Şimdi Ara

iPhone 11 almak mantıklımı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba hali hazırda Xiaomi marka bir model kullanmaktayım. Ama Android cephesinde artık Xiaomi ve birçok android firmanın gözünü açıp fiyatlarını apple seviyesine çekmesinden dolayı iPhone 11 almaya karar verdim. Eğer android tarafından bir model alsam imei atılacakmı atılsa klona düşecekmi derdi olacak garantili iphone 11 almak istiyorum sizce artık iphone 11 alınır mı? üzerine 2 seri 12 ve 13 çıkmış iken

Telefonda sosyal medya odaklı takılırım oyun basit oyunlar 101 vs oynarım

Kamera resim çekinmeyi seviyorum kamera önemli

birde ses kalitesi iyi olup 3 yıl beni götürürse çok iyi olur.

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Alabilirsiniz. Tabiki münkünse 12 serisini tavsiye ederim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Millet hala 6s 7 serisi alıyor kullanıyor hocam 11 serisi gayet güncel bir cihaz ses kalitesi iyi , kamerası güzel , amoled ekran kullandıysanız belki ekranı ona göre kötü gelebilir lakin ekranı abartıldıkları kadar kötü değil gayet iyi bir cihaz en az 4 sene güncel kalır sorunsuz kullanılır

• Arkadaşlar android cephesinde ne var peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milletin takoz makoz ekranı şöyle böyle dediğine bakma . Gayet güzel telefon .
    Taş gibi derler ya . Öyle . Kamerası da çok güzel .
    3 değil 5 yıl bile götürür kaşıntı tutmazsa .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 2 ay önce aldım. Zaten iCloud hesabım yüksek olduğu için 64 yeter diyerek 7300 liraya aldım.

Lol Wild Rift oyununu 60fps asla stop yemeden oynuyorum.
    Kamerasını zaten tartışmaya gerek yok. Video içerik üreticisi vs değilsen zaten yeter(11 ile video içerik üreten binlerce sosyal medya influceri var hala)

Bir de bildiğim kadarıyla boyutu 11pro modelinden daha büyük ve pili max modelleri haricinde en iyi giden telefon.

• qlidqyi Q kullanıcısına yanıt

Hocam siz hangi renk aldınız acaba?

• Bence mantıklı olmaz. Sebebi eski ve ekranı kötü bir telefona 6.500-7.500 arası verilmez. 7 ve 8 Plus’ın ekranı 11’den çok daha kalitelidir. 11 alana kadar kesinlikle 8.000’e satılabilen 12 Mini tercih etmelisiniz.

• Alınmaz. Hata yaparsınız. Ekran kalitesi iyi değil.

İphone 11 i ilk alanlardanım, aldığımda telefoncularda kılıf bulamamıştım daha gelmemişti, şimdi 12pm yada 13 pro ya geçmek istiyorum ekonomik durumum da buna yeterli ama inanın o kadar memnunum ki geçmek için hiçbir sebep bulamıyorum kendime her türlü işimi görüyorum

• Geçen sene 11 aldım,gaza geldim 8 ay kullanıp 12 pro aldım.

Şimdiki aklım olsa 11 ile devam ederdim. Tek eksisi oled ekran olmaması, başka hiçbir kusuru yoktu.O da pek kusur sayılmaz.

red. Hiv destek amacıyla red alırım hep.

ekran konusunda söylenenlere çok takılma. İphonedonun 11 incelemesi var telefonu çok övüyor , aynı adam 13 ü ise almaya gerek yok olarak değerlendirdi.

ayrıca 1000 TL daha fazla ver 12 mini al diyen insanlar, “ne yapacaksın futbolu mis gibi basketbol var” gibi bir cümle kurduklarının farkında değil.

ekran boyutu bir kullanıcı için “çok önemlidir” . Ayrıca bir de pil mevzusu var.

ben mesela 11 yerine 2. El temiz bir 11 pro almayı düşünüyordum fakat ekranı daha küçük olduğu için 11 e geçtim.

• qlidqyi Q kullanıcısına yanıt

Hocam 11 mor renk sipariş verdim artık teşekkür ederim şarj aleti işini ne yaptınız hocam hızlı şarj aldinizmi yoksa 5w mi kullaniyorsunuz?

5w şarj aletinin Avrupa insan hakları mahkemesinde yargılanması gerekiyor. Tamamen insanlık dışı bir teknoloji. Kullanan kişilerin de hacca gitse ibadeti kabul olmaması lazım.

şaka bir yana tek kelime ile EZİYET.

Kampanya varken 199 TL ye bir adet orijinal hızlı şarj kafası ALMAK ZORUNDASIN. Maalesef. Çünkü 5w alayım desen ona bir de kablo Alman lazım(telefonun içinden tip C cıkıyor)

hem daha fazla para verip hem de zulüm çekmeye gerek yok.

Ayrıca hızlı şarj telefon bozuyor diyenlere hiç aldırma , hiç bir problem olmuyor. 2 sene sonunda birinin pil sağlığı %84 iken diğeri %83 oluyor (rakamları salladım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qlidqyi -- 13 Ekim 2021; 11:50:21 >
  • Ekrandan beklentiniz varsa ip 11 alınmaz ama sıkıntı değil derseniz tam bir f/p cihazı ip 11

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtdışı 13 alabilirsin 8-9 bin aralıgında. 1 sene imei kaydettirmene gerek yok basit bi işlemle. ve bu yöntem daha uzayacak gibi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.