Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (191. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.745
Cevap
83
Favori
858.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ussaki
    dostum böyle bir seçenek yok maalesef

Kardes usa olarak kayit yaparsan o seçenek çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ussaki

dostum böyle bir seçenek yok maalesef

dostum bir dakikahttp://www.iphoneturkey.biz/2010/10/iphone-veya-ipad-uzerinden-kredi-kartsiz-apple-id-alma.html şu linke bak işini grecektir adımları iyi takip et
  • arkadaşlar sormak istediğim bir soru var türkiye hesabındaki appstore la amerikada bulunanlar aynı mı yani amerika appstore da bazı arkadaşlar örnek veriyorum şu isimli app yok türkiyedeki store da yok amerikadakinde var diyor ben oraya kayıt oldum ondan indiriyorum vs bişey sylüyorlar ozaman bi oraya bir oraya mı üye olmamız lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 7 Aralık 2010; 21:29:09 >
  • ARkadaslar nexus s de led isik yok yani tele arama geldiginde ekranda isik belirmiyor bu ozellik iphone 4 de varmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78
    arkadaşlar sormak istediğim bir soru var türkiye hesabındaki appstore la amerikada bulunanlar aynı mı yani amerika appstore da bazı arkadaşlar örnek veriyorum şu isimli app yok türkiyedeki store da yok amerikadakinde var diyor ben oraya kayıt oldum ondan indiriyorum vs bişey sylüyorlar ozaman bi oraya bir oraya mı üye olmamız lazım

evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatsb

quote:

arkadaşlar sormak istediğim bir soru var türkiye hesabındaki appstore la amerikada bulunanlar aynı mı yani amerika appstore da bazı arkadaşlar örnek veriyorum şu isimli app yok türkiyedeki store da yok amerikadakinde var diyor ben oraya kayıt oldum ondan indiriyorum vs bişey sylüyorlar ozaman bi oraya bir oraya mı üye olmamız lazım

evet

tamamdır sağol tek kelime ile işgördün :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©
    Arkadaşlar Popüler Program listesine yeni isimler eklendi gözden geçirmenizi öneririm.

Az önce ilk mesajı okuyordum. Şu uygulamalara bir bakayım dedim. Baktım benim diğer bir konuda anlattığım uygulamalar aynen burada. Buraya kopyalamışsın iyi olmuşda ben oraya sadece olmazsa olmazları yazdım. Cydia'da işe yarar birçok uygulama daha var. Onlarıda yakın zamanda açıklamalarıyla yazarım buraya.
    Birde şu uygulamaları ayırırsan daha iyi olur. Jb durumuna göre ayırabilirsin mesela. Herkesde jb yok. Böyle çok karışık durmuş. İnsanın hepsini okuyası gelmiyor.
  • peki o halde amerika için olan appstoreye girebilmek için burdan üyelikj alabiliyormuyuz? alınıyorsa nasıl?
  • Sormak isteğim bir soru var bu iphone un interneti bilgisayarda kullanmak istiyorum acaba bu kablo haricinde bluetooth ile de kullanmak mümkün mü abimde e55 var onu kablo ile bir laptopa bağlıyor bluetootla da öbür bilgisayara 2 bilgisayarda 3g ile gayet başarılı internete gidiyor bi de iphone bluetooth 2.0 mo 3.0 mı kullanıyor.
  • birde cihazım 4.1 gelecek diğer konudada sordum ama ana konu burası birde buraya sorayım.Aktivasyon yaparken telefon 4.2 olmaz değil mi ben 4.1 kullanmak istiyorum 4.2 de sorunlar olduğunu duydum.Ne yapmam lazım aktive ederken 4.2 olmaması için
  • quote:

Sormak isteğim bir soru var bu iphone un interneti bilgisayarda kullanmak istiyorum acaba bu kablo haricinde bluetooth ile de kullanmak mümkün mü abimde e55 var onu kablo ile bir laptopa bağlıyor bluetootla da öbür bilgisayara 2 bilgisayarda 3g ile gayet başarılı internete gidiyor bi de iphone bluetooth 2.0 mo 3.0 mı kullanıyor.

ben telefonu bluetooth ile laptopa bagladım sorunsuz şekilde nete girdim, ayrıca bluetoothla baglayınca müzik paneli açıldı otomatik olarak, yani iphonedeki müzikleri laptoptan direk bluetooth üzerinden dinleyebilisun, win7 de böyle xp yi bilmiyorum. iphonede lartoptan internete çıkınca cihazın üst tarafında yeşil renkte internet paylaşımı diyede belirtiyor..
  • tamamdır bu ara çok soru sorucam anlaşılan 1 aya kaparım bütün program vs işleri ni
  • 1 haftada herseyini kaparsın merak etme kardes, ben jb olayına sıcak bakamıyorum nedense, ipod touchu bile orjinal kullandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

1 haftada herseyini kaparsın merak etme kardes, ben jb olayına sıcak bakamıyorum nedense, ipod touchu bile orjinal kullandım

JB de korkulacak çekinilecek veya soğuk bakmayı gerektirecek hiç bişey yok rahat olun
  • aslında şöyle düşündüm ben en iyisi bu ipodu jb yapayım iyice öğreneyim, yani deneme tahtam ipod touch olsun :) ipoda bişey olursa üzülmem çünkü tecrübe sahibi oldugum zaman ip4 ü yaparız inşallah..
  • quote:

1 haftada herseyini kaparsın merak etme kardes, ben jb olayına sıcak bakamıyorum nedense, ipod touchu bile orjinal kullandım

valla bende bilmiyorum şöyle 1-2 hafta düz kullanıcam sonra b yaparım hangisi daha çok işime geliyorsa öyle kullanırım ben jb yi pahalı oyun pahalı uygulamları beleşe gerimek amacı ile yapmıyorum hani appstore da olmayan ve telefon için olmazsa olmaz yazılımlar varya onun için yapmayı düşünüyorum ne yalan söyliyeyim bir navigasyon programı ilk sebeplerimden biri ama 1 dolarlık oyun koymaz satın alırım:D Emeğe saygıyı bilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdsev

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©
    Arkadaşlar Popüler Program listesine yeni isimler eklendi gözden geçirmenizi öneririm.

Az önce ilk mesajı okuyordum. Şu uygulamalara bir bakayım dedim. Baktım benim diğer bir konuda anlattığım uygulamalar aynen burada. Buraya kopyalamışsın iyi olmuşda ben oraya sadece olmazsa olmazları yazdım. Cydia'da işe yarar birçok uygulama daha var. Onlarıda yakın zamanda açıklamalarıyla yazarım buraya.
    Birde şu uygulamaları ayırırsan daha iyi olur. Jb durumuna göre ayırabilirsin mesela. Herkesde jb yok. Böyle çok karışık durmuş. İnsanın hepsini okuyası gelmiyor.

Önerin yakın zamanda gerçekleşecektir

Ayrıca daha önce verdiğin bilgiler için tşk ederim. Daha farklı program anlatımlarını da bekliyoruz ana sayfaya eklemek için sabırsızlanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saydam

quote:

JB de korkulacak çekinilecek veya soğuk bakmayı gerektirecek hiç bişey yok rahat olun

zaten istenildiğimde restore edilebiliyor en güzel tarafı da bu bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet© -- 9 Aralık 2010; 10:22:40 >
  • Arkadaşlar
    İphone 4 için En Çok Tercih ve Tavsiye Edilen Kılıflar
    başlığı ana sayfaya eklenmiştir. Sizlerde kullanıp memnun olduğunuz kılıfların resmini bu sayfaya koyup tüm arkadaşlarla paylaşabilirsiniz.
  • arkadaşlar ip4 ilk aldığım sürümüyle duruyor.itunese takınca sürümü güncellemek istiyor ayrıca safari 5 ve bir program daha güncellenecekmiş.acaba güncellesem tele birşey olurmu paranoyası var.güncelleyen vvarmı aranızda?tel türkcell tim çıkışlı.
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.