Şimdi Ara

IPhone 3G Batarya Değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1 - 1.5 yıldır 3G kullanıyorum. TR garantili ürün. Versiyon 3.1 yüklü. Son zamanlarda batarya süresi çok azaldı. Günde 2 defa şarj etmem gerekiyor. Sanırım pil ömrünü dolduruyor. Bunu resmi ithalatçısı olan Genpa' da değiştirmek istiyorum ama telefonlarına ulaşabilmek ne mümkün. Daha evvel orijinal pili ile resmi yollardan pil değişimi yapan oldu mu? bu konudaki süreçler ve fiyatlar hakkında bilgi verebilir misiniz.

Çok teşekkürler.

• 1.5 yıllık Tr Garantili 3G olması mümkün değil. 12-13 ay gibi bi süre oldu 3G Türkiyeye geleli.
  • Batarya fiyatlarını 60-70 lira diye duymuştum ama doğruluğunu bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooL4eVeR

1.5 yıllık Tr Garantili 3G olması mümkün değil. 12-13 ay gibi bi süre oldu 3G Türkiyeye geleli.

"1 - 1.5 yıldır 3G kullanıyorum." demiş arkadaş. Kesin süre vermemiş. Bence ver garantiye..
  • bir yerde okumuştum 70€ olması lazım ama emin degilim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooL4eVeR

1.5 yıllık Tr Garantili 3G olması mümkün değil. 12-13 ay gibi bi süre oldu 3G Türkiyeye geleli.

:-) Aydınlatma için teşekkürler..
  • Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim. genpa ile bizzat irtibata geçeyim Etiler merkezlerinde..
  • Hocam ne oldu ne kadar fiyat biçtiler batarya değişimi için? Benimki de öldü artık değişim şart
  • bende değiştirmek istiyorum bataryayı 3g için ne kadar fiyat söylediler son bir bilgisi olan var mı
  • Bende fiyat 29.90 sorunsuz herhangi bir sorunda birebir degisim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vantage Point

O kadar az mi oldu ya 3gs olmasin o
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.