Şimdi Ara

İphone 3GS 3.1 açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Jb ve Simkilit yapılmıştı cihaz yurt dışından geldi.
    Sorun ise: dün gece cydia dan tema indirirken yanlışlıkla bir iki işlemden sonra telefon kapandı ve bir daha açılmadı..
    Açma tuşuna basınca elma geliyor fakat açılmadan bir süre sonra aniden tekrar kapanıyor.
    İTunes a bağlayınca hiçbir şekilde gözükmüyor..
    Ne yapılmalı?
    sürüm 3.1

İyi çalışmalar..

• Telefonun üstteki tuşuyla, alttaki tuşuna birlikte bas...
    ekran dan elma menüsü vs gidecek 6 ya kadar say... üstteki tuşu bırak...
    allttakine basmaya devam et...

tabii telefon itunes açık olup kablo ile bağlı olduğu zaman bunları yapacaksın..

daha sonra MUTLAKA ekranda kablo ve itunes işareti çıkması gerekli...
    daha sonra, 3.1 in CUSTOM firmwaresi varsa alt restore yapıp CUSTOM firmware i yükle.. kesinlikle orijinal 3.1 i yükleme...

daha sonra ultrasnowdan unlock yaparsın...
  • Çok teşekkür ederim.
    custom firmware den kastınızı ve sonra izlemem gereken yolları biraz daha açarmısınız?
  • custom firmware demek, orijinal telefonun içindeki fimware nin jailbreak yapılmış halidir telefona unlock yapılması için önceki işlemdir...

custom la ilgili bilgiler forumda yazılıyor... ayrıntılı olarak.. dikkat edin... telefonu daha kötü hale getirmeyin... unlock jailbreak bölümlerini okursanız konu hallolur..
  • Evet şuan itunes bağlantısını dediğiniz yolla yapabiliyorum.
    Araştırmama rağmen pek bir bilgi bulamadım?
    Şuan itunes dan restore etsem direk 3.1.3 e geçecek ve bildiğim kadarıyla 3.1.3 te simkilidi daha kırılamıyor?
    3.1.3 e geçmeden restore etmenin imkanı varmıdır?
    Yada tek şans 3.1.3 müdür?
  • kesinlikle update etme 3.1.3 simkilide gecer
  • peki 3.1.3 e geçmeden kurtarmanın bir yolu varmıdır?
    tahminimce 3.1.3ün kırılması daha zor gibi gözüküyor
    ziphone dan restore gibi bir şans varmı?
  • benim 3.1.2 yüklü cihazım jb yaparken kilitlendi ve sonrasında itunes 9 ile restore ettim fakat telefonda emergency call kısmında kaldı arka plan da dfu modun resmi var ama resetleyerek telefonu açamıyorum. cihaz yurt dışı değil. ne yapabilirim ?
  • hocam blackrain le jail yapmayı dene telefon açılacaktır. En azından bende öyle oldu :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.