Şimdi Ara

Apple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU] (1904. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.201
Cevap
762
Favori
2.032.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19021903190419051906
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Raif Ulutürk

4k çözünürlük. Kilit ekranında çok güzel doruyor Gameboy duvar kağıdı. Diğeri de bonus olsun 🙋‍♂️

Bize böyle şeylerle gel raif❤️

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Çok oyun oynamak pili çabuk mu yıpratır arkadaşlar? Telefon ısınınca batarya daha hızlı eskir diye duymuştum. %96 dan %94 e düşmüşüm bir haftada. Canım sıkıldı 😂 eşim ile dalga geçiyordum bataryası çabuk yıprandı diye, benimki bir açıldı onunkinden aşağı düştü 🤣

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykuttb -- 26 Mayıs 2024; 2:8:36 >
  • Arkadaşlar merhaba, AliExpress'den 14 Pro için bu kılıf satın aldım fakat kılıfın arkasında bulunan magsafe halkası metal gibi sert bir malzemeden yapılmış, tuşlarda keza metal gibi yine sert yapıda ve her tuşa bastığımda o metal alan telefonun tuşuna temas ediyor aslında, metal mi değil mi tam emin olamadım ama sert bir malzeme diyebilirim, bu magsafe halkasının ve tuşların telefona temas etmesi telefonu çizer mi sizce? Bir aydır kullanıyorum yaklaşık, çizilen bir yerini görmedim ama yine de bir sormak istedim. Ses açma ve kapama tuşlarının üzerinde benek benek lekeler oluşmuş benim cihazda ama bu kılıftan önce de vardı, bu soyulmada neden dolayı oldu hiç bilmiyorum.

Apple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU]

• brk-95 B kullanıcısına yanıt

Araya streç filim gibi bir şey çek olsun bitsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ses açma ve güç tuşu metal olunca boya atmalarına neden olabiliyor.

Arka taraftaki magsafe halkası için birşey diyemeyecegim magsafe hiç kullanmıyorum. ihtiyacım olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corsairms -- 26 Mayıs 2024; 12:54:57 >
  • corsairms kullanıcısına yanıt

Metal mi tam emin olamadım ama sert bir malzeme biraz. Daha önce ki kullandığım kılıfların nasıldı dikkat etmedim pek, kılıf mı yapmıştır o zaman yüksek ihtimalle. Fotoğraftaki tarzda lekeler mevcut.

Yüksek ihtimal kılıftan dolayı hocam bende genelde dikkat ettiğim için metal veya o hisli tuş tasarıma sahip kılıf tercih etmiyorum

Birde genelde haftada bir kılıftan çıkarıp cihaza genel bi temizlik yaparım öneririm çünkü uzun süre kılıfta kaldığı zaman değişik değişik benek gibi çıkmayan lekelerde olabiliyor

Hocam iz yapıp boya atmaya sebeb olabilir. Bence kullanma ya. Yazıktır pahalı bir cihaz kullanıyor böyle kılıflar yüzünden zarar görmesin

şayet inşaat ve metal sektörü gibi bir işte ise kullanıcı. zamanla cepten filan toz gibi şeyler benek yapıyor cihazlara. kılıf ile kullanınca hiç bir şey olmaycak diye bi durum yok. dikkat etmek gerek geri dönüşü olmayan izler bırakabiliyor.

• lighting usb leri iphone 14 görmüyor sanıyordum. aksesuar ayarını açınca usb ye resim video atabiliyormuşuz. Belki benim gibi yeni farkeden olmuştur

Apple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU]ITJunglesyoutube
    Learn how you can allow or don't allow access to USB accessories when iPhone is locked on the iPhone 14/14 Pro/14 Pro Max/Plus. To Donate to ITJUNGLES so I can keep making relevant videos on newer electronics, use https://gofund.me/f7364b87. Gears I use: Velbon Sherpa 200 R/F Tripod With 3 Way Panhead https://amzn.to/2IuyFGa Rode VideoMic Pro+ Compact Directional Microphone: https://amzn.to/36w0pme #Commissions Earned As an Amazon Associate, I earn from qualifying purchases FOLLOW US ON TWITTER: http://bit.ly/10Glst1 LIKE US ON FACEBOOK: http://on.fb.me/ZKP4nU http://www.itjungles.com ITJungles assumes no liability for property damage or injury incurred as a result of any of the information contained in this video. ITJungles recommends safe practices when working with electrical tools, power equipment, automotive lifts, lifting tools, electrical equipment, blunt instruments, chemicals, lubricants, expensive electronics, or any other tools or equipment seen or implied in this video. Due to factors beyond the control of ITJungles, no information contained in this video shall create any express or implied warranty or guarantee of any particular result. Any injury, damage, or loss that may result from improper use of these tools, equipment, or the information contained in this video is the sole responsibility of the user and not ITJungles. Some repairs are easy while others maybe difficult. The level of difficulty depends on your personal experience. Only attempt your own repairs if you can accept personal responsibility for the results, whether they are good or bad. The above may contain affiliate links.
    https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=m6MhiQJYJUE
  • oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Uyduruk olur hocam o biraz 😂

Bundan önce ki kullandığım kılıf mcdodonundu tuşu metal miydi tam hatırlamıyorum ama uzun zaman kullandım mcdodonun kılıfını o yaptı heralde, bunu daha yeni aldım çünkü, değiştirsem mi değiştirmesem mi çok kararsız kaldım, var mı kılıf tavsiyesi olan? Birde bu lekeler alkolle falan çıkar mı acaba deneyen oldu mu hiç?

Bende genelde hep temizlerim ama yine de oldu ne yazık ki, 14 pro ve maxlerin yanlarının parlak olmasının dezavantajı işte, 15 pro ve maxler gibi mat olsa hiçbir şey olmayacak, ayrıca leş gibi parmak izi de bırakıyor kenarlar.

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Öyle bir durum yok hocam.

iPhone 14 pro ve pro Max larda maalesef kronik bir sorun. Benimde 14 pro da olmuştu. Arkadaşımdada oldu.

Şahsi fikrim 15 pro larda ki malzeme paslanmaz çelik 14 pro yanında çok ucuz duruyor

• AnılSat TPDIN A kullanıcısına yanıt

Sende bilirsin ki,söz konusu iphone olunca kimse kasasina bakmiyor ismine bakarak markasina bakarak aliyor,her türlü kilif kullaniliyor.Rengi kasasi kimin umrunda :))Ama boya atmasi kacinilmaz bi gercek

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey yok üst segment cihazlarda kasa kalitesine herkes bakıyor redmi almıyorsun, bakılmasa emin ol plastik yapar geçerler

• AnılSat TPDIN A kullanıcısına yanıt

Anlatamadim,söz konusu iphone 15 pro diyelim bütçen olsa hadi değişim gözle görülür fark olsaydi alabilirdin.? 16-17 serisi bu kasa ile dvm edicek,1-2 seneye değiştirmezmisin diyorum.? Titanyum kasa s24u serisine geldi söz konusu anroid diye kullanmiyor almiyor yaklaşmiyorsun.?? Haksizmiyim xiaomi redmi vs kıyaslama,çelik kasa ismi var ağirliği var ama boya atmasi söz konusu ağirliğida 20-30gram göz önünde bulundurmak lazim.Sirf çelik kasa diye seri değişimine gitmemek olmaz

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Ben 15 pro’ya da baktım s24 serisinede ikiside bana çelik kasaya göre ucuz geldi benim görüşüm tabii ama bir çok insanda böyle düşünüyor ama çelik kasa olduğu için toz daha kolay çiziyor orda hak veriyorum sana

• 
Sayfa: önceki 19021903190419051906
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.