Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (189. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.744
Cevap
83
Favori
858.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ahmet©

quote:

Orijinalden alıntı: Ahm3tt

quote:

Arkadaşlar İphone 4 ü vodafone den almak isteyen arkadaşlara şok bir haber daha;

Bu hafta Vodafone'ye iphone 4 kontratlı gelmicek çünkü ancak bu hafta imei kayıtları yapılır ama Haftaya Pazartesi gününden itibaren Vodafone shopları sorgulamaya başlayın çünkü büyük bir sorun çıkmazsa ürün Haftaya şubelerde olacak benden söylemesi

(Not bana kaynak sormayın isteyen inanır isteyen inanmaz daha öncede verdiğim bilgilerin ne kadar yerinde ve zamanında olduğunu herkes gördü)

Saygılarımla..

nerden aldın haberi?

kaynak?

toplu yapıp toplu yollama olmaz bence parti parti olur

Daha önce de bilgi verdim ne zaman gelecegi konusunda ve zamani geldiginde yetisebilen aldı telefonu. Belirttiğim gibi kaynak vermek zorunda değilim istersen inanmayabilirsin.

vodafone tr senden soruluyor yani

ne bu gizem hava?

vermek zorunda değilsin?

burada insanlar birbirine yardımcı oluyor

bilgilerini paylaşıyor,böyle yardımcı olacaksan olma
    bunun üzerinden prim yapmaya çalışıyor gibi bir durumun var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

sevgili iphone4 sahipleri biraz önce,
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=45019200
    burayı okudum sizler iphone'da bu bedava konuşmayı kullanıyormusunuz.

ben skype yi kullanıyorum zaten görüştüğüm herkeste yüklü bu program nokia larda bile bu şekilde ücretsiz konuşuyorum. Bir farkı yoksa yüklemeye gerek yok.

Tşk ler verdiğin bilgiler için.

rica ederim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar İphone 4 ü vodafone den almak isteyen arkadaşlara şok bir haber daha;

Bu hafta Vodafone'ye iphone 4 kontratlı gelmicek çünkü ancak bu hafta imei kayıtları yapılır ama Haftaya Pazartesi gününden itibaren Vodafone shopları sorgulamaya başlayın çünkü büyük bir sorun çıkmazsa ürün Haftaya şubelerde olacak benden söylemesi

(Not bana kaynak sormayın isteyen inanır isteyen inanmaz daha öncede verdiğim bilgilerin ne kadar yerinde ve zamanında olduğunu herkes gördü)

Saygılarımla..

nerden aldın haberi?

kaynak?

toplu yapıp toplu yollama olmaz bence parti parti olur

Daha önce de bilgi verdim ne zaman gelecegi konusunda ve zamani geldiginde yetisebilen aldı telefonu. Belirttiğim gibi kaynak vermek zorunda değilim istersen inanmayabilirsin.

vodafone tr senden soruluyor yani

ne bu gizem hava?

vermek zorunda değilsin?

burada insanlar birbirine yardımcı oluyor

bilgilerini paylaşıyor,böyle yardımcı olacaksan olma
    bunun üzerinden prim yapmaya çalışıyor gibi bir durumun var.

Kime yardımcı olacağımı ben bilirim sen kendi adına konus ayrıca inanmıyorsan inanma umrumda degilsin. Birsey söylemek istersen de pm at oradan devam edelim seninle tamam mı arkadasım
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.t.y.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: m.t.y.

sayfa çok güzel olmuş elinize sağlık.

Tşk ederim ama Sayfanın ilk kurucusu sizsiniz sizlerede teşekkür etmemek olmaz.

İlk sayfayı kurduğunuz ve ilk bilgileri bizlere verdiğiniz için size çok çok tşk ederim [

bayrağı çok daha yukarı taşıman dileğiyle...

Tamam tsk ederim
  • Arkadaşlar Genpanın şu an 16 ve 32 gb versiyonları için belirlediği fiyat nedir? (veya stokta oldugunda kaçtan satılıyordu?)
    Birde singapurda sim kilitsiz iphone satılıyor mu? Satılıyorsa ücretlerini bilen var mı?

Zaten benzeri konular yeterince olduğu için konu açıp kalabalık yapmak istemedim kusura bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enisen

Arkadaşlar Genpanın şu an 16 ve 32 gb versiyonları için belirlediği fiyat nedir? (veya stokta oldugunda kaçtan satılıyordu?)
    Birde singapurda sim kilitsiz iphone satılıyor mu? Satılıyorsa ücretlerini bilen var mı?

Zaten benzeri konular yeterince olduğu için konu açıp kalabalık yapmak istemedim kusura bakmayın.

Genpa'dan havale ile veya k.kartı ile satış yapıyor. ip4 16 gb bonus kart 12 taksit 1680tl ye satılıyordu en son.
  • Anasayfaya birkaç program daha eklendi bilginize.
  • Arkadaşlar birkaç oyun daha eklendi görmekte fayda var
  • Kullanan kişiler olarak sizlerin de fikrini sormak istedim. Şu an 32lik. 3gs'im var. Satıp I4 almaya niyetlendim ama karşı tarafa ses gitmeme sorunu (diğer forumdada belirttim) anten problemi gibi sorunları yorumları okudukdan sonra henüz net bir karar veremedim. I4 sahipleri olarak sizler ne düşünüyorsunuz elinde 3GS ile devam et gerek yok mu dersiniz, yoksa bunlar sıkıntı değil cihazda bir sorun yok gönül rahatlığıyla alabilirsin mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnkry

Kullanan kişiler olarak sizlerin de fikrini sormak istedim. Şu an 32lik. 3gs'im var. Satıp I4 almaya niyetlendim ama karşı tarafa ses gitmeme sorunu (diğer forumdada belirttim) anten problemi gibi sorunları yorumları okudukdan sonra henüz net bir karar veremedim. I4 sahipleri olarak sizler ne düşünüyorsunuz elinde 3GS ile devam et gerek yok mu dersiniz, yoksa bunlar sıkıntı değil cihazda bir sorun yok gönül rahatlığıyla alabilirsin mi ?

ip4 den çok memnun olsam da ve hiç bir telefona değişmeyecek olsam da 3gs den sonra bu telefona geçmeye ne gerek var ? elindeki 3gs sana hangi konuda yetmiyor ?
  • quote:

Kullanan kişiler olarak sizlerin de fikrini sormak istedim. Şu an 32lik. 3gs'im var. Satıp I4 almaya niyetlendim ama karşı tarafa ses gitmeme sorunu (diğer forumdada belirttim) anten problemi gibi sorunları yorumları okudukdan sonra henüz net bir karar veremedim. I4 sahipleri olarak sizler ne düşünüyorsunuz elinde 3GS ile devam et gerek yok mu dersiniz, yoksa bunlar sıkıntı değil cihazda bir sorun yok gönül rahatlığıyla alabilirsin mi ?

Kardeş anten problemi sorun edilebilir boyutta değil bence. Benim 3g sadece evde az çekiyor dışarıdayken veya işteyken 3g full diyebilirim zaten çekmediği yerde de 3g yi kapatıp edge ye geçiyorum. Karşı tarafa ses gitmeme probleminide ne ben yaşadım ne de çevrem.

Genel olarak memnun muyum?

Evet hemde çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

ip4 den çok memnun olsam da ve hiç bir telefona değişmeyecek olsam da 3gs den sonra bu telefona geçmeye ne gerek var ? elindeki 3gs sana hangi konuda yetmiyor ?

Aslında yetip yetmeme olayından ziyade kafamın iç tarafların şöyle bir düşünce var sanırım .. Bu aleti 2. el almıştım, gerçi alet temiz ama gönül rahatlığıyla program yükleyip kullanma, aleti benimsemede sanırım sıkıntım var. Ekran kalitesi, kasası ve foto+video çekimi olarak da sanki bana daha cazip geldi. Onun için fikrinizi almak istedim aslında, eğer elinizdeki cihazdan çok farklı hakkaten terfiye değer bir bilgilendirme olursa en azından elimdekini verip üstüne az bi miktar katıp sıfır bir cihaza terfi edebilirim diye düşünmüştüm. Yaklaşımınız da çok mantıklı teşekkürler.
  • Arkadaşlar bluetooth ile nasıl mp3 gönderebilirim, program ismi verebilecek olan var mı? JB siz kullanıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ocean Mist

Arkadaşlar bluetooth ile nasıl mp3 gönderebilirim, program ismi verebilecek olan var mı? JB siz kullanıyorum...

mp3 yollayamazsın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

Aslında yetip yetmeme olayından ziyade kafamın iç tarafların şöyle bir düşünce var sanırım .. Bu aleti 2. el almıştım, gerçi alet temiz ama gönül rahatlığıyla program yükleyip kullanma, aleti benimsemede sanırım sıkıntım var. Ekran kalitesi, kasası ve foto+video çekimi olarak da sanki bana daha cazip geldi. Onun için fikrinizi almak istedim aslında, eğer elinizdeki cihazdan çok farklı hakkaten terfiye değer bir bilgilendirme olursa en azından elimdekini verip üstüne az bi miktar katıp sıfır bir cihaza terfi edebilirim diye düşünmüştüm. Yaklaşımınız da çok mantıklı teşekkürler.

bence iphone 5 al 3gs gibi bir telefonunuz varsamantıken apple ürünlerinde 2 yılda bir terfi ettirmek gerek oda çok ihtiyaçsa tabi
  • Anasayfa çok başarılı olmuş.. Emeğinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: SinanATASOY

Anasayfa çok başarılı olmuş.. Emeğinize sağlık

Tşk ederim şuan süper bir uygulama üzerinde çalışıyorum daha da gelişecek yakın zamanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ocean Mist

Arkadaşlar bluetooth ile nasıl mp3 gönderebilirim, program ismi verebilecek olan var mı? JB siz kullanıyorum...

İShareFiles diye bluetooth programı var bu iphone dan iphone a mp3 ve resim gönderiliyor diye okumuştum denemedim ama yinede belirtmekte fayda görüyorum.
  • 78erhan78, Gamlı Baykuş arkadaşlar düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkürler, 3GS le yola devam diyorum o zaman IP5'de bakarız duruma göre..
  • IP5 Gercekten Benimde Cok Hosuma Gitti Fakat Hazirana Kadar Bekliyemem (:
  • 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.