Şimdi Ara

Apple iPhone 14 / iPhone 14 Plus [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.134
Cevap
114
Favori
115.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14 Plus almayı düşünen arkadaşlara tavsiyem 35 bin ona vereceğinize gidin hemen hemen aynı fiyata 13 Pro Max alın. Her anlamda daha başarılı
  • Apple düz Iphone serisini ölürüyor

• tirabzonli kullanıcısına yanıt

Bence Plus alacağına 13 Pro Max alır yani.

• ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Yeni pro lar çok farklı hocam. O yüzden dedim
  • İphone 13 kullanıyorum 14 almak için yakında değiştir kampanyası felan olurmu apple da.. zararım çok olurmu sizce

• Apple ın bu teli iyi satmasının tek yolu iyi bir takas kampanyası
  • 23 eylüde apple store da tüm renkler ve gb kapasiteler mevcut olur mu acaba ? bu sene yogun talep olacagını sanmıyorum.. olursa da ne bilim şok olurum biraz

• En alinmayacak Telefon iPhone 14tür. 13 u tekrardan paketlemisler. 14 yerine 13Pro alin.
  • 16 eylülde ön siparişle almak mı daha uygun olur yoksa 1 ay falan bekleyip piyasaya yayılınca hepsiburada gibi yerlerdemi daha uygun olur ? ön sipariş ile daha önce cihaz alan varsa bilirler bir fikir verirmisiniz.

• moskogsm M kullanıcısına yanıt
    Bence bu telefona avantajlı eskiyi yenile kampanyası gelir hepsiburada da. Ama Ekim i beklemek lazım bunun için
  • kulaklık ve saat içinde ön sipariş tarihi aynı mı yoksa farklı bir tarih midir ?

• iPhone 14 ve 14 Plus mavi

Apple iPhone 14 / iPhone 14 Plus [ANA KONU]
  • Şu konunun bı kadar sakin olması insanlardaki heyecansızlığını göstermeye yeter düz seriye karşı
  • tirabzonli kullanıcısına yanıt
    iPhone tarihindeki en sessiz DH konusu olabilir. Belki iPhone 5C konusu ile kapışır
  • scanh kullanıcısına yanıt

14 Plus'ı bile ön siparişe açamadılar. Düz seri üvey avladın evladı oldu.  

• Passenger kullanıcısına yanıt
    Fiyat politikası da yanlıştı hocam. 5 daha koyar 14 Pro alırım diyen kişi sayısı çok fazla
  • Apple düz 14 lere 120 hz ekranı koyup fiyatı da 25 30 arası yapsaydı peynir ekmek gibi satardı.
  • Pro modeli 140 sayfa olmuş, düz modeller 2 sayfa halen. Yazık cidden ah be apple..

• Plus model ip12 den beri istediğim birseydi yani çok fazla kamera özellikli olmadan düz modelin daha büyük ekranlı olanı. Çünkü sosyal medyada fotoğraf paylaşmıyorum ve duz modelin kamerası bana gayet yetiyor.

14 ler duyuruldugunda plus olayına sevinmiştim fakat apple in geçen senelerde tanıtım zamanı fiyat artışı yaptığından 7 Eylül tanıtımdan bir gün önce gidip 38 bine 13 pro max 512 gb aldım ve kutuyu açmadım 14 plus güzel fiyattan gelseydi 13pm yi iade edip plus alacaktım

Fakat 256 plus 37.5 bin :)) vazgeçtim açtım kullanıyorum şu an 13pm yi

Fiyatı gereksiz pahalı dengeli olması lazımdı ki pro alacağıma plus alırım diyebileyim. 2. El temiz 13pm bile 14 plustan mantıklı

Bizim ülkemizde o kadar para veriyorsun 5 daha fazla vermek kimseye koymaz diğer ülkeleri bilemem ama tr de pek iş yapmayacak gibi plus modeli
  • Cok ilginç bir bakış açısı. Tam tersi en az satan olacak.

Apple'ın son on yılda çıkardığı en "yanlış" ürün olabilir. En az satanı bence kesinlikle bu ürün olacak. Direkt olarak ölü doğdu. Yurtdışında bile zaten adam akıllı satılmıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.