Şimdi Ara

iphone 11 mi s22 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba, eşime alacağız, ikisi de aynı fiyat, benim tel s23 ben alırken 11e yakındı fiyatı o yüzden hiç tereddütsüz s23 aldım ama s22 hakkında hep kötü şeyler söylüyorlari iphohe 11 çağ dışı telefon kabul ediyorum ama yine de androidlere taş çıkartıyor. bu durumda sizce hangisi mantıklıveya başka öneriniz varsa oda olur 22-23 bbin bitçemiz var

• murattekno kullanıcısına yanıt
    Hocam ne yaptınız, araba parasını bilgisayara telefona mı harcıyorsunuz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • S22 alın hocam.

Eşiniz yüksek performans istemiyor ise exynos işlemcili telefon, eşinizin işlerini halleder. Snapdragon lu versiyonunu bulursanız o daha iyi , yani s22 alınır.

İPhone 11, evet iyi bir telefondu, eskidi artık. 4 senesi dolacak. Güncel teknolojileri deneyimlemek açısından s22 derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S22 değil s21 bile ezer geçer iPhone 11i s22de batarya sorunlu aynı şekilde iPhone 11 bataryasi da berbat bunu dikkate alın yeterli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence ikiside değil. S22 kullandım. S22 den S23+ a geçiş yaptım. S22 nin işlemcisi qualcomm snapdragon fakat 8 gen 1 çok problemli bir işlemci. Batarya feci kötü işlemci sürekli ısınıyor. Oyun oynamasan bile. Ben S22 den çok çekmiştim zamanında. Fakat 8 Gen 2 ile birlikte sorunlar çözülmüş, bataryada aynı şekilde. S23+ dan memnunum. Iphone 11 gelince çok eskidi artık. Bence direk S23 e yönelinmesi daha doğru olur. S22 çok sıkıntı çıkartır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.