Şimdi Ara

ipaq 5550?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimde ipaq 5550 va rben bu aletle gprs le falan internete girebilirmiyim acaba ? pilin arkasında sim kart için bir yuva var sim kart takıyorum ama bi işe yaramıyor nedir ne deildir acaba bilen biri bilgilendirebilirse çok sevinirim

• sim kart yuvası var ..hp bu cihazı ilk önce telefon olarak dizayn etti ancak daha sonra vazgeçti..sim kart yuvası bir işine yaramaz..
    internete ancak bluetooth lu bir telefon ile bağlantı kurarak girebilirsin veya wifi olan bir yerden girebilirsin..cihazının gsm özelliği yok..
  • illahada GPRS le mi girmek istiyorsun, entegre wifi si var o cihazın
  • wifi yi bilorum hatta sık sık kullanıyorum ama birde gprsle girsem tadından yenmicek yani o bakımdan.peki bu ceket meket olylarıyla gsm özelliği sağlasam olmaz mı ki acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: delyemin

wifi yi bilorum hatta sık sık kullanıyorum ama birde gprsle girsem tadından yenmicek yani o bakımdan.peki bu ceket meket olylarıyla gsm özelliği sağlasam olmaz mı ki acaba?

oyle olur, tabiki de GSM ozelliği sağlayabilirsin ceketle
  • quote:

Orjinalden alıntı: miki

sim kart yuvası var ..hp bu cihazı ilk önce telefon olarak dizayn etti ancak daha sonra vazgeçti..sim kart yuvası bir işine yaramaz..

gülmekten öldürdün beni
    dostum 5550 ve 5555 de cmda telefon özelliği var
    bundan dolayı arkada bir sim yatağı var
    ancak türkiyede malesef şebeke yok
    telsim global star var ama onunda fiyatı malum
    gerçi kullananlar var
    bende 5 serisi kullanıcısıyım wifi driverin güncelse dertsizsin ben suadiyedeyim heryerde internetteyim :) mc - starbucks vs sağolsun
    birde google da aratırsan tüm telefonlar için bt modem driveri var
    ipaq 5 ler tüm pdalerden iyidir

• wifi driverımın güncelliğini nerden anlıcam ben bir tek kampüste falan kullanabiliyorum bir de hemen hemen kaç metreden alıyıyor sinyalleri bu aletler?
  • rom versiyonun görünüyor?
    sitesinde güncellemesi var
    gerçi wifi kullanabiliyorsan driver günceldir
    neredesin? ben hemen heryerde wifi yi açıorum sanırım 10 mt falan gibi birşey olsa gerek starbucks ta dış kenarda bağlanmıyor çünkü
  • quote:

Orjinalden alıntı: delyemin

... hemen hemen kaç metreden alıyıyor sinyalleri bu aletler?

teoride 90 metre çekiyor tabi açık alanda. buna duvar masa, sandalye, dolap ..vs eklenince 30 metreye kadar düşüyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: thedevilslieutenant

quote:

Orjinalden alıntı: miki

sim kart yuvası var ..hp bu cihazı ilk önce telefon olarak dizayn etti ancak daha sonra vazgeçti..sim kart yuvası bir işine yaramaz..

gülmekten öldürdün beni
    dostum 5550 ve 5555 de cmda telefon özelliği var
    bundan dolayı arkada bir sim yatağı var
    ancak türkiyede malesef şebeke yok
    telsim global star var ama onunda fiyatı malum
    gerçi kullananlar var
    bende 5 serisi kullanıcısıyım wifi driverin güncelse dertsizsin ben suadiyedeyim heryerde internetteyim :) mc - starbucks vs sağolsun
    birde google da aratırsan tüm telefonlar için bt modem driveri var
    ipaq 5 ler tüm pdalerden iyidir

telsimin global starını sordum cep shopun haberi yok böyle bir şeey yok dedi sitesine baktım telsimin var ama kaç paradır acaba ?

internet ücreti kb başına ne kadardır?

bu cmda olayı yakında türkiyede yaygınlaşırmı ki telekom falan ilgileniomuş ama...

• valla cmda i yaygınlaştıracaklarını hiç sanmıyorum
    bende şu anda 2-3 tane cmda makina var çöp muamelesi görüyor
    dünyadaki yayılımıda sınırlı kaldı
    kanada vs de tuttu ama avrupada yada asyada fazla tutulmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.