Şimdi Ara

Apple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU] (1897. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
38.115
Cevap
766
Favori
2.025.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18951896189718981899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim yurtdışı cihazı belki ondandır. Sırf bundan dolayı reset de atılmaz yav 😁

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • EzoBride kullanıcısına yanıt

Hocam temiz kullanıyorum  %97 oldu bu arada IOS 17.5'e güncelledikten bir kaç gün sonra Konudan bağımsız olarak bir şey sormak istiyorum, geçen taahhütüm bitti ve operatör değiştirdim, telefonun sim kart slotunu çıkarttım geri takarken ittim ve tam oturmadı slot yerine yani biraz dışarı doğru çıktı, elimle bastırdım o şekilde tam oturdu, bu durum normal mi?

• carpenic kullanıcısına yanıt
    Benim cihazda yurt dışı ama bende var

• carpenic kullanıcısına yanıt
    Reset: Ekran kapalıyken sırası ile Ses Aç-Ses Kıs ve sonrasında Elma logosu çıkana kadar Telefonu Açma tuşuna basılı tutunuz.

Yukardaki işlem ile cihaz resetlenir. Sanırım siz reset ile formatı karıştırdınız

• MKA64 M kullanıcısına yanıt
    Yaptım ama değişen bir şey olmadı. Teşekkürler yine de.

• Appstore'da uygulama güncelleme yapmaya çalıştığımda daire dönüp duruyor ve güncelleme başlamıyor bunun çözümü yok mu telefonu aldığımda ios 16'nın ortalarındaydı 17 geldi hala aynı sorun devam ediyor

• smalhero kullanıcısına yanıt

Devam eden güncelleme olabilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oktayakgoz kullanıcısına yanıt

yok hocam ilk güncellemede de aynı toplu denediğimde de. Bazen takır takır yapıyor bazen de böyle uğraştırıyor

• Merhaba, 14 plustan 14 pro ya geçiş yaptım. Gerçekten güzel cihaz ancak şarj olayı baya baya kötü. Gün ortasında kesin şarj isteyecek bu. Herkeste böyle mi pro ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustaka89 -- 18 Mayıs 2024; 23:22:7 >
  • Arama engelleme sorunu yaşayanlar benim gibi rehberdeki kişiler için bakıyorsa göremeyebilir. Kişilerde değil aramada ismin yanında sağdaki (i) simgesine bastığınızda en altta engelle çıkıyor.
    Rehberdeki kişileri engelleme olmuyor sanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sp@wn -- 18 Mayıs 2024; 23:31:20 >
  • sp@wn kullanıcısına yanıt
    Siz yazınca kontrol ettim, Kişiler uygulamasından açınca engelleme çıkmıyor ancak telefon uygulamasından kişilere girince Engeleme çıkıyor. Kişilere nereden baktığınız önemliymiş demek ki. Ben kişiler uygulamasını ana ekrandan silmiştim zaten telefondan erişilebiliyor diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MKA64 -- 19 Mayıs 2024; 0:8:43 >
  • MKA64 M kullanıcısına yanıt
    İki türlü de engelleniyor.

• Mustaka89 kullanıcısına yanıt

1,5 gün beklemeye ek olarak en az 6 saat ekran süresi alıyordum ben. Bence pili oldukça iyiydi.

• sp@wn kullanıcısına yanıt

Kişilerde engelleme bana da mantıksız geldi. Listedeki numarayı neden engelleyesin ki.

• Birkaç gün s23 kullandım. Tekrar İphone geri döndüm. S23 kullanırken aramalarda ses kalitesi daha yüksek idi(Turkcell)
    Arama anında ekranda hd+ ses yazardı.
    iPhone için bir ayarlama var mı yoksa ahize kaynaklı bir durum mu. Bilgisi olan var mı bu konuda.
    iPhone için hd ses açmak için sms de gönderdim pek bir değişiklik yok. Başka bir ayar mı var acaba?

Aramasın diye engellemek istiyordum. Evet bir kere o listeye almak gerekiyor o kişiyi.

• iPhone 13 ten iPhone 14 pro ya geçiş yaptım. (2.el aldım.. iPhone 15 fiyatına)

Benim 14 pro ile arkadaşımın kullandığı düz iPhone 15 ile kamerasını karşılaştırdık.

Bir sürü fotoğraf ve video çekimleri yaptık.

Hepsinde iPhone 15 daha iyi durumda.

Bu durum yazılımsal mı yoksa 15in kamera lensi daha mı iyi anlamadım?

Bilen birisi yazabilir mi? 14 pro aldığıma pişman oldum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

eskiden dostun ama artık düşmanın ise adam ne yapacağız illa rehberden silecek miyiz? 

• vandamme kullanıcısına yanıt
    Kamera ayarları çok önemli olan ayarlarınızı yaptınızmı

• vandamme kullanıcısına yanıt

Diyafram ve yazılım farkı var. iPhone 15 serisinde Smart HDR 5'e geçiş yapıldı. Ayrıca 48 MP aktif edilmediğinde otomatik olarak 24 MP çekiyor, 14 Pro 12 MP bu da detaylarda fark ediyor.

• 
Sayfa: önceki 18951896189718981899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.