Şimdi Ara

İpadlerde ekran koruyucusu kullanıyor musunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekran koruyucusu gerekli midir ya da onun yerine kılıf yeterli mi?

• ipade okadar para veriliyor ekran koruyucuyada verilebilir hem çizilmez hemde yıllarca sıfır gibi kıllanırsın aleti. Hemde temperliyse düşmelerde korur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 yildir kullaniyordum daha sonra cikardim, 1 yildir da jelatinsiz kullaniyorum cizik falan yok. İlk baslarda gozun gibi bakiyosun ama daha sonra eskidikce umursamiyosun. Ama yenisini aldam jelatinsiz kullanmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daci -- 6 Temmuz 2017; 12:2:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 yıldır jelatinsiz kılcal çizik bile yok. Smart Cover yeterli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 123nht -- 6 Temmuz 2017; 12:22:49 >
  • ipad mini 1 eskidi umursamiyorum kilifsiz 1 yildir kirik jb yaptim klavyeli kilif aldim jb ile mouse destegini halledip netbook yapicam kirilmaz cam kullanin kiriliyor kilifda kullanin koseden cam ustune dusunce kirildi...

• Ben de smart case kullanıyorum, pek gerek kalmıyor. Dışarıda işte kullanılan bir cihaz ise gerekebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • air cihazımı senelerdir korumasız kullanırım bir sıkıntı olmadı
    dokunmatik keyfimi bozamam
  • Başta jelatinli ve kılıflı kullanıyordum, şimdi ikisi fr yok. Ekranda ufak tefek çizikler var(model air 2 ve çantada sağda solda çok gezdirip ettim, dışarda kullandım. Masanın üzerinde durmadı yani) işte bozuk parası cartı curtu olsun çizdi biraz. 10 kere falan düşürdüm, arka kasası full çizik dolu, yamuk dolu cihaz ama hala çatır çatır çalışıyo 2 sene oldu. O temiz ve titiz kullanıp, kıyamıyor oluşunuz (çünkü cihaz güzle bir cihaz) geçiyor zamanla. Sonra paldır küldür devam

• Smart case var gayet iyi koruyor ekran koruyucusuna gerek yok bence.

• Ekran koruyucusuna gerek yok. Cihaz gerçekten sağlam.

• Arkadaşlar benimde ipad minim var tatile gittik 1 hafta kapalı kaldı cihaz yani düştüğü için falan olamaz düşmedi ipadi bir hafta sonra açtığımda ortada dümdüz bi çizgi olduğunu gördüm niçin olmuş olabilir ve nasıl düzeltebilirim 😥😥😥

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.