Şimdi Ara

iphone 11 128gb mı oneplus 8 mi yoksa mi10t pro mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selam şuan 4 yılı devirdiğim A5 2017 telefonum var. Telefonda bir sıkıntı yok ama hafıza dolu uygulama resim vs silsemde 30 gb kullanııyor. Telefonun hafızasıda 32 gb zaten  

Ben oyun oynayan birisi değilim günlük işler için kullanmak istiyorum ama kamerasının gerçekten çok iyi olmasını istiyorum.

Sık telefon değişen birisi değilim aldım min 4-5 sene kullanırım.

Yine aynı şekilde Allah izin verirse yine min 4-5 sene kullanmak için bir telefon arayışındayım ama artık kaliteli bir telefon alayım diyorum

iphone 11 128 gb desem lcd ekran var kamera harika ayrıca 5 yıl bile geçse satarken para ediyor

oneplus 8 yada 8pro desem hem pahalı hem çok yaygın değil ilerde para etmez kılıf bulmak bile mesele

mi 10t pro tam f/p ürünü yalan yok fiyatta uygun diğerlerine göre ama youtube kamera kıyaslama videolarına baktığımda iphone 11 in gerisinde kalıyor..

siz ne diyorsunuz?

Çok kararsız kaldım

• Şahsen bu fiyatlandırmalardan hiçbirini tercih etmem.Gider s20+ alırım.

• teşekkür ederim oda çok hoşuma gitti ama herkes çok ısınıyor falan diyor s20 serisi için o yüzden emin olamadım

• Apk falan kullanıyorsanız xioami
    Yoksa Apple
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_owl

teşekkür ederim oda çok hoşuma gitti ama herkes çok ısınıyor falan diyor s20 serisi için o yüzden emin olamadım

Her cihaz ısınır bu S20+'a özgü birşe değil,ha ciddi oranda bir ısınmadan bahsediliyorsa böyle bir durum yok.Isınsa zaten benim cihaz ısınır,exynos 9820 kullanıyorum ve gayette memnunum ki s20 serisi ex990 kullanıyor.İşlemciler artık 6-7nm litografiyle üretiliyor,geçsinler o ısı muhabbetini.

• Peki iphone 11 le mukayese edince kamerasi nasil sizce? Bu arada hic apple kullanmadim hep androidciydim ama iyi bir androidde apple parasi olmus malesef
  • the_owl T kullanıcısına yanıt

Foto kalitesi olarak birbirlerine denk ama video konsunda iphone 11 biraz daha iyi

• Tesekkurler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.