Şimdi Ara

iPhone 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max | Kılıf ve Aksesuar Tavsiyeleri [ANA KONU] (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.173
Cevap
144
Favori
197.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 13 pro sierra blue için kılıf önerisi verir misiniz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cali4nication C kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim yine de

• Mr. Management kullanıcısına yanıt
    Bende de bu üründen var. Ekranı matlaştırmıyor oluşu muhteşem. Parmak izi az kalıyor. Ekran koruyucu olduğunu bile anlamıyor insanlar

• istanbul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşünen olursa linkteki hiç kullanılmamış 13 Pro için olan kılıfı fiyatının altında veriyorum.

%30 vergi ile yaklaşık 265₺ civarına geliyor. Beklemeden almak isteyenler için 200₺ fiyat düşünüyorum. Ekstra olarak yine linkteki 12 mini için de az kullanılmış kılıfı mevcuttur, onun için düşündüğüm rakam da 100₺.

https://tr.aliexpress.com/item/1005003515563207.html

• Bu kılıftan kullananınız var mı arkadaşlar? Şuan hali hazırda spigen ultra hybrid matte black kullanıyorum fakat telefonu her elime aldığımda yanlardaki o boşluk son zamanlarda çok rahatsız etmeye başladı. Kılıf telefona bol gelmeye başladı resmen. Bu kılıfta da benzer sorunları yaşarmıyım kullanan arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim.

iPhone 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max | Kılıf ve Aksesuar Tavsiyeleri [ANA KONU]spadamobile.com
    iPhone 13 Pro için spada Panzer Yeşil kapak | Apple | Spadamobile
    https://spadamobile.com/iphone-13-pro-icin-spada-panzer-yesil-kapak
  • Spigen Ciel by Cyrill Apple iPhone 13 Pro Kılıf Color Brick Mag (MagSafe Uyumlu) Dusk - ACS04095https://www.amazon.com.tr/dp/B09K8PLBCQ/ref=cm_sw_r_cp_api_i_K46B6N355P7JY6RS482W?_encoding=UTF8&psc=1

Şuan indirimde yorumları güzel gelince inceleme paylaşırım

• Öz... kullanıcısına yanıt
    Merhaba 4 aydır kullanıyorsunuz son yorumunuz nedir yorumlarında gördüm 5 kart sokan varmış 2 kart işimi görmüyor 3 kart girer mi sizce ?

• B.B.C.Y. B kullanıcısına yanıt
    5 kartı sokanlar ya uyduruyor yada bu modeli kullanmıyordur. 2 kartla kullanıyorum ve memnunum. 3 kart zorlasan belki sığar ama kartları çıkarmak zor olur pratik olmaz. Maksat kartlara hızlı ve rahat ulaşmaksa 2 kart ideal… 3 ve üzeri kart kullanacaksanız telefondan bağımsız ayrıca taşınan metal kartlıklar var. Onları tavsiye ederim. Aşağıya o kartlıkların fotosunu da ekleyim. Yok ben telefona yapışsın magsafeli istiyorum dersen 2 kartla tam uyumlu olduğunu söyleyebilirim.

iPhone 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max | Kılıf ve Aksesuar Tavsiyeleri [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

2 Ağustos siparişim hala kargoya verilmedi, bakalım ne zaman gelecek

• İki kılıfta ESR sararan kılıf 6-7 aylık. Diğeri bugün geldi.

ikisini de AliExpress ten aldım sararan vergi dahil 70 lira civarına, yeni gelende vergi dahil 90tl civarına denk geldi.

iPhone 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max | Kılıf ve Aksesuar Tavsiyeleri [ANA KONU]

• |Don Corleone| kullanıcısına yanıt

Bende aynı üründen kullanıyorum stok dahi yaptım. İlk ürün 6 ay sonra sol ortadan hava yaptı biraz büyüdü öylece kaldı. Fab da çalıştığım için ceplerim terliyor muhtemelen bundan dolayı oldu, yenisini takmadım daha.

• ynsylcn86 Y kullanıcısına yanıt

link alabilir miyi m bu baseus kılıfın

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba,

13 Pro için siyah olanı kalmamış sadece Pembe olanı var,

13 Promax ve 13 olanı için var şuan, telefonunuz ne bilmiyorum ama linki aşağıya bırakıyorum;

iPhone 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max | Kılıf ve Aksesuar Tavsiyeleri [ANA KONU]www.akilliphone.com
    Baseus crystal iphone 13 pro max kılıf jel çerçeve zırhlı silikon kılıf
    https://www.akilliphone.com/incele/baseus-crystal-iphone-13-pro-max-kilif-jel-cerceve-zirhli-silikon-kilif-105665

iPhone 13 / 13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max | Kılıf ve Aksesuar Tavsiyeleri [ANA KONU]www.akilliphone.com
    Baseus crystal iphone 13 6.1 kılıf armor zırhlı silikon kılıf
    https://www.akilliphone.com/incele/baseus-crystal-iphone-13-6-1-kilif-armor-zirhli-silikon-kilif-105944

• Arkadaşlar merhaba Iphone 13 için esr armorite ekran koruyucu kullanıyorum kaliteli hissiyatı var parmak izi vs bırakmıyor fakat ön kamerayı da kapladığı için ön kameram yeterince net değil ön kamerayı kaplamayan aynı kalitede bir ekran koruyucu var mı?

• Arkadaşlar 13 için kılıf önerisi olan var mı? Şeffaf düşünmüyorum.

• İhtiyaç fazlasıdır iPhone 13 mini orjinal kırmızı kılıf

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-aksesuar-iphone-13mini-orjinal-kilif-1028337689/detay

• anker 65 watt hızlı şarj cihazı almaya değer mi? iphone 13 pro bu değeri destekliyor mu?

Ürün 2 gün önce geldi, esr gerçekten muhteşemmiş ekranda hiç yokmuş gibi net ve hissiyatı çok orijinal. İdareten aldığım mat ekran koruyucu çıkartınca telefonun kalitesinin tekrar farkına vardım, ekranı 10 yıl eski gösteriyormuş .

• Bende trendyol vs. Güvenemedim 300-500 daha koyup troydan aldım içim rahat su gibi akıyor telefon

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.