Şimdi Ara

ipgone 3gs etkinleştiremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar herkese 2.el bir iphone 3gs aldım telefonu update ettim ancak telefon etkinleştirme ekranında takılıp kalıyor, telefonu kurtarmak için ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz.

İyi günler

• geçmiş olsun cihaz simkilitli ve kalmış öyle custom fw ile cihazı açıp ipod olarak kullanabilirsiniz anca yada bi tonla para döküp factory unlock yaptırcaksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: regaibyigit.

geçmiş olsun cihaz simkilitli ve kalmış öyle custom fw ile cihazı açıp ipod olarak kullanabilirsiniz anca yada bi tonla para döküp factory unlock yaptırcaksınız

Bir ihtimal sözleşme bitmiş olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuKaMa

quote:

Orijinalden alıntı: regaibyigit.

geçmiş olsun cihaz simkilitli ve kalmış öyle custom fw ile cihazı açıp ipod olarak kullanabilirsiniz anca yada bi tonla para döküp factory unlock yaptırcaksınız

Bir ihtimal sözleşme bitmiş olabilir

keşke öyle olsa ama sadece belirli operatörler kontratı biten cihazları ücretsiz açtırıyor
  • haydaa yok mu yani bir yolu forumlarda yazıyorlar işte jailbreak falan ancak nasıl yapılacağı hakkında en ufak bir fikrim dahi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmett21

haydaa yok mu yani bir yolu forumlarda yazıyorlar işte jailbreak falan ancak nasıl yapılacağı hakkında en ufak bir fikrim dahi yok

bende de aynı sekilde 3gs var yatıyo evde ipod gibi kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi regaibyigit. -- 25 Nisan 2013; 16:17:18 >
  • iyiymiş :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.