Şimdi Ara

iPhone 14 Pro: Daha pahalı ama yine 128 GB depolamayla gelecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iPhone 14 Pro: Daha pahalı ama yine 128 GB depolamayla gelecek

Apple’ın yakında tanıtılacak olan iPhone 14 serisi şekillenmeye devam ediyor. Lansman tarihi yaklaştıkça söylentilerin sayısı da giderek artıyor. Son gelen bilgilere göre iPhone 14 Pro modellerinin 128 GB depolama alanıyla piyasaya sürülecek.

iPhone 14 Pro’nun depolama alanıyla ilgili bir sis bulutu oluşmuş durumda. TrednForce’a göre Pro modelleri 256 GB’dan başlayan depolama seçenekleriyle piyasaya sürülecekti. Fakat Haitong Int’in analisti Jeff Pu tarafından paylaşılanlara göre iPhone 14 Pro, 128 GB depolama seçeneğiyle piyasaya adım atacak.

Ayrıca Bkz.iPhone 14 Pro, 13 Pro ve 12 Pro karşılaştırıldı: İşte çentikli ve delikli ekran farkı

Son veriler iPhone 14 Pro’nun 128 GB, 256 GB, 512 GB ve 1TB dahil olmak üzere iPhone 13 Pro modelleriyle aynı depolama kapasitelerine sahip olacağımı gösteriyor.

Olası Apple iPhone 14 Pro fiyatları

Öte yandan ünlü analist Kuo, iPhone 14 Pro modellerinin fiyatlarının iPhone 13 Pro’ya göre artacağını öne sürdü. Ortalama olarak yaklaşık olarak yüzde 15 düzeyinde bir fiyat artışı bekleniyor. Dolayısıyla iPhone 13 Pro, 999 dolar ve iPhone 13 Pro Max 1.099 dolardan başlayan fiyatlarla çıktığına göre iPhone 14 Pro’nun 1.099 dolar, iPhone 14 Pro Max ise 1.199 dolar fiyat etiketiyle piyasaya çıkabileceği öngörülüyor.

Kaynak:https://www.macrumors.com/2022/08/12/iphone-14-pro-128gb-storage-rumor/

• Birgün "iPhone 14 Pro 256 GB depolamayla gelecek" haberi, başka birgün "iPhone 14 Pro 128 GB depolamayla gelecek" haberi... Kalite artık yerlerde.

Ayrıca 64 GB ile gelse ne olur, 256 GB, 512 GB modeli yine var, isteyen onu alır. En düşük 256 GB olursa, parasını da ona göre fazla alacak. Az biraz IQ lütfen, çok değil az biraz.
    O öyle değil kardeşim. Bunların tepe ve alt modellerine göre fiyatları var örnek verecek olursak iPhone 12 en düşük 64 gb ile x fiyata satılıyordu. iPhone 13 de ise en düşüğü 128gb ile yine x fiyata çıktı. Aynı paraya daha yüksek gb almış olundu yani. Ama habere göre bu sene aynı gb a daha fazla para ödenecek.
  • Birgün "iPhone 14 Pro 256 GB depolamayla gelecek" haberi, başka birgün "iPhone 14 Pro 128 GB depolamayla gelecek" haberi... Kalite artık yerlerde.

Ayrıca 64 GB ile gelse ne olur, 256 GB, 512 GB modeli yine var, isteyen onu alır. En düşük 256 GB olursa, parasını da ona göre fazla alacak. Az biraz IQ lütfen, çok değil az biraz.

• myhotyro M kullanıcısına yanıt
    ne yazık ki burada laf olsun torba dolsun mantığıyla haber yapıyolar uzun zamandır. her duyumu her dedikoduyu haber yapınca da bir gün yazdıkları içeriği ertesi gün başka bir içerikle yalanlamak durumunda kalıyorlar. dediğiniz gibi kalite çok düştü.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • myhotyro M kullanıcısına yanıt
    O öyle değil kardeşim. Bunların tepe ve alt modellerine göre fiyatları var örnek verecek olursak iPhone 12 en düşük 64 gb ile x fiyata satılıyordu. iPhone 13 de ise en düşüğü 128gb ile yine x fiyata çıktı. Aynı paraya daha yüksek gb almış olundu yani. Ama habere göre bu sene aynı gb a daha fazla para ödenecek.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • apple iyi para kazanıyor helal olsun adamlara hafıza kartı takamıyon pil şarj hızlı değil pil kapasite fazla yüksek değil,kasa ağır ekran çentik büyük.yazılım harika kalite güzel ama yeni özellik fazla yok.şahsen o kadar para ver eksikleri çok olsun.en azından hafıza kartı takılsaydı.

• Valla hangi kapasite alırsanız alın iCloud itelemeye çalışacak firmanın ürünü. Uğraşmamak için 512 GB 13 Pro aldım. Bütün icloud yedeklemelerini kapattım. 2 günde bir uyarı geliyor "5gb'lık icloud kapasiteniz dolmak üzere, alan satın alın" falan filan diye.

• Kaziklamaya devamke 😂😂😂😂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • alaz1903 kullanıcısına yanıt

iCloud büyük nimet ve çok iyi çalışıyor. Bulut yedekleme cihaz kaybolduğunda yada kırıldığında yada farklı iOS cihazlar kullanıyorsanız çok faydalı. Herşeyi cihaza yüklemek iyi ve internet bağımsız her içeriğe bakmayı sağlar ama yüksek kapasite cihaz almak bulut yedekleme yapmamanın sebebi olmaz. Ama iCloud ama başka yerden yapın mutlaka. Daha evel 5 yıllık arşivi giden biri olarak, bulut olmazsa olmaz içeriği korumak için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanım haber bitmiş okeye dönüyor resmen…

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sky__walker kullanıcısına yanıt

Hocam yedeklemem gerektiğini düşündüğüm olmazsa olmaz verilerimi zaten belirli aralıklarla yedekliyorum. Ki bunlar ağırlıklı olarak fotoğraf ve videolardan oluşuyor. Benim itiraz etiğim nokta sürekli olarak iCloud dayatması yapılması. Belki benim evde kendi oluşturduğum kendi cloud serverim var (evet bu var), belki zamanında çok çok uygun fiyata getirmiş olduğum MS Onedrive servisim var ya da Google 1 kullanıyorum. Neden dünyadaki tek güvenilir çözüm kendi dayattığınmış gibi davranıyorsun ey Apple!

• geçenlerde iPhone kullanıcısı arkadasim ile baktık iCloud ucrelerine sonrasında telefon hafıza fiyatlarinada 128 GB alıp aylık iCloud almak çok karlı 9 yıl da ancak denklesiyor harcanan para.
    yüksek kapasiteye gerek yokmuş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mladenbmv M kullanıcısına yanıt

Hafıza kartı samsunglara takılıyor da noluyor x bir marka hafıza kartı taktın hop bozuldu içindeki çoğu veriye erişemiyorsun. Hafıza kart yuvasının kalitesi ve performans kapasitesi belli kart 300mb/s yazsa bile yuva max atıyorum 70 80mb/s destekliyor haliyle performansı çok düşük tıpkı leptoplardaki gibi dahili sd kart okuyucu gibi performans yerlerde. En iyi depolama birimi dahili hafızasıdır doğrudan anakart üzerinden çalışır ve olabildiğinde max performansı alırsın okuma ve yazma anlamında. O yüzden apple bence en doğrusunu yapıyor hafıza kartı yuvasını getirmediği için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.