphone 4s kullanıyorum. App Store'de güncelleme yaparken neden hiçbir zaman şifre istemiyor? Eskiden isterdi diye hatırlıyorum güncelleme yaparken.

Şu soruma cevap yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

arkadaşlar 4-4s'ten 5s'e geçmek isteyenler varsa görüşelim. bendeki siyah 5s'i satıyorum. çok temizdir. ilk günkü gibi temiz kullandım.

4s 16 gb var bende 5s almayı düşünüyorum, özelden görüşelim fakat ben Eskişehir'deyim

faturası var mı her şeyi eksiksiz ve tam mı kutusu falan
    Elden takas yapabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 14 Kasım 2014; 13:10:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

arkadaşlar 4-4s'ten 5s'e geçmek isteyenler varsa görüşelim. bendeki siyah 5s'i satıyorum. çok temizdir. ilk günkü gibi temiz kullandım.

daha 1,5 aylık ios 8.1 yüklü 8gb 4s var. Sendekinin garanti durumu nedir ?
  • quote:

quote:

Iphone 4s kullanıyorum. App Store'de güncelleme yaparken neden hiçbir zaman şifre istemiyor? Eskiden isterdi diye hatırlıyorum güncelleme yaparken.

Şu soruma cevap yok mu?

Güncellemeler hatta iCloud hesabında tanımlı önceden indirmiş olduğun bir uygulamayı indirirken de sormuyor. Mantıklı olan da bu zaten. Güncellemeden önce arka planda AppStore telefondaki Kimliğini doğruluyor.

Ama yeni bir uygulama indirirken sorar. Sonuçta ücretli uygulamalar da var. Kendi iradenle indirdiğinden emin olmalılar. Çocuğu olanlar bu emniyetin gerekliliğini iyi anlayacaklardır. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

quote:

quote:

Şu soruma cevap yok mu?

Güncellemeler hatta iCloud hesabında tanımlı önceden indirmiş olduğun bir uygulamayı indirirken de sormuyor. Mantıklı olan da bu zaten. Güncellemeden önce arka planda AppStore telefondaki Kimliğini doğruluyor.

Ama yeni bir uygulama indirirken sorar. Sonuçta ücretli uygulamalar da var. Kendi iradenle indirdiğinden emin olmalılar. Çocuğu olanlar bu emniyetin gerekliliğini iyi anlayacaklardır. :)

Cevap için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: shawshang

quote:

eski sürüm jb falan nasıl atıyorlar?

Birde arkadaşlar pil kullanım süresi nasıl batarya değiştirmeyi düşünüyorum sizce değiştireyimmi
     ◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★►

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fox5578 -- 14 Kasım 2014; 15:21:00 >
  • fox5578 kullanıcısına yanıt
    Pil Kullanım süren iyi değil çok hatta inanılmayacak kadar iyi. Gerçek mi bu 10 küsur saat?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shawshang

quote:

eski sürüm jb falan nasıl atıyorlar?

ios ile yeni tanışmamış inceliğini bilenler vakti zamanında SHSH kaydını aldıkları için diledikleri gibi oynuyor bizde mal mal bakıyoruz :D Şimdi SHSH kaydı alacamda ne olacak sanki yeni delen updateler telefonu daha da kötüye götürdüğünden elimizdekiyle yetineceğiz :D
  • gerçek ama fazla kurcalamadım.

ios 8 den memnun değilim keşke 6 veya 7 ye dönme yolu olsa
  • 
Sayfa: önceki 708709710711712
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.